Diskusia: Unikla nová snímka iPhonu 7. Smart Connector či zapustený fotoaparát

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
23 príspevkov
Anonymný používateľ
bezsluschasjdj
14.5.2016 19:58 | |
+1 -0
Všetci čo nadávajú na vysokú cenu nech si spomenú na cenu Nokie 8210. Pamätám si Že ju mali vo voľnom predaji za 38 000 slovenských korún, v tej dobe to bola vesmirne vysoka cena. A to bolo ovela viac ako dnešný iPhone a pritom Nokia neponúkala absolútne žiadnu funkcionalitu(oproti konkurencij) naviac iba menšie rozmery. Dnešní diskusní trolovia by sa v tej dobe ukajali do bezvedomia.
Anonymný používateľ
bezsluchdsdff
14.5.2016 08:05 | |
+1 -0
Vzdy ked sa hovori o tom, ze sa nikde neposuvame, spomeniem si na "smartfon" s windowsom co som mal pred uvedenim prvehu iPhonu. To ďobanie stylusom do 3" kockateho displeja s neskutocnym oneskorenim , si to vela ludi neuvedume ale az to bolo peklo.. Teraz hovorim , ze dakujem aj za to co mame. Priznam sa, ze par kedysi som kupoval iphone kazdy rok, ale ako vravis, teraz uz nie je dovod. Staci si raz kupit jeden S-model a je vystarane na par rokov vdaka podpore.
Anonymný používateľ
Jamesy
13.5.2016 10:35 | |
+0 -1
Pomocou jednej matematickej metody som si vyratal z tiena zariadenia ze bude mat zakriveny displej dovnutra
Anonymný používateľ
klm987654321
12.5.2016 14:28 | |
+3 -0
Macbook pro a Macbook air sú už dosť dlho, minolorocňý macbook sa dá povedať je iba nová séria Apple počítačov.
Anonymný používateľ
klm987654321
12.5.2016 14:29 | |
+0 -0
Toto patrí k prvému príspevku :)
murko444
12.5.2016 10:45 | |
+11 -9
Aj napriek minimalnym zmenam sa najde kopa oviec co budu stanovat pred predajnami aby sa dostali k novemu jablku.
Anonymný používateľ
Maco333
12.5.2016 11:01 | |
+13 -5
... a teba to strasne zjavne flustruje :-D
Anonymný používateľ
mauik
12.5.2016 11:15 | |
+8 -1
ako tak roky sledujem, zda sa mi, ze ludi na diskusiach, ktori sa neustale opakuju a ukajaju recami o "ovciach co budu stanovat pred predajnami" je viditelne viac nez tych, ktori pred predajnami ozaj cakaju
murko444
12.5.2016 13:02 | |
+2 -8
Marco333 flustrovat nie skor sa smejem nad tym :D Mne su osobne ukradnuty niesom na nicom tak zavisly aby som cakal pred obchodom :D Niekedy sa stanovalo pri cakani na auta ale z dvovodu ze bol nedostatok :)
Anonymný používateľ
Maco333
12.5.2016 14:21 | |
+8 -1
Tak nam prezrad dovod, preco si das tu namahu citat clanok a este aj reagovat?
Smiat sa mozes predsa aj bez toho. Aby to nebolo skor tak, ze tu sa ventilujes a doma places do vankusa :-D
murko444
13.5.2016 10:12 | |
+1 -1
Marco333 Jasne vankus uz taky zaplakany ze treba zmykat :D :)
Anonymný používateľ
hfgfhfgh
13.5.2016 10:46 | |
+1 -1
presne ako si napisal ze sa cakalo na auta tak uplne rovnaky dovod je aj pri iPhone co je na tom pre teba nepochopitelne?
