Diskusia: Test Huawei P9 Lite: Trafený stred terča

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
27 príspevkov
Anonymný používateľ
Mirec
15.1.2017 20:49 | |
+0 -0
Chcem Vás požiadať o radu! Ako sa Dajú z mobilu Huawei p9 lite stiahnúť foto a videá do PC bez toho, aby som musel vytiahnuť pamäťovú kartu z telefónu! Podotýkam, že cez USB kábel mi to nejde, tak ako som to robil bežne pri iných tel. doteraz! Ďakujem za info !!! :-)
Anonymný používateľ
janik
5.9.2016 18:50 | |
+0 -0
Pri telefonovaní alebo prijímaní hovoru sa mi nechce zobraziť foto volaného .... :( Co treba spraviť ? Skúšal som už hádam všetko ....
Anonymný používateľ
jemil
25.8.2016 09:35 | |
+0 -0
No neviem kde je problem,ale mal som xperiu z1 compact a v mobile horizont go.Vsetko slapalo ako hodinky.Kupil som si p9 lite a ked spustim horizont go cez mirror share tak na tv to ide kym nespustim stremovanie programov.Hned vypise ze streaming je zakazany.Na xperii to islo.No a teraz sa neviem dopatrat kde je chyba.Vyssi verzia android a nepodporuje to horizont,alebo telefon nepodporuje tuto funkciu.Nahrane videa mobilom viem pozerat cez mirror
Anonymný nick
9.7.2016 18:03 | |
+5 -0
po slovensky: zásah do čierneho....
Anonymný používateľ
mmmsassa
28.6.2016 14:38 | |
+1 -7
to tlupare:
nezabudni ZE AK CHCES HW TLACIDLA KUP SI BLACKBERRY.
nechcem byt zly ale hw tlacidla nekupis dnes na ziadnych smartphonoch a urcite NIE LACNEJSICH.
PS: blackberry co splna tvoje tlacitka poziadavky stoji o 150-200 eur viac ako p9 full.
tlupare
28.6.2016 16:13 | |
+7 -0
Vies dobre ze mi nejde o tlacidla ako take, ale o dotykove tlacidla pod displejom, tak nebud jak postihnuty prosim ta..
Castielo
28.6.2016 10:10 | |
+2 -0
Nevyzera zle, ale cena je momentalne prestrelena siel by som skor do Honoru 7 lite, komu nevadi chybajuce 800 LTE a android 5 tak Redmi note 2 za skoro polovicu novej P9 lite
Anonymný používateľ
jozef22
28.6.2016 09:10 | |
+10 -6
Tak tento telefon mam aj ja, ako sluzobny. Ak si ale niekto mysli ze je to trefa do cierneho je na velkom omyle. najvacsim negativom je zrejme samotny displej, tie farby su proste otrasne, to sa neda akceptovat pri telefone za 279€, totalne plasticke bez schopnosti zobrazit nuansy, katastrofa. o softverovych tlacidlach, ktore pri obrovskom priestore zaberaju pas na displeji hadam nema vyznam hovorit. tel. je rychly, zvuk cez repro - celkom dobry, nadstavba je vyborna. velky telefon, moj druhy 5.5" je len o milimeter vacsi, vydrz je ozaj skvela. v orange len na jednu SIM, ako vzdy - terno. mam ho tyzden, takze zatial vsetko. keby stal polku toho co stoji, povedal by som WOW, takto je to len neuveritelne predrazeny priemerny telefon.
Anonymný používateľ
gsht
28.6.2016 12:17 | |
+3 -1
s tými cenami si z nás robia žarty, na 300 EUR pomaly budú presviedčať že ide o rozumnú cenu (akože lacné, či extra výhodné), pritom je to stále len mobilný telefón, ktorý môže mať za tú niekolkostoeurovú cenu výrazné nedostatky (obvykle sa nájdu), a ktorý nemusí prežiť prvý nechcený pád.
tlupare
28.6.2016 13:19 | |
+2 -0
jozef22: To iste si myslim aj ja. Inak, nedaju sa tam tie farby nahodou nejako regulovat? Kdesi som pocul ze ano.
