Diskusia: Rok starý iPhone 6s porazil v rýchlostnom teste Samsung Galaxy Note 7

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
83 príspevkov
Anonymný používateľ
andrej
24.9.2016 18:30 | |
+0 -0
ani jeden by som nechcel ..
Anonymný používateľ
Compat
2.9.2016 17:58 | |
+1 -1
kazdy si presadzuje to svoje: iOSisti iphone (ked zu zan vyvalili tazke prachy, tak to predsa musi byt dobre, no nie ?) a androdidi samsung (alebo kopec dalsich mobilov)- ide o volnost a kompatibilitu s okolitym svetom; mozno v amerike by som sa k nicomu nepripojil so samsungom a u nas zase s iphonom: vsetko pre iphone musi byt specialne/originalne/platene od apple (este aj blbe sluchatka) - a preto svet apple jednoznacne NIE !!
Anonymný používateľ
Gandalf
26.8.2016 08:52 | |
+2 -4
Predobjednal som si note 7 black onyx a neviem sa dočkať kedy ho budem mať v rukách. V súčastnosti vlastním Iphone 6s 64gb.
IPhone je veľmi dobrý mobil, ale má svoje nedostatky, ktoré aspoň mne osobne veľmi chýbajú. Napr. Bluetooth!! Ak nemajú všetci Iphone tak ste stratený!! a že posielanie fotiek cez messinger, alebo inak?? A čo ak napr. rodičia nemajú internet v mobile?? Dlho som chcel mobil, ktorý bude niečo ako prenosný PC, v ktorom môžem presúvať súbory napr. pripojím USB a kopírujem? WOW Možnosti S-pen? WOW Ak chcete, napíšem svoje skúsenosti po chvýľke používania, a či neľutujem výmenu.
Anonymný používateľ
Gandalf
26.8.2016 08:53 | |
+0 -3
Inak ak náhodou máte záujem, tak predávam svoj IPhone 6s 64gb space grey. Kupovaná pred necelým rokom v NAY. Je fakt ako nový!
Anonymný používateľ
joer
26.8.2016 14:29
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
AnimusDomini
26.8.2016 17:21 | |
+3 -0
Co tak skusit ShareIt? Tiez to na ip pouzivam a super.
Anonymný používateľ
Bigsoul
29.8.2016 08:16 | |
+5 -3
Kámo, žiadny iphone 6s nemáš inak by si takulto somarinu nevyplodil! Ak máš a prechádzaš na android bude to trvať presne týždeň a budeš chcieť svoj iphon späť!
Anonymný používateľ
alclac
25.8.2016 18:58 | |
+2 -11
trochu by som rozlisoval telefon ako hardware a operacny system, vy tu porovnavate hotove vyrobky ako celok, samsung ako taky ma ovela lepsi hardware ako ktorykolvek iphone za o dost nizsiu cenu dokozaom toho je preco iphony je poskladany z polovyrobkov od firiem LG a SAMSUNG, ked chcete porovnavat telefony nainstalujte do oboch rovnaky software a potom testujte!
kolko je podla vas cena nainstalovaneho softwaru v telefone? 5 eur? menej? kolko zaplatite za cely telefon???
Anonymný používateľ
Alec
26.8.2016 00:06 | |
+7 -0
Prepac, ja len ze dnes je skoro vsetko len poskladane z vyrobkov roznych znaciek. Napriklad Mercedes pouziva motor aj od Renaulta.
Anonymný nick
26.8.2016 00:45 | |
+7 -0
a preco rozlisovat? pouzivas telefon ako celok, ak je celkovo v praxi pomalsi a v realnej situacii ti dlhsie trva nacitanie suborov ci pouzitie aplikacii, potom papierove udaje hardveru ci softveru ti mozu byt ukradnute. Dolezite je vediet obe zosuladit a zhodnotit realne vyuzitie v danych situaciach...ci je tam ten ci ktory operacny system...egaaaal
Anonymný používateľ
onyx
26.8.2016 17:13 | |
+6 -0
chlape note 7 stoji 849eur s7edge tiez riadna palka takze hovorit ze su ovela lacnejsie ako iphony je kravina
Anonymný používateľ
Bigsoul
30.8.2016 07:29 | |
+1 -0
Chalan z takouto úvahou si cielova skupina marketingu! Giga mega tera 3D na tena platia. Vieš že vzdy by sa mala vec hodnotiť ako celok. Marketing ti ponúka megapixely u foťákov ako keby určovali kvalitu fotky. U kremoch 3D efekt a mohol by som pokračovať. Samsung ide cestou napínania svalov, ale nakoniec je prefackaný ako malý chlapček!
Anonymný používateľ
123456
25.8.2016 17:01 | |
+0 -9
markos9 : ty si fakt iOvca. Ani nevies co mozes robit s legalne kupenou hudbou.
Anonymný používateľ
Peter G.
25.8.2016 14:59 | |
+7 -6
To uz vazne na SR a Cr neexistuje odborny portal ale iba prekladači zahraničnych člankov ??? Aspon ste si mohli zistit ze na videu je Snapdragon verzia ktora je znama velmi zlym Ram managmentom . Ram managment je zodpovedny za takyto vysledok. U nas sa distribuuje verzia s Exynos a ta tymto neduhom netrpi. Ale toto vsetko sa uz riesilo pri s7/S7 edge lebo maju tie iste chipsety. Ale to by ste ako odborny portal mali vediet. Nechapem ze za takuto odflaknutu robotu este aj niekto dostane zaplatene. Hanbite sa pani "odborny" zurnalisti.
Anonymný nick
25.8.2016 17:59 | |
+7 -6
no a ? kupim mobil - smatphone a mal by fungovať , a nie hladať po webe , aký typ mám čo tam pojde čo nepojde hladať alternatívne romky a blbosti ? dať 800€ za toto može už fakt len nesvojpravny jedinec , čo je do zeleneho robota zamilovaný
Anonymný používateľ
Peter G.
25.8.2016 19:41 | |
+2 -3
kukolar1998 asi si nepochopil to co som pisal a to ze u nas predavana verzia tymto problemom netrpi. To zmamena ze nic nemusis menit ani kontrolovat. Tak mal som iphone a pre mna nepouzitelny telefon. Chybaju na nom veci ktore uz v dnesnej dobe povazujem za standard. Preto velmi rad dam 850€ za Note 7 lebo ma skoro uplne vsetky technologie co su dostupne.
Cendler23
25.8.2016 14:27 | |
+8 -3
Sa nečudujem, Android bol vždy menej optimalizovaný. Pozrel by som si ešte porovnanie s lumiou 950, určite by to bolo tiež zaujímavé porovnanie.
Anonymný používateľ
MSi_GS70_6QE
25.8.2016 15:30 | |
+3 -11
akt=y si ty sprosty clovek uveri videu podplatenym crApplom
Anonymný nick
25.8.2016 18:05
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Cendler23
27.8.2016 08:31 | |
+2 -0
sprostý? :D Ty si asi z tých čo dáva tie najkvalitnejšie komentáre :D Video s porovnania s lumiou 950 som už pozrel. Lumia vyhrala, škoda len že win má menej aplikácii. Určite to nie sú zlé telefóny.
Anonymný používateľ
XNTx8654
25.8.2016 12:56 | |
+16 -13
1) Android je na rozdiel od iOS otvorena platforma pre roznych vyrobcov telefonov. Uz z principu musi byt iOS a iPhone, ked sa jeho developeri neflakaju, lepsie optimalizovany, vsetko zakladne je proste doma.

