Diskusia: Holandská vláda zvažuje, že cyklistom zakáže telefonovať počas jazdy

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
26 príspevkov
Anonymný používateľ
nezmar
27.5.2016 11:01 | |
+1 -0
ja mam BT sluchadlo :)
Anonymný používateľ
Darrow
27.5.2016 10:25 | |
+3 -0
Policajti ta môžu spacifikovať, keď kladieš odpor a predviesť na políciu na 24 hodín a teraz aj dlhšie hodín. Videli ste video ako pani chmatmi zväzoval ruky a reval po nej a dcéra to nakrúcala.
Anonymný používateľ
ererer
27.5.2016 12:34 | |
+0 -3
Ano ale ten policajt uz nie je policajt, tak sa ukludni.
Anonymný používateľ
Darrow
27.5.2016 13:41 | |
+1 -0
Jasne ,že vyhral a nemá ani záznam a 5 krát lepšie platenú robotu... Dekan Policajnej akademie ale bol potrestaný ...Kardiochirurg Fisher bol potrestaný,...Mikulčík bude...
Anonymný používateľ
Darrow
27.5.2016 09:19 | |
+3 -5
Fízli ti môžu dať pokutu napr. prechod mimo chodník pre chodcov , prechod cez prechod pre chodcov v obci v tme bez reflexnej pásky, bicyklovanie na ceste bez prilby aj ,keď ideš 10 metrov do obchodu , nenosenie reflexných prvkov a osvetlenia na bicykli po ceste po tme, menenie pneumatiky bez reflexnej vesty a trojuholníka na ceste na aute, fajčenie na zastávke , pitie na verejnosti, pes nechá hovno na tráve, rušenie nočného kľudu, parkovanie autom zasahujúcim na chodník viac ako je v zákone- aby mohol prejsť invalidný vozík, 15 000 vodičov čaká na pokutu do októbra za cestu na diaľnici, státie na mieste pre invalidov, prechod na červenú autom, zlé státie na parkovisku, parkovanie na súkromnom parkovisku plus náklady za odťah, ošpliechanie niekoho na chodníku za dažďa, pri havarii auta pokuta za nič, malá hrúbka dezénu na pneumatikách a preťaženie nákladného auta, vulgárne vyjadrovanie -ukážeš prostredník , telefonovanie v aute za jazdy ...
Anonymný používateľ
Darrow
27.5.2016 10:17 | |
+2 -1
Ozaj platí protiteroristický zákon ,takže ti môžu auto prezrieť kufor, dutiny a rozobrať po poslednú šrovbu . Vyzliecť Ta a zistiť či nemáš niečo vo vačkoch a ak máš celú 500 eur ,tak bude povinné dokázať odkiaľ máš toľko peňazí.
Anonymný používateľ
jamesy
27.5.2016 10:22 | |
+2 -2
V petzalke ti viem ukazat minimalne pol kilometra chodnikov na ktorych parkuju auta podla mojho nazoru nezakonne cize keby vyberali za to pokuty tak by sa tu kludne postavili aj parkovacie domy.
Anonymný používateľ
Darrow
27.5.2016 10:31 | |
+6 -2
Jamesy ak vieš o niečom protizákonom musíš podať oznámenie na nápravu políciu, lebo ,keď zistia ,že si o tom vedel tak maš aj ty problém ...
Anonymný používateľ
Darrow
27.5.2016 10:44 | |
+2 -1
V každom aute je už skoro kamera za 30 eur a natáča aj nehodu a napríklad, ak ta prebehne niekto na meďáku alebo audine cez plnú čiaru alebo prejdenie na červenú ,tak musíš o dotyčnom informovať policajtov a poskytnúť dôkaz a oni si ho predvolajú a spíšu zápisnicu a naparia mu pokutu a to platí aj pre cyklistov s mobilom alebo opitých...napríklad pracovníčka z CD pašovala cigarezy a mala dipl. imunitu a na ukrajinských hraniciach začal pes brechať ,lebo,keď zacíti cigarety ,výbušninu a drogy a MUSELA otvoriť kufor a to mala diplomatickú imunitu...
murko444
27.5.2016 10:47 | |
+4 -1
Bicyklovanie na ceste bez prilby len mimo obce a osoby do 15r aj v obci.Prejst mozes cestu aj mimo prechod ak sa nenachadza v blizkosti chodci smú ísť cez cestu aj mimo priechodu pre chodcov, no iba kolmo na jej os.
Anonymný používateľ
ererer
27.5.2016 12:33 | |
+1 -4
@Darrow a si si isty ze taketo filmovanie verejnej komunikacie alebo cudzieho majetku nie je trestne? Takyto zaznam je na ucely trestneho konania nepripustny, a priestupkoveho asi tiez.
Anonymný používateľ
jamesy
27.5.2016 13:14 | |
+1 -2
S tym CD si to trochu oprav lebo mas tam velke nedostatky.
