Diskusia: Note 7 vybuchol počas nabíjania, príčinou je zrejme neoriginálna redukcia na USB typu C

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
15 príspevkov
Anonymný používateľ
Pravda?
26.8.2016 21:49 | |
+2 -1
Oficialny predaj NOTE7 je oznameny na 02.09.2016
Vsetky konspiracie su v tomto pripade podla vsetkeho bezpredmetne inym slovom povedane, zaoberat sa zariadenim ktore este nie je predatelne je minimalne nepodstatne.
Anonymný používateľ
Pohodicek
26.8.2016 00:15 | |
+2 -1
No z hľadiska mobilmánie alebo živé je príčina konektor čo je blbosť. Po poriadnom prezretí smartfón horel z boku nie kde je konektor a keby to je chyba konektoru tak prvé miesto by bolo oblasť konektora, lebo ak je konektor nekvalitne urobený že by mal zlé spoje tak by vyhorel konektor, ale keď že to zbĺklo niekde z boku tak to je nekvalitný výrobok a to sa pri takej vysokej výrobe určite stáva že stroje zle zacínujú nejakú súčiastku na plošáku kde nastáva neskôr vysoký odpor a potom nastane prehriatie až horenie v danom zlom spoji. Ale keď že páni zo živé nemajú o elektronike a elektrotechnike ani poňatia tak hodia blbý príspevok k danému článku ktorý preberú z neviem kadiaľ a akonáhle vidia neoriginálne príslušenstvo už v ňom vidia príčinu.
Anonymný používateľ
CoNarobis
13.9.2016 12:44 | |
+0 -0
Moj novucicky Samsung S7 zacal dymit prave pri konektore.Sice som pouzil naoriginalny ale certifikovany USB>USB-c.Nastastie to vyriesila zaruka.Stalo sa cca 14 dni po zakupeni S7 a kabel bol tiez novy
Anonymný používateľ
qvuido
25.8.2016 22:46 | |
+1 -2
NIE? NIE pricinov a jedinou je to že je to šchmejd od samsungu nic ine ! Ved im furt bucha a hori !
Anonymný používateľ
dyck
25.8.2016 18:57 | |
+0 -1
Môžete mi prosím poradiť? Keď prejdem z 5ky na 6ku android, tak sa mi všetko v telefóne vymaže, alebo všetky aplikácie zostanú. Mám Lenovo Vibe Shot. Oplatí sa prechádzať na 6ku?
Anonymný používateľ
Peter
25.8.2016 17:15 | |
+0 -4
Je to určite "Fake" ... chýba tam nápis SAMSUNG: http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/4149/4905/original.jpg
Anonymný nick
25.8.2016 17:00 | |
+5 -1
Čoraz viac sa ho obavam zaseknute s pen,explozia asi zrušim predobjednavku a počkam naň tak rok a pol ked opadne cena prve kusy môžu byť kazive
Anonymný používateľ
baloo
25.8.2016 11:58 | |
+7 -6
Tamtung
Anonymný používateľ
epalko
25.8.2016 11:38 | |
+4 -6
no tak chlapci, zase raz clanok pritiahnuty za vlasy, respertivne su to zase iba dohady......
mam za to, ze ak by to bola redukcia konektoru, urcite by po vybuchu mobilu, ktory je v mieste konektora totalne zdemolovany, nevyzerala tak krasne a nedotknuto ako na fotke, ak bola zasunuta v konektore, bola by celko urcite aspon minimalne poskodena ak nie uplne......
Elohim76
25.8.2016 11:30 | |
+8 -5
Pokiaľ je to naozaj pravda tak ako sa píše, tak je to dosť výrazná chyba Samsungu. Iba že by tá neoriginálna redukcia bola zároveň transformátorom na 380 Voltov.
Anonymný používateľ
mint13
25.8.2016 11:00 | |
+6 -4
Má tuning nie, iba z redukcie, ale aj mobilu. Ešte by som tam videl zámer zničiť ten mobil a potom sa chváliť na fóre a dúfať, že sa stane hitom netu. Možno ho predtým utopil a teraz dúfa, že výrobca mu ho vymení za nový.