Diskusia: Smartfónom Note sa smiali, doba ich ale dobehla

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
16 príspevkov
jan646
17.8.2016 18:00 | |
+0 -0
Prvý 5 palcový smartfón bol DELL STREAK 5..... stále ho ešte mám, legenda :-)
Anonymný používateľ
veto
14.8.2016 00:46 | |
+9 -2
nerozumiem honbe za uslachtilymi materialmi, ten plas nijako nevrzgal ani nevadil a uz vobec nevyzeral nejako lacno. Ak padol, tak na nom neboli skrkance a nic sa nerobilo. Dnes by som naopak privital ab bol note pokial mozno z gumy, aby som si nemusel dokupovat gumeny obal s bump rohmi.
Ja som note 1 mal a vsetci sa mi smiali, ze padlo, ping pong raketa a podobne, dnes do jedneho ma kazdy 5.x palcovy telefon....a to vratane iphonu.
Krasne je vidiet, ake su ludia ovce, zaradit sa do mainstreamu a bekat na tych, co tam nie su.
modelxxxxll
13.8.2016 16:28 | |
+6 -4
rada NOTE je zaujimava perom a pero ten kto ho pouziva je nim nadseny co vsetko dokaze .... dnes je uz to pero tak premakane ze dokaze uz aj prekladat .... note 1 som vlastnil a neviem vynachvalit ... pisanie na prednaskach v skole ... ucenie sa s nim ... kreslenie pocas volnej chvile ... a teraz mam note 4 a neviem vynachvalit ....
Anonymný používateľ
tamtintug
13.8.2016 07:44 | |
+9 -24
Lagdroid 😤 a ešte kopa plastu a nekvalitného prevedania-tamtung.
Anonymný nick
14.8.2016 12:04
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Ja Claudius
12.8.2016 23:41 | |
+7 -10
Seka vsetko od applu. Uz aj logo aj mazov sekli beatlesakom a ich apple records
rakoci.michal
12.8.2016 22:05
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
malyzajec
12.8.2016 21:52 | |
+5 -2
Ja osobne pouzivam Note 1 a musim povedat, ze na oficialnom androide ide hrozne. Laguje neskutocne ale pri prechode na cyanogenmod ide super aj ked ani to nieje bez chyb. Mne osobne vydrzi baterka dlhsie a aj apky narocnejsie na grafiku idu super. Ja osobne som s tymto mobilom velmi spokojny ale sto ludi sto chuti.
modelxxxxll
13.8.2016 16:24 | |
+2 -2
ja som ho mal tiez a teraz aktualne pouzivam jeho 4 generaciu note 4 konkretne je to veryia zo samsungovym 8-jadrom .. oficialnou cestou sa tam dal dostat iba android tusim 4.1 alebo 4.2 ... neoficialnou cestou ako ty pises ...ale zaujima ma ci sa zachovali aj funkcie pera ???
Michal.Rakoci
12.8.2016 21:47
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Juraj
12.8.2016 08:26 | |
+29 -8
Akurát to lacné plastové spracovanie za kopu peňazí....Ináč to bol bol špičkový tabletofón!!!👍
Anonymný nick
12.8.2016 08:01 | |
+15 -13
Tak tak mal som všetky note okrem 5 tu som nechcel riskovať aj keď strašne som ju chcel,dva roky skoro som bol na note 4 po čase už mierne zasekavala,bateria nevydržala ani den,biela trochu žltla. Najviac dizajnovo sa mi pačila asi note 3. Note 2 zase vydržal na 1 nabitie aj 4-5 dní. Skok s s2 na note 1 bol pre mňa vtedy doslova šok,dnes keď zoberiem 5 palcovy telefon do ruky,príde mi to už malé,už aj note 4 mi príde malý,škoda že samsung nepredstavil aspoň 6 palec,aj keď tie 3 mm nejako nepomôžu ale zas tablet nevyužijem. Zrejme rada note sa zastavila na uhlopriečke 5,7 čo je škoda,možno keď bude 4k bude mať väčšie..
Anonymný používateľ
ITVT
12.8.2016 09:19 | |
+27 -31
Ako to? Android seká? Ó a ja že Android používatelia vraveli o tom ako nič neseká ani po čase. Opäť sklamanie z Androida
Anonymný používateľ
Maher
12.8.2016 09:48 | |
+11 -32
To neseká android ako taký ale konkrétne android zariadenia od firmy Samsung sekajú ale nie je to chyba ale úmysel samotného Samsungu ktorý chce aby boli jeho zariadenia odlišné od ostatných toto zasekávanie systému to robí.
Anonymný používateľ
ITVT
12.8.2016 13:52 | |
+29 -6
Neklam, seká aj Nexus. Kamarát má Nexus 6 a je to zasekaný mobil po mesiaci.
tomasjones
12.8.2016 19:28 | |
+15 -6
Ja som zobral z bazáru HTC one m9, rok aj čosi starý telefón s problematickým snapdragonom 810 a os beží ako hodinky. Môj kamarát má nexus 5, dosť dobitý ale OS beží ako hodinky. Osobne mám v telefóne také bežné množstvo rôznych aplikácii a nejaké dve-tri hry. Takže sa pýtam. Čo pre boha živého robíte s tými telefónmi? Ako áno, samsungi boli s tým sekaním v minulosti notoricky známe, ale nie je možné, aby dva roky starý low-end môjho 50 ročného otca išiel plynulo a vám sekali mašiny za 600€. A keď už sme pri tom, nedávno som mal v ruke iPhone 4s a keď už sme pri tom sekaní, tak ten telefón mi prišiel takmer nepoužiteľný.
Anonymný používateľ
pekand
13.8.2016 11:51 | |
+2 -3
sekanie je podla mna sposobene rozlišenim. Je obrovske. Na desktopoch to nieje bežné rozlíšenie nie ešte v tej malej keabičke. Na iphone 6 mam menšie rozlíšenie ako na mojom o 4 roky staršom s4
Anonymný nick
13.8.2016 17:27 | |
+2 -2
Po roku a pol note 4 trochu začal lagovat ale nič čo by sa nedalo zvladnut len proste aplikacie padali ale dalo sa ale vydrž nič moc ani den ked som ho mal prvy mesiac vydržal 2 dni ani nova bateria nepomohla preto som ho radšej predal
Anonymný používateľ
tamtintug
14.8.2016 06:07 | |
+1 -4
Lagdroid seká a mrzne, je to jeho podstata, je to v jadre a nevedia to spraviť. Preto potrebovel 2....4.... @ teraz aj 8 jadrá, to zas naopak prinieslo predaje, lebo zákazník sa ženie za množstvom jadier ako u PC. Pridajte množstvo nedorobených app a nešťastie je na ceste.