Diskusia: Nový iPhone zrejme nabijete rýchlejšie

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
6 príspevkov
Anonymný používateľ
H2D2
17.8.2016 09:48
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
MarekM
17.8.2016 07:46 | |
+4 -5
Preco sa mi zda ze je cely Aplle prispaty a ludia sa s toho raduju a chvalia sa? To niekto napise: moj iPhone je dokonaly nepotrebuje 2A nabijacku staci mu 1Giga ram , neseka, je to bomba. Su pozadu a len ich iOS ich drzi nad vodou. Inak vcera som skusal v telekomu vystaveny iPhone 6. Ludkovia nic v zlom ale ved je to pribrzdeny fon. Reakcie prispate. Doporucujem vsetkym ktory hania android si aj poriadny android mobil zakupit hlavne nie 1eurove alebo tie najlacnejsie androidy ale cenovo zrovnatelne. A ked neverite mne tak na youtube je vela zrovnatelnych videí ktore to dokazuju. Iphone pomali nasleduje svetovych lidrou androidu a sam nevie zakrit fakty ze 1giga ram nestaci ( kto hra hry tak vie ze ani iPhone to nezachrani iOS) a nsbijanie tiež ved baterky nemaju inaksie ako ostatny vyrobcovia.
Anonymný používateľ
marek
17.8.2016 08:48 | |
+7 -4
Apple nepusti do sveta nabijanie, ktore ti po 300 cykloch znizi kapacitu baterky na 60 percent. Ostatnym vyrobcom to problem nerobi.
Anonymný používateľ
Maco333
17.8.2016 09:59 | |
+5 -2
Applu treba uznat, ze nenasadzuje technologie v rannom stadiu ked maju vela much. Vid taky AMOLED ktory nemal verne podanie farieb, vypalovanie bodov, ... (pouzity len v AW kde toto nehrozi - zvacsa su vypnute a farby niesu dolezite)
Rychlonabijanie je super, ak je clovek napr. v praci a telefon si nabije z USB3 (prac pocitac). Otazka je ci to USB utiahne. Clovek nebude nosit so sebou velku vykonnu nabijacku. Doma clvoek nabija telefon cez noc takze tam by bolo lepsie pouzit pomale nabijanie. Co sa tyka hier tak iPhone (aj stary) ma podstatne vacsi graf vykon ako ine top telefony. O tom ze musi pracovat v nzsom rozliseni ani nehovorim. Preto vela hier ide aj na starych iPhonoch plynule.
Anonymný používateľ
Tono
16.8.2016 21:57 | |
+3 -1
No nabikacka ani nie,,,o tej sa tam nepise. Mozno si myslel nabijacka :)
Anonymný používateľ
Juraj
16.8.2016 20:59 | |
+1 -5
Nabikacka generuje prud? To snad ani nie..
Anonymný používateľ
Juraj
16.8.2016 20:25 | |
+5 -2
Vzhľadom na to akú kapacitu ponúka IPhone 6s bohate stačí nabíjačka 1A!!!Aspoň mne to postačuje...Keby mala kapacitu 3000mAh tak by som bral 2A nabíjačku.Využívam,aj power bank s kapacitou 10000mAh,ktorú nabíjam originálnou nabíjačkou Samsung 2A,ktorú som si pre moju power banku kúpil,pretože na dobíjanie power banky s kapacitou 10000mAh je originál USB nabíjačka od IPhone nedostatočná,1A je málo na dobíjanie power bank málo,aspoň podľa mňa mám to odskúšané,trvá to veľmi dĺho..