Diskusia: Apple vraj bude mať problém s dodávkami nového iPhonu

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
18 príspevkov
Anonymný používateľ
Jiko
4.9.2016 12:07 | |
+0 -0
Ja som mal tiež Samsung Galaxy Note 4. Po rok a pol používania môžem povedať, že bez problémov išiel cca rok. Potom začal spomalovať mrznúť ... dával som továrenské nastavenia ... až som to nevydržal a zaniesol do servisu. 3 týždne bol v servise a potom mi oznámili, že z dôvodu nedostatku náhradných dielov je neopraviteľný. Bola potrebná výmena základovej dosky. Telefón nešiel vôbec naštartovať, ale zistil som, že keď som ho dal na chladné miesto na 10 min. tak sa naštartoval a chvíľku išiel. Dcéra mala Iphone 5 a mala chybné tlačítko, ktoré nespôsobovala nefunkčnosť mobilu, a samozrejme poškrábaný displej, otrepané hrany .... po troch pracovných dňoch sme si prišli pre telefón zo servisu a bol to úplne nový kus. Ten prístup Apple a Samsung je diametrálne odlišný. Až teraz pri výrobnej chybe Note 7 vymieňajú kus za kus. Čakal som aj ja na tento mobil, ale momentálne skúšam Iphone 6 a môžem objektívne povedať, že nemám žiadne problémy (telefón má výbornú odozvu, odomykanie palcom je nepomerne lepšie ako u Samsung Galaxy Note 4. Mal som s tým len problémy a preto som to už radšej ani nepoužíval. S pen bolo super využíval som to, ale to je málo na to, aby som šiel opäť do tak drahého telefónu opäť. Fotky aj videá boli podľa môjho názoru lepšie ako u Iphone - bol to môj pocit a aj názor dcéry. Iphone - žiadne reštarty, žiadne čistenie pamäte (ten telefón mám zapožičaný a má tiež rok a pol)... skutočne je to odladený systém bez zbytočných nadstavieb ako u Samsungu, ktoré si myslím je asi viac na škodu ako na osoh. Samozrejme, že android má tiež svoje výhody, nahrám si do neho čo chcem (videá, hudba ...), ale zároveň je to aj nevýhoda., pretože tie aplikácie sú neodladené a často tieto spolu s vírusmi spomaľujú a zahlcujú systém telefónu. Nie som odborník , som bežný používateľ. Takže moja voľba je asi jasná, ale neobhajujem ani jedného ani druhého. Len hodnotím servis, podporu, funkčnosť ....
Anonymný používateľ
onyx
31.8.2016 14:51
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Coooooo
31.8.2016 03:44 | |
+3 -6
Co vsetko neurobia aby ovce stali v rade na ten nedostatjovy produkt ktory si o tyzden moze kazdy kupit bez cakania :-D
Anonymný používateľ
No ve%u010F toto
31.8.2016 00:14 | |
+5 -7
Píšete o tom jablčnom bakelite dookola to isté každý rok. Nechcel bych ten šrot z poza mláky ani zadarmo.
Anonymný používateľ
Rtyyuhff
30.8.2016 21:56 | |
+7 -0
Kto naozaj chce, zozenie si ho. Nie je problem. A kto nechce, nekupi si ho, ach ake jednoduche.
1234
30.8.2016 16:41 | |
+7 -7
azijsky ifoxconn nestiha vyrabat?
Anonymný používateľ
fass
30.8.2016 19:33 | |
+7 -2
mint zmenil meno? ze by konecne dostal ban?
Anonymný používateľ
Coooooo
31.8.2016 03:45 | |
+5 -1
Fas je dobre meno pre teba! Nemen!
Anonymný používateľ
lololol
31.8.2016 09:57 | |
+4 -0
mint meni meno pravidelne uz roky, vystriedal hadam aj tri desiatky nickov. tu zial ban nepomaha, vdaka dynamickej IP a moznosti anonymneho diskutovania sa tu vzdy objavi naspat ako mor, aj ked tu o neho nik nestoji. na mnohych diskusiach su podobni trollovia, aj ked tento je najhorsi, aj tu su viaceri, znizuju uroven diskusii, robia lacnu reklamu a defacto normalnych diskutujucich uz z for skoro vyhnali. tu pomoze len povinna registracia, idealne cez overenie tel.cislom, alebo postovou adresou. vyborne to je vyriesene napr. na ceskom idnes, tam sa uroven diskusii zdvihla a oproti tomuto diskuterskemu odpadu je to uplne ina kategoria. navyse prispevky sa daju zoradit podla hodnotenia, cize trolling a prispevky s nizkym hodnotenim su uplne naspodu, cize sa daju velmi jednoducho ignorovat. mozno by sa hodilo este, ako napr. na ceskom pctuningu, zaviest system, kedy sa prispevok pri prilis vela negativnych hlasoch zabali a nezobrazuje sa. mint13-Lubko by bol stale skryty. ktovie, ci autori mobilmanie o taketo nieco maju zaujem. bolo by to super
Anonymný používateľ
Tomas
30.8.2016 15:27 | |
+12 -17
Pocuvajte ma vy nadavaci na Iphone.Som majitelom Iphone 6sPlus 64GB.Nie preto aby som sa ukazoval ze aky mam telefon ale preto lebo som s nim spokojny.Mam aj Galaxy Note 4.