Anonymný nick
28.6.2016 17:01 | |
+2 -0
Farby sa samozrejme daju regulovat v nastaveniach a su take ako na kvalitnom ips displeji maju byt.
tlupare
28.6.2016 22:24 | |
+2 -0
aeros, tak potom neviem preco mal k tomu az take vyhrady ten nas jozef22. Kde je pravda?
Anonymný nick
29.6.2016 14:37 | |
+2 -0
displej je velmi pekny jozef zrejme telefon nema a ako samsung fan si vymysla . https://youtu.be/MsI9F1sGj-Y?t=2m43s
Anonymný nick
30.6.2016 17:18 | |
+2 -1
P9 lite ma jeden z najlepsich displejov v strednej triede a ty tresknes ze ma zly displej pritom si ho ani nevies nastavit...skoda debatovat.
Anonymný používateľ
jozef22
17.4.2018 21:01 | |
+1 -3
Jozef22 si nevymysla a niecim si uz presiel.
regulovanie farby myslite to kolecko v nastaveniach ? dufam, ze nie naozaj. momentalne mam vedla seba xiaomi redmi note3, este na vianoce kupovany za 220€, porovnat tieto 2 displeje je ako - no ako to povedat aby som neurazil, je cista vyhra xiaomi, cize nie je ips ako ips. fanusikom samsungu nie som, hoci S4 bola svojho casu jednotka... najlepsie bude, ak si zajdete do showroomu a presvedcite sa, nechcem nikoho odhovarat od kupy. ja som ho mal za stvrtinu ceny, takze OK, ale jednoducho za plnu cenu sa mi to zda ako krok vedla. tolko jozef22 :)
Anonymný používateľ
Zoro
27.6.2016 22:48 | |
+3 -5
Proti parametrom telefonu nič nemám sú OK. Nepáči sa mi len že je na výber buď pamäťovka, alebo sim karta, 16 či 32 GB je málo tak možno 64 GB aspoň. Dual sim má mať podľa mojich predstáv na oboch sim kartách aj 4g a tiež by som vytkol zabudovanú batériu.
Anonymný používateľ
pepo
22.9.2016 22:01 | |
+1 -0
ja používam naraz obidve sim karty a aj pamäťovku. zo sim karty som odlepil čip a nalepil na pamäťovku.Tým pádom mám 3 v jednom.Návod si pozri na youtube :-)
Anonymný používateľ
Seki
27.6.2016 22:18 | |
+3 -1
Pre Huawei v Rakusku pracujem a ver mi ze sa predava velmi dobre, minimalne ako p8 lite na zaciatku. Oficialne je tu dostupna tiez iba 2gb verzia, ale je este lepsie optimalizovana ako p8 lite a aj pri beznych appkach ako messenger, whatsapp atd. Mas vzdy ca 1gb volny. Tiez je to stredna trieda, ak chces 3gb, viac investuj ;-) v tejto cenovej kategorii je u nas jednoznacne najpredavanejsim mobilom :)
Anonymný používateľ
RISHO
27.6.2016 19:27 | |
+5 -0
Dnes sme kúpili HONOR 7 lite. Je to pravdepodobne ten istý mobil, len s malou obmenou dizajnu ale uplne rovnakými parametrami a výbavou. Honor je podľa mňa krajší ale paradoxne stojí len 212 Eur. Ak sa niekomu podarí zistiť, či má niečo P9 lite lepšie alebo navyše oproti Honoru 7 lite, budem rád, keď mi to tu napíšete, rád sa nechám poučiť, lebo som laik. Ďakujem.
Anonymný nick
28.6.2016 15:12 | |
+2 -0
co tak grafika, mali T880MP2 je myslim o dost silnejsia oproti T830 tam je hlavny a najvacsi rozdiel.. cize hry by mali nanom slapat bez nejakych problemov bez seknutia
Anonymný nick
28.6.2016 17:02 | |
+0 -0
Ma honor 7 lite nfc?