Anonymný používateľ
Darrow
27.5.2016 13:24 | |
+2 -1
Firma mi povedala ,že predali 10 000 kamier a policajti z nich zistili 568 priestupkov aj trestné činy a obstály na súde , O to sa neboj. Na čerpacích pumpách prenajatých máš kamery , aby im neušiel zákazník, aj na filmovanie diaľnice súkromnou firmou za účelom pokút tiež. Parkoviská sú kamerované a námestia mestskou políciou. Vládne a banky sú sledované hoci sú v prenajatých priestoroch. V butikoch máš nad sebou kamery. Hokejisti majú na prilbách kamery. Sanitky aj Hasiči to majú aj policajti namontované. Okolie súkromných alebo prenajatých domov sú sledované. V Bostone boli útočníci identifikovaní na základe kamier v uliciach a jeden čaká na popravu. Dokonca útok 5 tych v bare a dokopanie bolo natočené a generálny ich obžaloval. Súdy a väznice aj školy ..minule únos Marca sú monitorované. Čínsky turisty po Bratislave natáčajú okolie a okolo chodia policajti a nie je problém. Boris Kollár má vleky a lanovku na súkromných pozemkoch a neplatí im za lyžovačku pasienkovej spoločnosti. Holiday.info kameruje kopce a okolie majetkov a panorámu lyž.tratí. Súkromný salaš s ovcami si turisti natáčajú hoci patrí družstvu. V Bankových ,vládnych ,obchodných máš kamery. Bol som točení v TV ,tak je to zakázané. Vyšertovačky sú kamerované pri výsluchoch. Politici nosia zbrane so sebou do reštaurácii a na verejnosti. Minule zo smeru čo týral manželku tak mu pobrali kopu zbraní aj samopal :) USA ťa natáča zo satelitu a vie tvoje GPS...
Anonymný používateľ
Darrow
27.5.2016 13:33 | |
+2 -1
Každý lepší telefon má vynikajúcu kameru a ak ta natočia a skus niekomu trestnúť a buď si istý, že maš min. rok podmienku. erer urob si reset, lebo maš error ,lebo milion Slovákov má v telefónoch kamery...daj im zákaz
Anonymný používateľ
Darrow
27.5.2016 13:37 | |
+2 -1
SIS, NBU, NAKA , vojenská kontrarozviedka ,polícia má právo, pokiaľ ta niekto udá ,že robíš ilegálne aktivity...protiteroristický zákon
Anonymný používateľ
martinko
27.5.2016 08:41 | |
+1 -3
"Holandská vláda uviedla, že v roku 2014 zohrali smartfóny úlohu približne v jednej z piatich nehôd, ktorej účastníkmi boli mladí cyklisti." cize sa stalo 5 nehod a podla toho davaju novy zakon?
Anonymný používateľ
syntaxterror
27.5.2016 08:47 | |
+0 -1
Skutočná sranda začne až keď zistia, koľkí boli najedení.
Anonymný používateľ
cynik
27.5.2016 09:43 | |
+1 -1
...a kolki pred nehodou pili napoje s obsahom dihydrogenmonoxidu...
Anonymný používateľ
Limpopo
29.5.2016 07:47 | |
+1 -0
Martinko "priblizne v jednej z piatich nehod". Inymi slovami asi v kazdej piatej nehode. A nie ze sa stalo dokopy len 5 nehod... omfg.
Anonymný používateľ
Martin
27.5.2016 07:48 | |
+1 -0
U nas je to zakazane uz teraz.
murko444
27.5.2016 08:14 | |
+0 -3
Zakazane je pocas bicyklovania ? Je zakazane drzat sa jednou rukou ? Aj ked ja osobne neberiem pocas bikovania telefon.
Anonymný používateľ
Martin
27.5.2016 08:38 | |
+1 -1
Cudujes sa ? Aj ja som sa cudoval ked som takto na bicykli telefonoval, korman drzal jednou rukou, zastavil ma policajt a chcel mi dat pokutu za telefonovanie.
murko444
27.5.2016 09:15 | |
+0 -3
No a este k tomu ked zdvihnes telefon zle pocut ked ides na biku. Na ceste sa da ale na horskom v terene nieje sanca zdvihnut. Inac ked jem tycinku za jazdy tak tiez sa drzim jednou rukou.
vilik_xp
27.5.2016 09:27 | |
+6 -0
samozrejme,ze je zakazane, bicyklovanie je u nas technicky vedenie jednostopoveho nemotoroveho vozidla, na co sice netreba vodicsky preukaz, ale platia na to takmer vsetky dopravne predpisy plus par vynimiek
Anonymný používateľ
jamesy
27.5.2016 10:25 | |
+1 -6
Ked vidim niekoho telefonovat na bajku na ceste a neohrozim a neobmedzim tretie osoby tak kopnem tomu cloveku do bicykla, to je uz par rokov zauzivane, funguje to fajne zatial.
Anonymný používateľ
lololol
28.5.2016 22:07 | |
+1 -0
Aj tam potom zostanes stat a vysvetlis, preco si ho skopol, pripadne mu to vysvetlis a budes celit reakcii, ako pravy chlap, alebo zbabelo hned odtial zdrhnes, ako taky typicky slovensky slaboch?