Diskusia: Softvérová stabilizácia na Sony Xperia X skutočne funguje, pozrite si ukážku videa

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
6 príspevkov
Anonymný používateľ
Adam
6.3.2019 17:55 | |
+2 -8
Tiez ju mam a ta stabilizacia je super.
Ani sa neprehrieva, vydrz je paradna.
Zatial som nasiel len jednu chybu a to pri facebook notifikacii upozornenia kedy pri zablkovanej obrazovke nepouziva klasicke pipnutie, ale vyzvanaci ton telefonu. A neda sa to nastavit. Inac paradny vykon, plynulost,ovladatelnost.
Anonymný používateľ
lololol
6.3.2019 15:38 | |
+5 -3
Dalsi predrazeny nehorazny kram. Zrusena odolnost, otrasny fotoaparat BEZ stabilizacie (softverova je ozaj iba vtip), mizerna kvalita fotografii ako na cinskych smejdoch za 100e, zvuk vo videu taktiez otrasny, plechovy a uz sa caka na prve kusy, ktore zase pojdu hromadne do servisu s tym, ze sa vypinaju a uz sa nezapnu (M4 Aqua) alebo odlepujuci sa displej (Z3C). Totalny smejd za premiovu cenovku, to je hanba menom Sony.
Anonymný používateľ
Ivan
9.4.2018 16:05 | |
+8 -1
To prvé porovnanie ako sníma obrazovku - nie sú obidve videá bez zapnutej stabilizácie?
ttilusa
13.6.2016 09:42 | |
+3 -0
Vidím že niektorí majú tu majú so Sony problémy. Ja som teraz po Z1 prešiel na Z5 a to je nebe a dudy. Na Z1 sa mi odlepoval zadný kryt, predná a zadná časť po pár dní používania už mala mikroškrabance. Fotoaparát tiež bol pri slabom svetle veľmi slabý. Pri Z5 toto už neplatí. Ešte plus je výdrž batérie, tu už fakt päťka exceluje. A čo sa týka novej xky tak podľa skúseností iných má ešte lepší foťák ako Z5. Ale už čo sa mi vadí je odstránenie vodeodolnosti.
Anonymný používateľ
lololol
13.6.2016 18:53 | |
+0 -0
Pri Z5 problemy pridu o par mesiacov, len si pekne vyckaj. "Nova" X, co je len niekolkonasobny recyklat, foti rovnako otrasne ako Z5. Staci si pozriet recenzie, ma to tie iste hrube nedostatky.
Anonymný používateľ
burian
13.6.2016 07:25 | |
+3 -2
Predrazene smetie.