Diskusia: O2: Dáta zadarmo môžete získať dlhšie. O týždeň

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
15 príspevkov
Anonymný používateľ
Lubo
19.8.2016 07:54 | |
+7 -0
RegioJet to už pochopil, že ked dá ľudové ceny lístkov tak bude mať plný vlak! Kedy to pochopia mobilný operátori že ked dajú ľudové ceny dát tak budú mať vyššie tržby???
Anonymný používateľ
Manobb
19.8.2016 09:34 | |
+5 -0
Pravda, pravda, ale na druhej strane budú mať s tým oveľa viac "roboty" a otázkou je, ktorí operátori majú svoje siete dimenzované na povedzme aj 10-násobnú a vyššiu prevádzku .... Preto, ak sa im veľmi robiť nechce (čo sa im asi naozaj nechce), tak pri súčasnom "10% úsilí" majú celkom pekné zisky. Oni sa proste vybrali tou ľahšou cestou v snahe nechať telko biznis ako LUXUS.
Anonymný používateľ
peter-x
18.8.2016 23:19 | |
+9 -0
aké smiešne. aké trápne...
Anonymný používateľ
Juraj
18.8.2016 19:18 | |
+11 -0
Pre jojo odpoveď :👍👍👍 Čistú pravdu píšeš!!!👍 👍 👍 Mizerné pokrytie signálom LTE a,ešte stále využívajú národný roaming od Telekomu na niektorých miestach,kde nemajú pokrytie vlastnou sieťou.Kde nemajú pokrytie vlastnou sieťou Ťa v národnom roamingu pusti,len do v 2G siete,takže GPRS,alebo v lepšom prípade EDGE.Pri tom O2 je na trhu od Februára 2007!!!Toto je hanba!!!Radšej 4-ka,ako O2.4-KA tiež využíva národný roaming od Telekomu,ale je na trhu 10 mesiacov svoje služby však má výrazne lacnejšie,ako O2..👍👍👍
Anonymný používateľ
Juraj
18.8.2016 18:59 | |
+12 -0
O2 dochádza kyslík a mení sa na CO2....😢
Anonymný používateľ
Tak som tu zasa
18.8.2016 19:04 | |
+8 -0
Kde O2 končí 4ka začína bratu :D)))
Anonymný používateľ
Tak som tu zasa
18.8.2016 18:54 | |
+2 -0
Heh... O2Kelner :D))))
Anonymný používateľ
mint13
18.8.2016 15:56 | |
+14 -1
To sú dáta? 100MB si môže dať riaditeľ O2 a vložiť pár foto Jamrišky ako prílohy. Potom to môže odoslať e-mailom neexistujúcemu Kellnerovi do PPF. Snáď bude mu svietiť aspoň 3G na mobile. 4ka to istí - lepšie pokrytie a 1GB za 1€. Obnovovací balík sa mi už 3x posunul s koncom platnosti. Neprepadli dáta. Kredit stahne až, keď miniem 1024MB. Tiež balík sa obnoví až po minutí. 4ka bude čoskoro trojka na trhu. Pokrytím už 3kou je. :)
Anonymný používateľ
marek
18.8.2016 18:13 | |
+2 -0
Ja som si nastavil 2GB a veselo obnovujem po 2GB. Zle si si to spocital ;)
Anonymný používateľ
Mesto
18.8.2016 18:19 | |
+2 -4
Neviem co sa stazujes, ked davaju nieco zadarmo. Ja som to nahodou vyuzil teraz cez leto (nova SIM zadarmo, prve dobitie +25%, prva aktivacia internetu -50% z ceny, 10x obnovenie zadarmo) - oplati sa to, za menej ako 4€ som za mesiac minul 10GB dat. Lepsie pokrytie asi tazko, pohyboval som sa na Myjave a mimo miest bol signal 4ky nula bodov, na O2 sem tam 3G, sem tam E, ale dalo sa. S 4kou by som zamrzol v narodnom roamingu. Teraz som si aktivoval dalsiu SIM, a dalsi datovy balicek, nech ho mozem vyuzit v Cesku, kam sa chystam :-D
Anonymný používateľ
niekto
18.8.2016 14:00 | |
+11 -1
Radšej by som prijal, keby dali rozumné ceny dát a nie takúto predĺženú akciu, čiže 100 MB za 1 euro maximálne a 500 MB za 2 eurá maximálne. Majú najvyššiu cenu dát a ešte s datahitom klamú zákazníkov, pretože ak zákazník neminie dáta počas dvoch mesiacov, tak v druhom mesiaci aj tak zaplatí za novoaktivovaný balík dát, hoci ho ani nezačne míňať a ten sa mu prenesie do 3. mesiaca celý. Samozrejme sa mu aktivuje aj nový balík v 3. mesiaci a zákazník zbytočne platí za to čo nepotrebuje. Keď som toto povedal operátorke, ktorá mi ponúkala datahit, tak mi povedala, že mám pravdu a že to nahlási ako zlepšovací návrh. Tak som zvedavý, či sa v budúcnosti niečo zmení.
Anonymný používateľ
jojo
18.8.2016 15:26 | |
+8 -1
500 MB za dve eura? To si asi nevidel balicky mimo SK ake ponukaju OP :) Ked to roztratam vo vela statoch EU maju v prepocte 1GB aj hlboko pod 1€ :) Takze 1€ maximalne by som dal na 1GB prepocet nie toto co ponukaju im j**e :) Viac a viac ludi vyuziva volania cez net rozne app menej im ,,tecie" za volania ako volakedy tak musia niekde na niecom z:mrdi zarabat :) Aby sa im vratila investica do LTE , ved take uzasne pokrytie na SK :) A o2 ty hadam zaspali uplne dobu trapnou akciou na ,,data zadarmo" - tak uplne zadarmo by som ani nepovedal ved maju drahe balicky :D Minimalne dva roky funguje na o2 krasne net aj bez dat a spomaleny =) Inak ake pekne ze to operatorka nahlasi na zlepsovaci navrh , tam neh radcsej nespia - o2 fer uz tak zaujimave nieje a pokrytie na rok 2016 zalostne zle. 10 rokov a stale na niektorych miestach narod.roaming =D
Anonymný nick
18.8.2016 15:53 | |
+3 -0
s datahitom sklamali aj mna. chcel som simkartu od lubovolneho operatora do zariadenia, tak ze zistim si ako to ma o2 s datahitom, ze zaplatim si internetovy balikcek nejaky povedzme 2Gb za 11E a kym ich neminiem budu sa prenasat...prenos dat som tak odhadoval na 200Mb mesacne maximalne. ale kdeze, prenesie sa ti iba 1 mesiac a druhy uz platis balicek odznova ci si minul alebo nie...skoda, mohla to byt celkom dobra sluzba...
bum_bac
18.8.2016 13:58 | |
+5 -3
Yess!!! na toto sme čakali!
Anonymný používateľ
Stefan
18.8.2016 16:11 | |
+13 -1
V O2 su absolutne odtrhnuty od reality a od okoliteho sveta!To je riadny pruser toto...no skoda komentovat