Diskusia: Apple vraj bude mať problémy so zásobami iPhonu 7 Plus. Kvôli duálnemu snímaču

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
6 príspevkov
Anonymný používateľ
teri
11.8.2016 14:15 | |
+1 -0
murom - reakcia k veci je vzdy lepsia ako detske urazanie. Ked nema telefon signal, asi bude chyba vo mne. Sikulka

Bohuzial pre teba, nie si benchmarkom kvality milionov zariadeni. Aj keby bola poruchovost 50%, zo 100 mil zariadeni bude stale bezchybne pracovat 50mil, cize niekto schyta bezchybne kusy a niekto vadne.

Zatial som bol vzdy na opacnej(negativnej) strane stati***y. A
Anonymný používateľ
Teri
10.8.2016 02:55 | |
+1 -0
Keby tu bol unudeny smajlik tak ho dam. Kazdy jeden rok to iste. Nedostatok iphonov, farieb, skla a neviem coho este... vyvolat umely stres to je ono. A pritom mozem povedat, ze od iPhonu 5 som prestal kupovat na zaciatku cyklu pretoze dovtedy som kazdy jeden iphone reklamoval x krat. iPhone 5 konkretne 6 krat (zakazdym som dostal novy kus-> nefunkcny home button, lock button, vadna kamera, bez signalu, light leak...)
bearpu
10.8.2016 08:14 | |
+0 -1
Ja som nereklamoval ani raz, a to som mal kazdy model iphone odkedy sa tu zacal predavat, vlastne prvy model ano, mal som biely plast vzadu a boli tam nepekne praskliny po case, bola to esteticka chyba ale vymenili mi to. Na druhom som nemal.
Anonymný nick
10.8.2016 10:25 | |
+0 -0
bearpu - ja tomu verim, v rodine sme mali tie iphony vzdy 3x a jedine ja som mal stale zavady. Teraz v juli mi vymenili 6S Plus pretoze mal pokazeny Taptic Engine - vibroval ako stary hrniec... tazke asi tak
murom
10.8.2016 22:29 | |
+0 -0
teri mam pocit ze ty si vadny. mal som iphone 4,5,6 a doteraz ani jedna reklamacia.
bearpu
9.8.2016 14:37 | |
+9 -1
Nevadi ze nebude dostatok, ved tu je plno slovakov, ktori by ho nechceli ani zadarmo :DDD