Diskusia: Budúci Apple iPhone sa objavil zapnutý a v novej farbe

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
13 príspevkov
Anonymný používateľ
mint13
18.8.2016 16:06 | |
+1 -3
Už vieme, že ifoxconn nebude mať stereo repráky. Stereo repráky má moje pomaly ročné Lenovo A6000 za 149€. Dual Sim a vymeniteľnú batériu tiež iovce nepoznajú a SD karty sú pre ovce pomalé. Načo by im boli. Im stačí zamrznuté ifoxconn železo po prvom update ios vírusu. 🐻🐑🐑🐑
markos9
18.8.2016 19:08 | |
+4 -0
mint13 a kto je zvedavi na tvoje sproste reci? tez sa zo svojho cinskeho lenova a venuj sa diskusiam ma tvoju temu, tu su slusny ludia, nadava tu niekto tebe? vsade sa vzdy musi najst nejaky uboziak, ze?
Anonymný používateľ
Derp37
18.8.2016 12:09 | |
+1 -0
Jednoznacke fake ... len to spracovanie na foto ...
Anonymný používateľ
jasak
18.8.2016 08:55 | |
+3 -0
Nechápem, aj keď samozrejme toto nie je oficiálne predstavenie Iphone a jedná sa o špekulácie, tak nerozumiem, ako je možné, že napr. HTC všetci vykričali pri uvedení One9, že vyzerá totožne s One8? Bolo to niečo nepreklenuteľné pre všetkých recenzentov aj keď sa jednalo o veľmi najvydarenejší dizajn /a to som ho vôbec nevlastnil/, kým u Iphone už niekoľko rokov tie telefóny všetky vyzerajú rovnako a všetko je samozrejme super OK. Apple nedáva zatiaľ žiadne oficiálne vyjadrenia k planovaným novinkám, ale články minimálne 2 denne a nakoniec nepodstatné detaily, ktoré by hocktorý iný špičkový telefón pochovali pod čiernu zem, budú u Iphone nakoniec skoro výsadou. Nevravím,sú to skvelé telefóny v rodine máme 2, ale postoj odbornej verejnosti a redaktorov nie je ani z polovice objektívny. V diskusiách nech si každý píše, čo chce - je to o emóciách a pocitoch, ale redakčné príspevky a recenzie by mali byť odborného charakteru s vysokým nadhľadom. Skôr mi to už pripomína bulvár : píšeme tak ako to chcete počuť a nie ako to je. Fakt nerozumiem.
Anonymný používateľ
MarekM
18.8.2016 02:10 | |
+4 -2
Macco333: neraduj sa aj iPhony pojdu cestou Androidu. Už pri 1GB Ram na 2 GB ste Apllaci nechápali a habkavo reagovali že prečo idú na 2GB. Toto si odfoť do budúcna a ked bude iPhone na 4GB lebo dobre vedia že to bude treba hlavne pri hrách ktoré sú už teraz prepracované a stále budú lepšie. A doporučujem aspoň raz si kúpiť poriadny mobil s Androidom. Neporovnávaj terjší tvoj Aplle s nejakým Androidom čo si dostal u operátora lred 6rokmi za 1 euro. Nemam rád tieto bludy. Porovnavaj rovnaké cenové hladiny. Kraviny píšete a pprovnávate Audi s Olcitom. Isto to th trepú viac menej Bratislavčania, lebo ak nemáš iPhone tak ako už vypadáš medzi ostatnými? Veď všetko ostatné je hamba a laznícke však !?
Anonymný používateľ
marek
18.8.2016 07:37 | |
+0 -2
Ci android s X GB ram alebo jablcko, stale je to brutal predrazene. Asi rovnako ako graficke karty(lepsia = drahsia = lepsi vykon). Jablko zmyka HW na max a Android vykonom plytva...
A kedy Android vyriesi latenciu pre profi audio appky? 7 iteracii nestacilo.
