Diskusia: 4ka: Hromadné sprístupnenie SMS súťaží

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
9 príspevkov
Anonymný používateľ
Demio
10.5.2016 16:57 | |
+1 -0
Super sprava. Uz len cakam kym budu funkcne SMS listky a parkovne a potom by by O2 a to aj napriek predcasnemu splateniu telefonu. Ta zly signal a tak vysoke ceny uz nema ani Orange. V Orange je signal v kazdej riti aj v totalne zastrcenej chate pod smrekom.
Anonymný používateľ
jojo
7.5.2016 23:10 | |
+2 -0
Na zakaz. linku sa dovolas aj zo 4ky zadarmo :D Staci ked nemas kredit tj nulovy a ide tam volat, mam jednu sim tak bokom ze keby nieco volam tam znej :D
Anonymný používateľ
traged
6.5.2016 17:03 | |
+2 -9
parodia na operatora. tragedi. som zvedavy kedy cela tato bublina okolo 4ky splasne. a vlastne uz splasla. este ukazat ze je to len pracka na eurofondy, ale ved aj to sa este ukaze...
Anonymný používateľ
lolo
6.5.2016 09:31 | |
+5 -9
Zaujímavé. Namiesto toho aby rozšírili pokrytie nech zákazníci neplatia zbytočne za dáta v sieti Telekom sa zameriavajú na nepodstatné služby ktoré oberajú ľudí o peniaze a nič im neprinášajú. Nerozumiem obchodnej politike. Bral som si SIM pred mesiacom aby som využíval ich 4G net ale som z toho sklamaný. Po vypršaní 4 mesačného obdobia internetu zdarma asi budem uvažovať o zrušení a počkám si pokiaľ nebudú spolahlivejší. Ďalšie negatívum je spoplatnená zákaznícka linka ale to už tu všetci vedia.
Anonymný používateľ
Renee
6.5.2016 16:11 | |
+8 -1
No ako keby pomaranc a kyslik nemal spoplatnenu zakaznicku linku... jediny kto ju ma bez poplatkov je Telekom.
Anonymný používateľ
Spacer
5.5.2016 20:19 | |
+7 -6
Chcel som zaplatiť SMS parking a nedalo sa. Takže súťaže sú pre Swan dôležitejšie.
Anonymný používateľ
yccc
5.5.2016 12:49 | |
+18 -2
este tak pridat sms za parkovanie a bude to v pohode
Anonymný používateľ
niekto
5.5.2016 12:38 | |
+8 -2
Ponúkajú aj službu blokovania SMS súťaží a audiotextu ako aj ostatní operátori?
Anonymný používateľ
Juraj
5.5.2016 22:41 | |
+0 -3
Žiaľbohu zatiaľ nie.Snáď,keď prídu paušály..