2) Pre bezneho pouzivatela pri beznom pouziti je rozdiel sotva postihnutelny.

3) Za to ze kraluje Android si moze Apple sam. Keby sa neprofilovi ako high-end znacka a mali aj low-end model, bol iOS pre Android realnou hrozbou, pretoze pre bezneho netechnickeho pouzivatela je iOS lepsi prave vdaka tomu Apple je uzatvoreny ecosystem.

4) Osobne preferujem Android kvoli jeho otveronosti. Zlomky sekund pri aplikaciach ma netrapia. Ked som volakedy davno presiel zo Symbianu na iOS a zistil ze si nemozem napriklad lubovolnu pesnicku nastavit ako zvonenie, neveril som vlastnym ociam. Vydrzal som s iPhone a iOS pol roka. Moze byt iOS 2x rychlejsi, Apple eco system nemozem ani citit - uz sa tesite jablckari ako pri 7micke zahodite svoje stare dobre sluchatka a budete kupovat nove speci pre vase nove jablcko ?
Anonymný používateľ
sdfdsfds
25.8.2016 13:25 | |
+11 -5
k telefonu bude urcite redukacia na 3.5mm jack. Otazka znie, co ty budes robit ako to iste (usb c) zavedie aj Tamtung?
markos9
25.8.2016 14:53 | |
+9 -10
mne system apple plne vyhovuje a to že v apple nepoznajú zlodejov pesničiek ako u nás ale si pesničky kupuješ či na zvonenie alebo na počúvanie, to je v západnom svete úplne bežná vec, len u nás je zlodejina mp3 z netu na tak vysokej úrovni že škoda reči..
bearpu
25.8.2016 15:09 | |
+10 -8
Kraluje android? :D Teraz poprosim tu o snehulienke a siedmych trpaslikoch :D
Anonymný používateľ
ererer
25.8.2016 16:00 | |
+4 -5
@markos9: a ked si kupim CD a ver ze ich mam dost tak je uplne legalne si ich ripnut a pustat z telefonu. Nekombinuj zbytocne.
Anonymný používateľ
onyx
26.8.2016 17:16
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
AnimusDomini
26.8.2016 17:24 | |
+2 -2
Keby si hladal na nete,nasiel by si,ako sa da nastavit oblubena melodia ako vyzvananie na iP..len to nie je tak lahke ako na android,ale ide to.
Anonymný používateľ
Matej
25.8.2016 12:46 | |
+8 -0
Podľa nového prieskumu používa Bluetooth na prenos súborov 7% ľudí. Naopak na prenos súborov zo zariadenia na zariadenie cez Wifi používa 47% ľudí. To je správa pre oucu fera
Anonymný používateľ
Peter
25.8.2016 11:20 | |
+0 -6
NO k tomu lagovaniu,
je dobre spravit po velkom upgrade systemu aj premazanie systemovych dat - wipe.
Factory reset nie je taky ucinny v tomto. Obcas sa prenesu nejaek prkotiny zo stareho SW do noveho.
Anonymný používateľ
Matej
25.8.2016 12:47 | |
+9 -0
Takže kvôli veľkému upgrade musím robiť wipe? WTF?