Anonymný používateľ
Maco333
18.8.2016 11:19 | |
+3 -4
Ano vyvoj sa nezastavi a RAM sa bude navysovat. Kebysi aspon trosku ovladal problematiku tak vies ze Android bezi na JAVE a ta si same ukradne dost vela zdrojov. Je to dan za univerzalnost. Cize ked jasas nad 4GB RAM na androide tak to ma realne asi taky vyznam ako 2GB na iOS/WP. Pri pocitacoch sa navysovanie RAM uz spomalilo. V praci mame 4 rocne stroje s 16GB RAM a nieje problem. Nove predpokladam budu mat 32GB co je 2nasobok kazdych 4/5 rokov
Neboj ja som nemal ziaden android za 1euro. Ked ja som kupil iPhone 3G (a zahodil telefon s Windows phone 6.1) tak ziaden android nebol. Cize Android ide po ceste iOS a nie naopak. Treba trosku studovat a pozriet sa ako vyzeral Android pred iPhonom a po nom.
Vidim ale naokolo ako ludia co mali android tak presli na riesenie Applu. Pre ilustraciu : Otec - iphone,iPad, Mama - iPhone, iPad, Setra - iPhone, Macbook Air, frajerka iPhone, iPad, iPod shuttle, Ja iPhonem, iPad, AW a macbook pro.
a este jedna prihoda z pred par dni. Kolega rozbil Samsung S5 mini tak ze sa nevie dostat do telefonu lebo mu nejde display. Vsetko mal sifrovane a teda data su vtahu. Ziadna zaloha v cloude ako to ma iOS poriesene. Kupin novy telefon a do par minut mam kopiu toho co som mal v starom.
Ja ale chapem ze ty chces android kde si ukradnes hru a chces len hrat. Na SD kartu dat nakradnute mp3jky a pod veci.
markosbb
18.8.2016 11:34 | |
+4 -3
Maco333 mas pravdu, aj ja som mal vzdy vlajkove lode androidu ale aj ked som kludny clovek, nervov mi zozrali za vedro, apple som sice zo zaciatku neuznaval, prvy pokus skoncil pri 4s potom 5s ale ked som presiel na iPad mini a potom iPad Air, tak som vedel ze vo svete apple zacinam byt doma a prichodom iPhonu 6plus som android zaklincoval a som spokojnym uzivatelom apple universa, najnovsie budem riesit prechod z windows pocitaca na Mac, lebo aj ked som myslim celkom zdatny uzivatel windows a robieval som servis v podstate vsetkym kolegom na pocitac, tak to co microsoft dokazuje posledne roky, tak to je ciste zufalstvo, kazdy co ma od win7 vyssie tak strasne trapenie, tak ked clovek chce mat pokoj asi naozaj potrebuje zmenu..
Anonymný používateľ
mint13
18.8.2016 16:20 | |
+1 -2
Imedveď WP 6.1 nikdy neexistoval. Budeš prekvapený, ale Android existoval pred ios. Google ho kúpil hotový a bol určený pre digitálne foťáky. Keď vyšiel ifoxconn 3G už existoval mobil s Androidom a vedel viac. Tiež Symbian a Windows Mobile 6.5. Dúfam, že budeš medzi prvými pred ijaskyňou Apple v Nemecku nocovať, aby si mal nový ifoxconn. 🍎🐻🐑
Anonymný používateľ
Jamesy
18.8.2016 01:26 | |
+1 -4
tak podla fotiek toto konkretne zariadenie nieje iphone, lebo ma viditelne vady s ktorymi by apple telefony nevyrabal, cize je to klon alebo len vyfantazirovany telefon
Anonymný používateľ
Jano
17.8.2016 19:04 | |
+1 -4
Však to je MIUI, vidieť podla ikoniek na lište žiadne iOS
Anonymný používateľ
Milan
17.8.2016 18:30 | |
+12 -9
Žasnem, koľko kriku pre NIČ.
Žiadna reálna inovácia, žiadne skutočné prednosti, ale povyku vela
Anonymný používateľ
Maco333
17.8.2016 19:31 | |
+11 -6
Ty uz si ho mal v ruke? Ten novy iPhone myslim a nie kacera
Chod si radsej citat clanok vyssie o telefone co ma 4GB RAM to je uz ina inovacia :-)