Diskusia: Test Honor 7 Lite: Tlačí na cenu

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
11 príspevkov
Anonymný používateľ
Samuel
5.2.2017 08:28 | |
+0 -0
Dobry den chcem sa spitat ci by zobral aj 256 GB pametovu kartu ? Moj stary telefon ma podporu pre 32 GB a zobral 64 GB .
Dakujem vopred za odpoved
Anonymný používateľ
Orzion
1.9.2016 14:32 | |
+0 -1
Dobry den
Chcela by som sa opytat na vas nazor, ci bude lepsia kupa tohto smartphonu alebo si radsej kupit lenovo vibe shot, vzhladom na to, ze chcem vela fotit, mat kompaktne zariadenie(a aj dizajnovo trochu ine), par krat si zahrat fifu a mat co najlepsi pomer cena-vykon. Nemusite prihliadat na cenu, kedze su v tejto dobe obidva za cenu cca 200€ cez e-shop. Dakujem
peter-tn
26.7.2016 09:08 | |
+0 -4
V porovnani s lenovo k-seriou je to predrazene o 50 eur, huawej este o viac, jedina vyhoda je tam senzor otlackov a trochu lepsia predna kamera, este o viac ked niekto nepotrebuje FHD rozlisenie na displeji (co je skor zrut energie ako nieco uzitocne)
Anonymný používateľ
Adam
25.7.2016 17:08 | |
+1 -2
A o porusovani patentou Samsungu ani slovo. Ked tu bol otom clanok tak Sorry, ale nevsimol som si a toto je dnes uz druhy clanok o tejto Cinskej znacke.
Anonymný používateľ
mato
25.7.2016 13:40 | |
+4 -5
mal som stastie na kvalitny kusok,nabity vydrzi 5-6 dni ,pri pouzivani wi-LTE slape 2 dni,vysokokvalitne fotky ,ovladanie hlasom ,ultra rychle spustenie ,farby a ostrost aj v tme su perfektne ,2G ram uplne postacuje ,nehram hry ,velmi vydareny tel. vsetko slape ako ma
recenzia o nicom asi ste testovali nejaky spatny kus,alebo neviete nastavit telefon a ocenit jeho kvality ,dcera ma aple a samsung ktore sa vobec nechytalu na honor -jedinu vec by som snad vytkol a to je reproduktor v spodnej pravej casti , mohol hrat cely spodok kludne
Matino30
25.7.2016 13:48 | |
+1 -2
pre korektnost uvedeniem ze tam chyba rychlonabijanie ,ale to su vysady od 500 eur tel.
Anonymný používateľ
Vlado
25.7.2016 12:11 | |
+8 -6
Mam tento telefon a maximamlna spokojnost. Az mi pride tato recenzia silne negativna :)
Anonymný používateľ
Palino
25.7.2016 14:58 | |
+0 -0
Neskúšal si či má tento telefón aj USB OTG? Nikde v recenziách to nepíšu a ja túto funkciu fakt potrebujem. Ak nemáš nato kábel skús stiahnuť z play storu nejaký USB OTG checker a daj vedieť. Dík za odpoveď.
Anonymný používateľ
Vlado
25.7.2016 23:34 | |
+1 -0
Kabel nemam, skusal som cez appku a vysledok, zial tento smartfon nepodporuje tuto funkciu.
Anonymný používateľ
Palino
26.7.2016 14:40 | |
+1 -0
Hmm.... škoda, má dobré parametre, ale OTG-čko denne používam takže nič pre mňa.
tesonnr
25.7.2016 11:34 | |
+6 -4
vazeny pan redaktor, co by ste chceli aky dizajn tychto 5 a 5,5 palcovych placiek? Tu uz naozaj nie je co vymysliet. Prekvapilo ma ze bateria ma 3.000mAh a vydrzi iba 2 dni. Mam Lenovo P1ma40 tam je bateria 4.000 mAh a telefon aj s permanentnym pripojenim LTE vydrzi 3 - 3,5 dna. Aj ked je pravdou ze telefon nevyuzivam na hranie hier. V tom nevidim zmysel. Ostatne vsetko zvlada a aplikacie v nom nepadaju. System je zatazeny aj antivirom, tak isto multitaskom...
Anonymný používateľ
IT VT
25.7.2016 09:10
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.