Diskusia: Otázky a odpovede: Všetko o chystanom iPhone

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
18 príspevkov
Anonymný používateľ
alex
1.9.2016 19:29 | |
+16 -0
mint mint upokoj sa.. zahod starosti,co bude s ip7, prenechaj ich tym,ktori si ho kupia,uzivaj zivota,nestriehni na kazdy clanok o iphone,lebo sa jeho predstavenia ani nedozijes.. :D
Anonymný používateľ
tupko
1.9.2016 18:49 | |
+2 -0
jedna pani povedala... odhaluju ho 7., na pozvanke sa pohrali zo sedmickou, dokonca sa moze volat iPhone SEven. a vy spochybnujete, ze to nebude 7. trochu elementarnej logiky
Anonymný používateľ
tomas
1.9.2016 16:45 | |
+2 -3
vidim ze preadaju zastancovia apple, super :)
inzerat3
1.9.2016 14:38
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
inzerat3
1.9.2016 14:36
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
mirex
1.9.2016 12:48 | |
+4 -7
Na co sa hadat co je lepsie...pre kazdeho dobre ine...ale celkom nesuhlasim ze galaxy note 7 je pomalsi pomalsi ako iphone 6s nakolko iphone nema tolke moznosti ako note 7. Hlavne rozlisenie dost zaostava. Preto to aplle oznacuje za zbytocnost lebo mu hardware nestaci a vykonnejsi hardware stoji viac penazi a nezarobia a neokradnu tolko ludi. Sa mi paci ako apple zaraba a este sa tym chvali a ludia to veselo kupuju. Marketing robi strasne vela. A ako je vidiet uz im to stacit nebude nakolko im padaju predaje a rastie prave samsung. Osobne mam iphone 6 plus. Objednal som si teraz note 7 ktory ponuka omnoho viac ako iphone. Uvidime, nakolko iphone bude zas len trosku vylepseny tak ho nieje dovod ani kupovat. Aj tak stale dost vykonu ma iphone 6 plus a necitim mat ho este viacej. Vsetko ide ako ma len citit RAM ze je malo. Sem tam zasekne odomknutie cize odladenost tam tiez upne neni. Niekedy sa stane ze nemozem prijat hovor lebo nefunguje dotykovka. Sem tam pri odomknuti nereaguje..zas uspat a zas odomknut...iphone nieje dokonaly tak ako ani samsung...ja osobne uz dlho striedam jeden tok apple a druhy samsung. Mne osobne najviac prekaza itunes ked tam chcem nieco nahrat...od fotiek az po hudbu...na dnesnu dobu je to proste predpotopne a neuveritelne ako to apple vnucuje a ludia to na sprostaka zeru tuto predpotopnost..
Anonymný používateľ
Maco333
1.9.2016 13:02 | |
+6 -4
Vela veciam nerozumies a vela veci ani nevies.
Anonymný používateľ
toakofakt
1.9.2016 15:39 | |
+3 -2
Ak ty mas iphone 6 plus a samsung note 7 a menis to ako ponozky potom to v hlave nemas v poriadku. Kupis si iphone 6 plus ktory nema take moznosti ako samsung... tak naco si ho kupujes ked musis dobre vediet aky je tam rozdiel. Alebo kazdy rok zabudnes co mas vo vacku a kupis si to opacne? Rozum mi zostava stat pri tomto prispevku od teba.
A apple ludom vnucuje itunes a sprosti ludia im to zeru ... a aj tam si ho kupis. Fakt je niekde u teba asi chyba.
Anonymný používateľ
mint13
1.9.2016 11:11 | |
+5 -16
Vraj lepší ako Samsung. :) Kvôli tým slúchadlám by som to nechcel, hlúpemu vírusu ios, nemá to pamäťovky, nepodporuje dual SIM, nemá to stereo reprodukrory, reálna cena pre spotrebiteľa max. 230€.
Anonymný používateľ
Bigsoul
1.9.2016 11:26 | |
+17 -11
Komplex menejcenosti ťa trápy? iPhone je najlepší mobil a pameťovka? Uzm aj Samšunt ju ruší, lebo to len brzdí a dual sim? Na čo? Slúchatká su perfekté a čí menej drótou lepšie. iPhone vládne a ešte nejaký čas bude!
Anonymný používateľ
mint13
1.9.2016 11:41 | |
+6 -8
Samšunt - to bude komplex. Nájdeš v ifoxconne aj súčiastky Samsungu. Ešte doplním mínus - nevymeniteľná batéria a dosť slabá. Bez káblových slúchatiek nutnosť nosiť powerbank. Keď sa ifoxconn pokazí, tak Apple dá náhradu - secondhand ifoxconn. Tomu sa hovorí podpora. :)
Anonymný používateľ
toakofakt
1.9.2016 15:46 | |
+10 -4
Lepsi? Le lepsia skoda superb alebo nejake ferrari? Do ferrari nenalozis 4 ludi, nedas tam ziadnu batozinu, nema to navigaciu a ked to ma klimatizaciu tam mozes byt rad.
A predsa ti sem tam niekto povie ze ferrari je lepsie a je ochotny za to zaplatit 5x viac ako za skodovku. Asi takuto vypovedaciu hodnotu ma tvoje vyjadrenie spotrebitelskej ceny na zaklade dvoch simiek a pamatovky.
BigSoul
2.9.2016 07:06 | |
+3 -2
Foxconn je výrobca viacerých poprednych značiek ako je HP, Cisco, Lenovo, Apple a tak dalej je to tretí najvačší zamestnavatel na svete a jeho najvačšia fabrika má 800 000 zamestnancov. Preto Apple sa zaoberá vývojom a dáva si to vyrobiť fixconnu ako to robia iné značky a je to normálne. Ano samsung má skvelé displaye a ine veci, ale ako telefón je to šunt! Moja priateľka keď ho mala lietal po obyvačke ako bumerang od nervov, že jej seká a mrzne. Teraz máme obaja iPhony 5 čo je pekne starý mobil a on stále bežíplynúlo a neseká a idú mi tam takmer všetky nove aplikacie. Tak neviem čo chceš porovnávať nejaký samšunt z iPhonom keď proste sa naň nechytá ani keď leti v lietadle rýchlosťou stabilizáciou a ovladateľnosťou!
BigSoul
2.9.2016 07:07 | |
+3 -0
A tu škodu a ferrari komentovať nebudem :)
murko444
2.9.2016 14:33 | |
+0 -0
@Bigsoul Ohladom Pamatovky s7 ju ma opat. Ako sorac ale v dnesnej dobe 32GB internej je bieda keby mal mobil 128GB a viac internej tak pamataovku netreba no zase je dobra lebo ked sa ti po.. mobil pamatovku vies odzalohovat sam :) Je dobra na ukladania map a pod veci.....
murko444
2.9.2016 14:44 | |
+0 -0
Pozeram ze podla stranky ma mat iPhone 7 dokonca verziu Internal 16 GB bez SD-karty cisty vysmech to je snad len zo srandy :)
Anonymný používateľ
rebel
1.9.2016 11:09 | |
+7 -0
kazdy ma pravo na svoj nazor 1 milion ludi milion chuti
Anonymný používateľ
Jamesy
1.9.2016 19:55 | |
+6 -0
zas to neprehanaj tolko ludi v zivote neochutnas ani za cely zivot.
Anonymný nick
1.9.2016 10:50
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
aaaaaaa
1.9.2016 06:28
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Maco333
1.9.2016 08:44 | |
+14 -2
... ti do ust