A porovnanie?Note 4 sa nechyta.Funkcnost Iphnu ,ziadne mrznutie ci spomalenie,ziadne restarty.
To sa mi zatial na Note 4 nepodarilo.Po nejakom case reba restartovat.Ako telefon je to tiez vynikajuci ale android je android aj so svojimi chybami.A nechybaju mi ziadne aplikacie na Iphone ako poniketory nadavaju.Ma vsetko co potrebujem k praci a nemenil by som.
Note 4 pouzivam uz len ako se***rny telefon.
Tak si prosim odpustte nadavky na ludi co maju Iphone.Lebo ty co nadavaju len slepo zavidia ze nemaju Iphone.
A to som si ho nekupoval v telekome ani na splatky .
A teraz mozete dalej nadavat ako som iovca.
1234
30.8.2016 17:17 | |
+10 -11
aby ta nezabilo 1x mesacne restartovat note4 . ty budes urcite nejaky panko co chodi na aute 200m do obchodu a fyzicky manualne tazko nikdy nepracoval.
Anonymný používateľ
maco333
30.8.2016 17:24 | |
+9 -8
Raz mesacne sa restartuje aj iPhone. Rozdiel je v tom, ze pri iPhone je dovod k restartu iOS update :-)
Anonymný používateľ
Matej
30.8.2016 18:02 | |
+8 -6
Raz za mesiac? Ja som reštartoval Note 4 raz týždenne. Ten zasekaný sh!t som musel predať. Ani restore nepomáhalo
Anonymný nick
30.8.2016 19:19 | |
+6 -5
Tak teraz si sa sekol.Ja chodim autom aj 100 m do obchodu.A panko?Kazdy to vola inak.A o tazkej praci vies asi prd.Zacinal som makat na stroji 12 hodin denne. To ze rokmi skusenosti a nesedenia na zadku som tam kde teraz som a mozem si kupit iphone a nenadavat na ludi ktory si kupia iphone je len moja sikovnost.Kupujem to co mi vyhovuje a nevyplakavam.A ako pise niekto nizsie iphone restartujem len ked pride update ,ktory chodi narozdiel od androidu.Pri androide cakas na update kolko rok ci aj dlhsie.Kazdy system ma svoje plusy aj minusy ale ja nebudem nadavat ludom co pouzivaju android.Niekomu vyhovuje.Ja som len cakal ze ked kupim Note 4 ktory bol tak vychvalovany a ktory na tu dobu nestal malo tak bude robit co ma na to ze to bola vlajkova lid samsungu.Skus si pozriet porovnanie noveho note 7 a iphone 6 s plus pri spustani apiek a uvidis o kolko je aj novy note 7 pomalsi ako iphone a je zalagovany po spusteni par aplikacii. A to stoji 900 eur.Kazdy nech si kupi co mu vyhovuje ale IOS je system ktory robi co ma
Anonymný používateľ
Coooooo
31.8.2016 03:46 | |
+5 -6
Na iphone das novy firmware a uz ho nespustis ani restartom :-D
Anonymný používateľ
mint13
30.8.2016 14:54 | |
+6 -15
V Telekome je rezervácia galaxy NOTE7 a GEAR VR. Akcia dnes končí. :)
Anonymný používateľ
lololol
30.8.2016 20:33 | |
+6 -1
Takze Telekomom zaplatena prostitutka Lubko. Tato akcia je vseobecne zadana Samsungom a nie je to dielo Telekomu, maju to aj ini. Lubko nedavno tliachal, ze telefony od operatora nikdy. Fuj, to je hnus. Zas si nakydal do vlastnej papule. A to mi ten operator zacinal byt celkom sympaticky.
Anonymný používateľ
mint13
30.8.2016 14:49
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Yaba daba du
30.8.2016 14:30 | |
+9 -4
Frishko objednavajte lebo nebudu. Kazdy rok tie iste zvasty. Ach.
Anonymný používateľ
rasto
30.8.2016 19:16 | |
+5 -3
Presne tak, uz minimalne stvrty rok po sebe tie iste zvasty pred zaciatkom predaja, ze ich nebude dostatok. A ovecky im to kazdy rok uveria a nakupuju.