Diskusia: Bicyklujete? Určite by ste mali poznať tieto aplikácie

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
31 príspevkov
Angelika6
Angelika6
23.2.2024 14:48 | |
+0 -0
Náš chcel veľmi na narodeniny bicykel. Nevedeli sme ale aký. Na predajni nám poradili tento https://www.cyklospeciality.sk/detske-bicykle/detske-lehke-kolo-20-woom-4-barva-zluta malý si ho vyskúšal a musím povedať personál vedel presne čo odporučiť. S deťmi to jednoducho vedia.
kocovam
kocovam
19.2.2024 20:32 | |
+0 -0
My sme nášmu kúpili Rascal. Veľmi fajn bicyklík. Pomohli nám vybrať na predajni. Veľmi ústretový predavač. Maly sa ho nebál. Presne vedel ktorý mu veľkostne sadne. Odporúčam
jarunkovaklara5
jarunkovaklara5
17.2.2024 20:22 | |
+0 -0
bicykel som kupovala synovi minulý rok, ja ako slobodná mamička sa vôbec nerozumiem do značiek preto som išla na predajňu. Chodíme dosť často so známymi na bicykle
marikaondek
marikaondek
13.2.2024 19:29 | |
+0 -0
My sme kupovali v Ba v jednej predajni. Neviem presne ako sa volala, ale bol tam veľmi milí personál a vtedy som si povedala že už budem chodiť len tam. Venovali sa nám na 100%.
peknazuzka77
peknazuzka77
8.2.2024 18:34 | |
+0 -0
Ja by som potrebovala poradiť s kúpou bicykla. Najradšej aby som si ho mohla vyskúšať. A tiež sa mi musí páčiť. Máte niečo v BA na odporúčenie. dik
Anonymný používateľ
Martin
7.8.2018 16:00 | |
+1 -1
Presne ako pisu ostatni: na zaznam trasy staci cyklopocitac-vsetko mas pred sebou. A ako pisu viaceri a to som rad ze sa zhodujeme: apka Locus (doporucujem vo verzii PRO,fakt je to hodne za tie peniaze) je neskutocna mapova aplikacia s x mapami podla vyberu - vo verzii PRO aj ako cyklopocitac. TUTO APKU MAM NA VSETKO CO SUVISI S MERANIM A NAVIGACIOU. (dokonca funguje aj v lietadle :-)))))
Anonymný používateľ
Matejko
13.7.2018 10:16 | |
+1 -0
Prosim ta, ktora mapa do Locusu je podla teba najlepsia pre cyklotrasy na slovensku? Ja som Locus pouzivam pri turi***e, lebo ta detailnost vie byt uzasna, a chcel by som to aj na bicykel pouzit.
Anonymný používateľ
LeRo
7.8.2018 16:01 | |
+0 -0
Skús si prečítať a stiahnuť mapy už aj s vrstevnicami a turistické/cyklo značenie - nemusíš si nič vyrábať sám.
http://osm.paws.cz/
Ver, že na začiatku sa zdá Locus neohrabaný, ale nemá konkurenciu, či už vo vedení po cyklotrase, alebo naplánovanom výlete, rovnako aj v záznamoch trasy, či priamemu exportu do iných app (napr.: Runkeeper, kde si manažujem aktivity - používam ho preto, lebo má super grafický nástroj na úpravu trás). Locus má jediný nedostatok - nemá web.
Anonymný používateľ
mircooo
5.5.2018 18:37 | |
+0 -0
no ja pouzivam runtastic mtb pro
skoro ok, naj ficur pre mna je open cycle maps a navigacia po vopred naplanovanej trase
akorat problemy so wahoo senzormi nechce zobrazovat speed aj cadence naraz vzdy iba kombinacia jedneho a hr
+ najvacsie minus je ze na ios nechce trackovat na pozadi, po chvili sa uspi

no a preto na pozadi mam zapnutu aj apku wahoo fitness, aktivitu dalej uploadujem na stravu a analyzujem, tu mi hlavne prekaza ze podporuju standardne mapy co na mtb nepostacujuce a chybaju planovane trasy

skusim ten locus
Anonymný používateľ
Matejko
18.5.2016 15:43
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
teteveveve
18.5.2016 08:32 | |
+0 -0
pridal by som medzi tieto programy aj u mňa rokmi osvedčenú aplikáciu SPORTYPAL....funguje na viacero operačných systémoch a aj v Slovenčine!
Anonymný používateľ
Norbi
18.5.2016 06:03 | |
+0 -1
Všetky vymenované v článku sú na h...o
murko444
18.5.2016 08:07 | |
+0 -0
dvovod?