Diskusia: Šéf Apple: Dopyt po iPhone SE prekonal očakávania

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
16 príspevkov
Anonymný používateľ
Nick
29.4.2016 16:07 | |
+2 -0
Apple znovu dokázal nadsadenosť v oblasti designu.. vrátil ho o krok späť za čo ho je treba pochváliť
Anonymný používateľ
JaMeMe
28.4.2016 16:59
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Juraj
28.4.2016 15:46 | |
+4 -1
V dnešnej dobe je veľmi ťažko nájsť výrobok značky,ktorá je vyrobená v materskej krajine.Voľakedy,keď človek kúpil napríklad televízor Sony,tak tam bolo napísané "Made in Japan".Dnes výrobok,ktorý kúpite Sony,Panasonic,či inú značku je rarita,keď je napísané "Made in Japan".Dnes sa takmer všetko vyrába v Číne . Platí to,aj o smartfónoch.Vďaka nízkym výrobným nakladom tak svetové firmy vyrábajú v...
Anonymný používateľ
Mitho
28.4.2016 13:51 | |
+1 -0
Tak sa len pozri, kolko ludi s tebou suhlasi a kolko nie. Asi v tom nie som sam. Ozaj a uz si sa poutieral?
Anonymný používateľ
Mitho
28.4.2016 13:37
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Cpt.Power
28.4.2016 13:47
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
halohalo
28.4.2016 13:21 | |
+2 -2
akože nie je z čoho vybrať? sony xperia z5 compact, prípadne predchádzajúce compacty.
Anonymný používateľ
Cpt.Power
28.4.2016 13:41 | |
+3 -2
Fasa ďaľšia značka konkrétne Japonská ktorá tiež nevie čo si pýtať za svoje telefóny. Vyjde síce o málo lacnejšie ako Iphone ale stále je predražená.
Ten samý Z5 compact ktorý sa na Heuréke pohybuje v rozpätí od 342 eur až po 647 eur o dva roky bude stáť polovicu. Pretože tie samé komponenty v telefóne už budú alcnejšie bo budú zastarané a popredné telefóny tej doby budú fungovať na omnoho výkonnejších komponentoch.
Ten samý telefón s tými istými parametrami urobí čínska značka trebárs Lenovo, Xiaomi, Meizu, Oneplus za 5tinu ceny Z5 compact a predajú ho za polovicu ceny Z5 compact a ešte stále na tom zarobia.
Viac ktomu nemám čo povedať.
Anonymný používateľ
Cpt.Power
27.4.2016 20:30 | |
+2 -50
Kto uz by len kupoval predrazeny Iphone a so 4 palcovou uhlopriečkou.
Leda tak, žena chlap ktorý ma ruku ako chlap nie ako decko by si takýto telefón určite nekúpil. Však by na ňom ani nedokázal poriadne napísať smsku skrz veľké prsty maximálne tak s dotykovým perom.
Navyše ako všetky krámy od applu Iphone SE je len predražený telefón vydávaný americkou spoločnosťou Apple. A pre tých čo to ešte stále nevedia. Takmer všetky komponenty sú len pozliepané Applom ale na nich každej jednej súčiastke nájdete iba made in china prípadne made in Taiwan
Anonymný nick
27.4.2016 20:40 | |
+32 -1
A kym tu velke uhlopriecky neboli, tak podla teba chlapi nepouzivali mobily?
Clovece skus niekedy mysliet, mozno ta to bude zo zaciatku boliet ale casom to prejde.
Ak som dokazal pisat sms na nokii 3310, SE 510, Motorole atd.. tak kde je problem?
Cele roky tu boli dotykove fony s uhloprieckou 4 palce a nikto sa nestazoval a odrazu ty kapacita vyhlasis ze to nieje pre chlapa :D
HCMIKI
27.4.2016 20:45 | |
+13 -3
Noze nam prezrad, aku 6-palcovu tehlu to vlacis po vreckach a v com je to lepsie ako ten neskutocne predrazeny kram od apple po ktorom ani pes nestekne ? Som same oko.
HCMIKI
27.4.2016 20:49 | |
+6 -4
mimochodom pozri si ake to ma parametre a aky vykon to podava. Zrovnaj s konkurenciou a zistis, ze aj ine znacky ponukaju podobne ceny pri takom vykone. Nauc sa hodnotit podla faktov a nie len kydat bez jedineho padneho argumentu.
BachJS
28.4.2016 09:43 | |
+1 -3
re HCMIKI:
Podobné ceny? Povedzme si pravdu, Apple je predražený, kto primárne hľadí na pomer cena/výkon ten si ho nikdy nekúpi. Ale proti gustu.....
Anonymný používateľ
Juraj
28.4.2016 16:06 | |
+4 -1
Áno IPhone je drahy...Mal si niekedy IPhone?!Keď si nemal,tak nemáš o čom písať...Keď si mal,tak je to Tvoj názor a ten Ti neberiem...Môj názor je,že 4'palcový smartfón je malý,hlavne kvôli internetu...Ja mám IPhone 6s 4,7' palcový displej,tento je pre mňa prijateľný 👍👍👍.
Anonymný používateľ
JaMeMe
28.4.2016 17:02 | |
+3 -0
Cpt.Power: hodnota tvojho prispevku je momentalne na urovni 1:33 a verim tomu, ze ten jeden like si dala dokonalost sama :-)))))))
Anonymný používateľ
Fefe
27.4.2016 19:48 | |
+4 -12
Vidimte pán velebný. O telefóny s príjemnou uhlopriečkou je stále záujem. Tak môžete teraz vydať iPhone NE (normal edition). Teda 4" model s dizajnom a parametrami iP 6S
Anonymný používateľ
Fefe
27.4.2016 19:49 | |
+3 -2
*Vidíte, pán velebný.
HCMIKI
27.4.2016 20:46 | |
+13 -6
Pokial viem, tak parametre 6S ma uz teraz..
Anonymný používateľ
Matej
30.4.2016 12:43 | |
+4 -0
Začo má HCMIKI mínuska? HW má iPhone SE rovnaký ako iPhone 6s, len 6s má lepšiu prednú kameru a väčší displej.