Diskusia: Pozor na iOS 9.3.2. Aktualizácia môže umŕtviť najnovšie iPady

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
21 príspevkov
Anonymný používateľ
Popluhar
20.5.2016 21:40 | |
+1 -0
Dnes som si aktualizoval iPad mini a nič som o tom nečital a na štastie sa nič nestalo. Verzia 9.3.2
sinalV
19.5.2016 22:44 | |
+1 -1
noo iphone 4S to nerozbehal tu ich najnovšiu aktualizaciu a čo teraz kde je ta ich kvalita počkame mesiac na dalšiu ? a pojde ?
Anonymný používateľ
Gary
18.5.2016 11:20 | |
+2 -1
Som niekolkorocny uzivatel jablka a zatial som nikdy nemal problem (klop klop). Ak sa to ale deje, tak je to hanba pre lidra segmentu... Aktualizacie Apple-u boli vzdy velmi ocakavane udalosti (kto si este pamata), v poslednej dobe su skor strasiakom...
Anonymný používateľ
Nbnn
18.5.2016 01:13 | |
+1 -8
Co ked ma stary ipad???? Ked android nedostane aktualizaciu kecate ze apple robi aj na stare modely...radsej neuvolnit ako zariadenie zabit...ake ovce si vedia obhajit uplne vsetko...
Anonymný používateľ
Adam
18.5.2016 14:10 | |
+1 -3
Tak ale je rozdiel ked "mobil" z OS Android nedostane uz po roku aktualizaciu a Apple ked da aktualizaciu na 2-3 roky stare iOS zariadenie aktualizaciu. Ale ako som uz pisal, vela ludii si da na roky stare iPhone4s a iPad2 najnovsii iOS a potom sa cuduju, ze im to nejde podla ich predstav. A dnes je uz aj na iOS 512MB RAM malo. /sa mi na starom ip4 "pacili" tie hlasky ze "nedostatok pamete"./.
Anonymný používateľ
Duger
17.5.2016 22:42 | |
+7 -0
Dnes som si aktualizoval dve ipady a všetko je v poriadku., šlo o ipad Air a ipad mini 3.
Anonymný používateľ
Adam
17.5.2016 15:31 | |
+6 -0
no neviem. ked citam nieco ako "moze....niektore"...tak sa pytam, ktore? a ktore moze? Aj tak si myslim ze davat najnovsi iOS do stareho ipad 2 je nezmysel, ale okej .
Anonymný používateľ
Marek
17.5.2016 13:56 | |
+11 -17
No. Akože nič v zlom ale po smrti Steva Jobsa to v Aplle ide dole vodou. Mam ipad mini a tie aktualizacie ho priam zabíjajú a vobec mu nepomáhajú. iOS sa mi prestava páčíť. Nejak som si aj doma všimol ze ostatok mojej rodiny v poslednej dobe iPad odsúva a viac leží na stole ako sa používa. Pýtam sa doma: prečo ho nepouzívate? Dcéra 16 ročná sa vždy pousmeje a povie ...bože veď na tom sa nedá nič robiť je to pomalé, mrzne, seká. Moja polovička mavne rukov a zobere si Xiaomi Redmi Note 3 Pro do ruky a rašej iPad obíde oklukov.Ja utrem s neho prach, dobijem ho a nadalej leží na stole lebo fakt ma vie fajne.vytočiť občas ten iPad. Som chcel ako moj buduci mobil nieco nove od Aplle ale posledne mesiace ma tato spoločnosť nijak o tom nepresvieďča ze by som to aj mal urobiť. Takže Samsun S8 po mojej S6 edge zatiaľ vyhráva. Dufam že to v Samsungu neposeru 😃
Anonymný nick
17.5.2016 14:14 | |
+8 -2
Este prezrad, ktory iPad to mas.
Anonymný používateľ
Maco333
17.5.2016 14:58 | |
+1 -4
Ma stary iPad mini podla popisu ktory je uz za zenitom. Hoc tato verzia ma zlepsit plynulost na starsich zariadeniach. Uvidime, mame doma jeden. Zvysne iPad mini 2,4, Air idu v pohode :-)
Anonymný používateľ
Babicka
17.5.2016 17:00 | |
+6 -5
Ja mam ipad 4 a uz ho tiez nepouzivam lebo po poslednych updatoch je strasne pomaly a seka a mrzne. Moj lacny android tablet od lenova za neuveritelnych 50e je rychlejsi, a aktualizacie androidu ho len zrychlili.

Skoda ze apple aktualizaciami len spomaluje svoje zariadenia.
Anonymný používateľ
Jozef
18.5.2016 09:26 | |
+1 -1
Mam tiez Ipad mini a presne z tohto dovodu ho uz dlhodobo neaktualizujem. Mam tam ios 6, je rychly ako blesk a stale ho pouzivame. Jediny problem ze novsie aplikacie tam nenainstalujem ale na to sa da zvyknut.
Anonymný používateľ
Jamesy
19.5.2016 15:50 | |
+0 -1
Ked zil jobs tak na iphonoch si mal akurat tak vibrovanie a kalkulacku, ked pridali funkcie tak to zacalo robit hovadiny
Anonymný používateľ
edo budzak
17.5.2016 12:34 | |
+25 -3
to neni mozne. chapem windows alebo android, kde treba zobrat do uvahy tisicky roznych komponentov a ovladacov od roznych vyrobcov a riesit to niekedy za pochodu. ale na zariadeniach, kde je jasne aky hardware tam je, pri par modeloch zariadeni sa toto nemoze stavat. co nemaju dostatok internych testerov? vo windows sa aspon moze uzivatel podujat a byt v nejakom kruhu, ci uz rychlom, pomalom, este pomalsom, predprodukcnom, ale apple si robi za tazke peniaze, ktore fanusik zaplati za zariadenie, testerov priamo z konzumentov, ktori o to nemaju v ziadnom pripade zaujem a nezakupili si urcite zariadenie za tymto ucelom. to sa deje uz par rokov po kazdej aktualizacii, raz vypadne signal, potom zase nieco ine a okamzite musia prist opravy.
Anonymný používateľ
mint13
17.5.2016 12:22 | |
+15 -11
Surface od Microsoftu je lepšia voľba. Update - No problem. 😛
Anonymný používateľ
Adam
17.5.2016 15:35 | |
+5 -2
No a to je asi tak jedine co natom ide dobre :-D :-D :-D :-D :-D :-D /obrazne povedane/.
Anonymný používateľ
cynik
18.5.2016 09:33 | |
+1 -0
Este povedz, kde sa da na Slovensku kupit jeho oficialna distribucia s plnou 2 rocnou zarukou :)
Anonymný používateľ
Jamesy
19.5.2016 15:52 | |
+1 -0
Cynik a este nepochopil co znamena zaruka.
Anonymný používateľ
Stano
17.5.2016 12:15 | |
+8 -7
Som zastancom kvality Applu (nie som ich primarny koznument, len mam par krat firemny mobil Iphone a firemny tablet Ipad Mini) ale toto co sa im dati posledne dva roky je priam katastrofa. Maju dost ludi co by mohli otestovat aspon zakladne funkcie a premysliet co moze novy iOS spravit na to aby ludia mali s tymto problem aj ked ide o mizive percento.
Anonymný používateľ
mint13
17.5.2016 12:26 | |
+9 -5
V každej vete si odporuješ. Kvalita Apple a 2 roky katastrofa, otestovať aspoň základné funkcie. ☺🍌