Diskusia: Apple predstavil nový iPhone 7! Vieme všetky detaily

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
192 príspevkov
Anonymný používateľ
AberFighter
6.10.2017 17:04 | |
+3 -6
A ked si chcem zapojit sluchadla aj nabijacku naraz? Coraz popularnejsie su externe, prenosne nabijacky pri ktorych sa zapojenie naraz aj sluchadiel aj nabijacky vyuziva dost casto. Uplny nezmysel mat len jeden port na dve rozdielne veci. A plus tie kapacity? Vsak doteraz najpredavanejsi model bol 64GB a prave toho sa zbavia? Chcel by som vidiet pouzivatela iphonu ktory v praxi vyuzije 256GB pamate. Bol som verny fanusik androidu po niekolko rokov no minuly rok som presiel na iPhone 6s a nemozem si to vynachvalit a naspat by som nemenil, avsak tento novy model by som zarucene nebral. Vylepseni malo a tie ktore su su takmer uplne irelevantne a bezpredmetne. Zatial urcite jeden z najhorsich releasov apple, a to som po fiasku s Note 7 zvedavy ake problemy nastanu s tymto zariadenim.
Anonymný používateľ
AberFighter
7.9.2016 22:52 | |
+2 -2
Doplnim co som zabudol, vodeodolnost kvitujem rovnako ako zvysenie vykonu, ktore by ale malo byt aj je samozrejmostou pri kazdom novom release.
Anonymný používateľ
klm987654321
6.10.2017 17:04 | |
+5 -0
Tak 100€ si račej priplatíš za 64GB ako za 128GB?
Anonymný používateľ
Oooooooooo
6.10.2017 17:03 | |
+0 -2
Čínska štátna tlačová agentúra priniesla informácie, že 23-ročná žena, ktorá žila na severozápade krajiny mala zomrieť následkom zasiahnutia elektrickým prúdom, ktorý pochádzal z nabíjajúceho sa iPhonu.

Jedná sa však zatiaľ len o tvrdenia rodiny zosnulej Ma Ailun. Prvú iniciatívu podnikla staršia sestra obete, ktorá ešte v sobotu napísala na sociálnu sieť Sina Weibo (čínska alternatíva twitteru), že vo chvíli, keď išla Ma Ailun zodvihnúť prichádzajúci hovor, bola zasiahnutá elektrickým prúdom od iPhonu, ktorý sa práve nabíjal. „Dúfam, že nám Apple podá vysvetlenie, čo sa stalo a taktiež sa prosím vyhýbajte mobilným telefónom, pokiaľ sa nabíjajú.“, uvádzala ďalej v správe.
Anonymný používateľ
Error53
14.9.2016 08:52 | |
+0 -0
Toto chcem toto musim mat! http://www.smooth.com.au/best-web/new-apple-update-could-kill-your-phone
Anonymný používateľ
Oooooooooo
11.9.2016 12:33
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
gandalfsvk
9.9.2016 10:42 | |
+5 -4
Mal som vela mobilov, od nokia, htc, samsung, blackberry, iphone... Moje posledne 2 fony boli iphone 5s a 6s. teraz mám note 7. Musim povedat, ze zatial ma note 7 velmi bavý. Iphone je super mobil, ale chcel som nieco viac. je na kazdom co od mubilu chce. Iphone má výhodu v IOS, má kvalitný foták, plynulé fungovanie.., ale má aj vela nevýhod. Iphone 7 nemá jack? skoda, nemá normálny bluetooth, na prenos aj medzy ostatnými znackami. Podla mna to majú nastavené tak,"ak más iphone musím mat vsetko apple. Ak chces od mobilu viac tak jednoznacne note. Iný by som ale nechcel, bud note alebo iphone.
Anonymný používateľ
Marcel
9.9.2016 03:55 | |
+3 -1
mam iPhone 6 ,co mi v nom chyba je Fm transmitter,som casto na cestach tak pouzivam Nokiu N8, dal som do nej 128gb microSd a funguje to. Skoda ze sa uz Fm transmitterom mobily nevyrabaju.
Anonymný používateľ
tomas
9.9.2016 02:00 | |
+5 -0
ci chcete alebo nie vidno to aj tu v diskusii.. najviac komentarov a najrozoberanejsi smartphone.. je to top1
Anonymný používateľ
Oooooooooo
6.10.2017 17:03 | |
+1 -3
A? Mobil ktory zabija by mal byt tak diskutovany...

Čínska štátna tlačová agentúra priniesla informácie, že 23-ročná žena, ktorá žila na severozápade krajiny mala zomrieť následkom zasiahnutia elektrickým prúdom, ktorý pochádzal z nabíjajúceho sa iPhonu
Anonymný používateľ
onyx
8.9.2016 21:40 | |
+3 -6
99 percent "prispievatelov" si lieci vlastne ego a velkost svojej vybavy a v zivote nepouzivali iphone. im staci co vraveli ini alebo im staci si pozriet "vybavu" a je im jasne ze ajfon je sunt no nie?! potom su tu ti normalni co sa nezenu za poctom jadier a velkostou pamati ale za realnym vykonom a zivotnostou vyrobku. v tomto vam vazeni unikol jeden detail. kym hocijaky android telefon za rok strati polovicu ceny iphone predas(moja vlastna skusenost) bez problemov za podstatne vyssiu cenu ako polovica povodnej. iphone vam v pohode vydrzi 4-5 rokov. aj viac zavisi od cloveka ci chce castejsie nove. android telefony v tomto zaostavaju(pouzival som aj androidy) tato diskusia mohla byt vecna ale ako som uz vyssie napisal 99 percent postov je odpad...
Anonymný používateľ
modry
8.9.2016 22:19 | |
+6 -0
potom su aj taki co mali iphone, hodnotia z vlastnej skusenosti a zistili ze vsetky smartphony (ios, android, wp) su vlastne zbytocnost a tahaju ludia od realneho sveta do niecoho virtualneho, ktore negeneruje nic len strateny cas. minoritny benefit nie je hodny tak velkej obate. mozes vydrzat aj 10 rokov .. ale su to vyhodene peniaze, lebo okrem GPS navigacie a par zakladnych funkcii co zvladne hocico lacnejsie, nemas nic navyse.
Anonymný používateľ
Knhhgvni
8.9.2016 23:48
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
randy-rhoads
8.9.2016 19:54 | |
+2 -3
Mam pocit, ze tymi reprakmi dobehol akurat tak staru N95 z 2007. Co sa preboha stalo s tou znackou?

Inovativnost ci flexibilita vymizli na ukor lacneho gycu. iPhone 3GS ci iPhone 4 vedeli prinasat novinky a nie odoberat inventar.
Hento neni schopne zmenit anilen dizajn.

3.5 mm Jack je dost velka skoda...
Anonymný používateľ
lamka
8.9.2016 19:16 | |
+0 -6
chod nahanat pokemony decko