Anonymný používateľ
Marek
12.5.2016 10:27 | |
+6 -6
Bozeeee....ziadny napad ...total mrtvy dizajn....ak toto naozaj vyjde na svet tak vidim pomali ale isty pád iPhone ...a ze prečo posledné stati***y hlasia prepad znacky...uz zacinaju byť nezaujimavy s tym trapnym 5 rocnym dizajnom
Anonymný používateľ
mauik
12.5.2016 11:17 | |
+7 -2
Bozeeee...ze vas to stale bavi cele roky prorokovat ako iPhone padne :D zatial volajako furt nic - http://goo.gl/ky8fe0
Anonymný používateľ
nobody
12.5.2016 10:06 | |
+8 -4
neberte moj prispevok ako flame, ale oni vobec nevedia ktorym smerom sa pohnut
Anonymný používateľ
bezsluschasjdj
12.5.2016 10:28 | |
+8 -2
Co je na tom zle? Aspon pomaly sa posuvaju, bohuzial Samsung sa tiez mota ako bludna ovca. Musime si pockat kym niekto predvedie nieco "revolucne"...
Anonymný používateľ
Maco333
12.5.2016 10:34 | |
+4 -3
Tak ako Apple nemeni dizajn macookov a teda vam ho staci vymenit raz za 5-6 rokov, tak to sa dostava k tabletom a telefonom. Co je pre zakaznika len dobre. Ked novy iOS10 bude pouzitelny na iPhone 5S tak nemam dovod ho menit. Mam 32GB verziu a teda stale dost miesta. Ziadna nova funkcia ma nepresvedcila aby som potreboval vyemenu.
Anonymný používateľ
Marek
12.5.2016 11:39 | |
+1 -1
Tiez mam macbookpro 2010 a sam som si namontoval ram a vymenil disk za ssd. S novymi sa to uz neda.
Anonymný používateľ
eeeu
12.5.2016 11:53 | |
+5 -2
Minulý víkend som mal možnosť sa trocha pohrať so Samsungom S7 Edge a musel som uznať že to je pecka. iPhone oproti nemu vyzera ako chudobný príbuzný.
Ak by sa existoval mačkopes hardware s S7 a software iOs, neváham ani minútu.
Anonymný používateľ
cynik
12.5.2016 12:18 | |
+2 -1
No..to ze apple nemeni dizajn MacBookov by som asi netvrdil (MacBook Pro ostava, ale MacBook bol minuly rok predstaveny celkom novy)
Anonymný používateľ
Maco333
12.5.2016 14:26 | |
+2 -1
No ked pridu s novym produktom tak je logicke ze ma novy dizajn. Hoci teraz bol macbook upgradovany a menila sa len konfiguracia. Dizajn ostal povodny.
Taky Macbook Air je v rovnakom dizajne uz od r.2008 a ani dnes sa nema zaco hanbit (ak si odmyslime display a jeho ramceky). Macbook pro sa menil ked z neho vyhodili DVD mechaniku co bolo logicke. Stale ma ale ten isty dizajn.
Anonymný používateľ
nobody
12.5.2016 23:06 | |
+5 -0
bezsluschasjdj: v tvojej vete potvrdzujes co pisem "aspon sa posuvaju" "bohuzial samsung sa TIEZ mota ako bludna ovca". Ja mam znacky uplne na haku, na firmu si mozem kupit telefon aj za liter, ale tu ide o podstatu veci. Evidentne to je ako pises u iPhone aj u Samsungu. Pridu mi ze su vystrielani, proste spravili super telefon a clovek nakoniec nepotrebuje viac ako ten super telefon... Nepotrebuje menit top kus kazdy pol rok alebo rok. Nie som telefonobrkohonic. Kopec ludi by si kupilo kludne dva roky stary model este raz, lebo im uplne vyhovoval. Ceny maju take, ze si myslim ze si fakt zo mna robia blazna a este im mam za to platit? To naozaj sa dnes da siahnut po inej znacke za polovicu pri rovnakych parametroch (nehodnotim ze tie su lepsie). Marketing ti do hlavy natlaci vsetko mozne, veci, ktore nepotrebujes si zrazu kupis a za par dni precitnes ze ved kurna, je to len obycajna vec, preco som za to vysolil take love??? Tak preco ked na zadnej krytke bude menej pasikov, by som potreboval novu haraburdu??? Doteraz platilo viac pasikov, viac adisas... Pekny vecer, nehante ma, moj prispevok nie je proti iPhone majitelom. Ani Samsungu. Uzivajte si ich, nech vam sluzia. Koniec hlasenia.
Anonymný používateľ
Jamesy
13.5.2016 10:39 | |
+0 -0
Nikto nevie sme v rovnakom limbe ako po prasknuti dotcom bubliny