Diskusia: Telekom: Magenta1 už aj k samostatným paušálom. Volania a správy zadarmo

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
37 príspevkov
Anonymný používateľ
glados
4.5.2018 10:00 | |
+5 -2
Iba vypatlanec nepochopi co je pisane v clanku. To preto, lebo stado tupych oviec co denno denne vypisuje neprinosne komentare do diskusii cim total nici hodnotu diskusneho fora, ma IQ mrtvej dazdovky. Smejem sa na priemernej inteligencii osadenstva tohto fora. Tak aby ste to tu vy chytraci pochopili, tak vam sem dam aspon jednu hodnotnu informaciu, z ktorej si mozete spravit svoj vlastny nazor. Vcera som si tuto ponuku bol rovno dat aktivovat, kedze mi skoncil pausal a mne ta ponuka naozaj vyhovuje. Zalozil som si skupinu pod vlastnym menom, pridal som si do nej dalsich 4 clenov z rodiny, ktori vyuzivaju sluzby telekomu. Vdaka tomu budem mat o 5 eur nizsiu fakturu, to znamena, ze za pausal Happy M bez telefonu zaplatim 14,99 eur. Dalsi dvaja rodinny clenovia, ktori maju magio nemaju telefony na pausal, ale maju telefony na kredit. Vdaka tomu, ze su v skupine mozu v ramci rodiny (rozumej: vytvorenej skupiny) volat medzi sebou zdarma, co doteraz nemohli. Osobne mi to pride ako dobry bonus, kedze som nic necakal.
Anonymný používateľ
Suto123
25.2.2018 18:35 | |
+24 -0
Tak nad týmto museli dlho rozmýšľať, lebo toto normálny človek nedá... Chcel by som vidieť ten excelovsky súbor, keď to prepocitavali, aby sa im to oplatilo...Fakt by bolo jednoduchšie pridať k Happy pausalom 1-2 GB dát, alebo odpočítať 2 € z aktuálneho poplatku a je akcia, prehľadná a myslím si, ze úspešná.
Anonymný používateľ
Kurevnik Boris
18.11.2017 16:26 | |
+11 -0
Prečo by to robili jednoduchšie kaď sa to dá komplikovane a s jasným cieľom totálne zmagoriť zákazníka aby ho mohli ešte viac zavádzať a okrádať?!?!?!
Anonymný používateľ
jojo
4.12.2017 19:56 | |
+1 -0
do skupiny magenta 1 boli k mojim 2 pausalom pre moje decka zapojeni cudzi ludia - dozvedel som sa to uplnou nahodou pri telefonate s retencnym oddelenim. skupina mala 5 clenov z toho 2 moje pausaly - L a XL. ked som zavolal na tie cisla zistil som ze sa jedna o uplne cudzych ludi - jeden sa priznal ze bol vtelekome a povedal pracovnicke nech ho k niekomu pripoji - ten clovek mal vdaka mne zlavu z poplaku a pripojila ho nejaka pracovnicka bez mojho vedomia. tak isto aj ostatnych 2 cudzich ludi. Bolo tam nahadzane Magio, internet , no proste vsetko. Boli vytvorene falosne mailove adresy aby som nedostal mail o nejakej skupine. Kde to zijeme? nejaky zebrak sa bude na mne nabalovat? prosim skontrolujte si svoje cisla ci aj Vas nevyuzili.
Anonymný používateľ
matej
18.11.2017 16:26 | |
+29 -0
Mam pocit ze 3 operatori si dali sutaz kto vymysli vacsiu chu***.
Pomarancovy zmeni (citaj dramaticky zhorsi) pausaly, modry vymysli navstevy parkov kvoli datam a hranie hier na internete a ruzovy uz nemohol dat komplikovanejsiu ponuku, stavim sa ze polovica zamestnancov nebude poriadne vediet ako to funguje.
Anonymný nick
25.6.2016 17:57
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Lubosko
18.11.2017 16:26 | |
+42 -0
clovek ked vidi tie "ak", "ked", "tak", a vidi vsetky tie tabulky tak si musim pomysliet, ze menezmentu v telekome nacisto dosiel dobry matros. v jednoduchosti je krasa, tieto ich sudoku ponuky nech si strcia do zadku.
gillan
24.6.2016 15:56
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
tesonnr
24.6.2016 19:39 | |
+6 -0
musim s tebou nesuhlasit... im praveze dosiel dobry matros... a silno dobry!!! :-D
Anonymný používateľ
alex
18.11.2017 16:24 | |
+33 -0
mam pocit,ze niektori operatori sa predhanaju v tom,kto vymysli nezrozumitelnejsiu vtakovinu a habaduru.
Anonymný nick
29.6.2016 09:45
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
ivann
28.6.2016 09:33 | |
+4 -0
Viazanosť bez MT, nedá sa!!! Asi až také štedré, ako sa o prezentuje to nebude. Tiež vo VOP napísané, že nie je možné spájať čísla rôznych IČO zákazníkov. Mám viac firiem, a tel. čísla na rôzne IČO, takže asi to opäť nevyužijeme. Mali by ste to v článku uviesť na správnu mieru.
Anonymný používateľ
tosomzaseja
27.6.2016 14:28 | |
+5 -1
mate tam chybu. ak mam viazanost tak nic neviem spravit.
Anonymný používateľ
clovek
27.6.2016 13:18 | |
+7 -1
brutal komplikovane pre bezneho smrtelnika