Diskusia: Samsung Galaxy Note 6 zrejme dostane aj USB Type-C konektor

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
6 príspevkov
Anonymný používateľ
Lubos
3.5.2016 20:01 | |
+1 -0
Mna osobne velmi, ale naozaj velmi sklamalo to ze na S7 je stale micro USB. USB C tam uz malo byt. Vlajkova lod. Je to skoda.
Anonymný používateľ
Willec
3.5.2016 17:56 | |
+0 -0
Mám xaomi note 2, mám v ňom nahratú rom cz/sk ROM z miuios.cz. Je to úplne legálne bez straty záruky s plnou podporou a pravidelnými aktualizaciami. Uplna spokojnost.
Anonymný používateľ
Jamesg
3.5.2016 21:53 | |
+0 -0
Skener ciarovych kodov v browseri mi v normalnom telefone chyba .
Anonymný používateľ
kjkszpj
3.5.2016 14:47 | |
+2 -0
To by bolo aj dost smutne, keby USB-C nedostal. Uz jeho absencia v S7 je velka chyba...
Anonymný používateľ
Milan
3.5.2016 13:13 | |
+6 -0
Dal by som z radosťou 1000€ za Note 6, keby sa zbavili toho nešťastného kovového unibody skeletu a vrátili sa k excelenému odnímateľnému zadnému krytu a teda k vymeniteľnej batérie.
Žiť s mobilom, kde každá oprava či výmena beterky začína cenou od 319€ (cena od PC EXPRES pre S7 edge) musí byť stresujuce.
Takto musím dúfať, že ešte dostanem kúpiť Note 4, posledný schopný mobil od Samsung.
Microhard
3.5.2016 13:56 | |
+4 -0
Musím s tebou súhlasiť, teda až na ú cenu, ktorú by si bol prípadne ochotný zaplatiť aj keď viem, že ide zrejem o iróniu :) . No mám Note 3 druhý rok, pomaly ťahá už na tretí a nechystám sa ho vymeniť pretože má dostatočný výkon, dobrú batériu (zniesol by som väčšiu), ktorá je hlavne vymeniteľná, USB 3.0. Jediné čo ma štve je, že mu ukončili podporu takže keď mi apdne záruka tak tam asi pôjde nejaká custom ROM s 6.0 Marshmallow. To sú aj dôvody prečo telefón od Samsungu zatiaľ jednoducho nechcem. Bral by som napríklad Xiaomi no takisto je tam absencia vymeniteľnej batérie, SK alebo CZ lokalizácia, hoci angličtina mi nerobí problém, je to pohodlnejšie. Je škoda, že to Samsung pobastardil. Myslím si ,že netreba zakrivené alebo skladacie displeje. Stačí veľká a vymeniteľná batéria, výkonný HW a SW podpora dlhšia ako 18 - 24 mesiacov.