Diskusia: Zmeny Telekomu: Výrazné zlacnenie Lumie 950 či topmodelov S7 od Samsungu

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
6 príspevkov
Anonymný používateľ
Kapdbe
9.9.2016 10:20 | |
+1 -0
rasto. Ja viem ze sa da na rok ziskat pecku aj za polovicnu cenu ked sa prenesie cislo. Ale to je len docasne, zajtra uz nemusi byt. 4Ku mam nedavno ako druhu kartu. Ceny su paradne a tam kde maju dobry signal aj 4G net fici ako blesk. Len takych miest je este malo.
Anonymný používateľ
Kapdbe
8.9.2016 09:45 | |
+20 -3
Predrazene telefony s ich predrazenymi pausalmi a s viazanostou ma vobec nezaujimaju. Radsej keby dali lacnejsi internet, 1GB za 3€ to by brali ako cuker.
Anonymný používateľ
rasto
8.9.2016 20:24 | |
+1 -0
4ka nema predrazene telefony, ani predrazene pausaly a ani viazanost. Nikto ta nedrzi v Telekome alebo Orangei. Su ale ludia co si radsej trochu priplatia a maju za to kvalitne pokrytie a sluzby. Aj v Telekome sa da vyuzivat sluzby za vyhodne ceny, len treba trochu hladat a rozmyslat. Aj 1 GB za 3 EUR mozes mat s Peckou, volania za 4,5 centu a dalsie vyhody.
Anonymný používateľ
magduska
8.9.2016 09:23 | |
+14 -5
cudujem sa kazdemu, kto si kupuje "akciovy" mobil.
Anonymný používateľ
SeppWinkler
8.9.2016 08:50 | |
+23 -0
Bez uvedenia koncovej ceny je informácia o jej zmene na ...
Anonymný používateľ
F.Balint
8.9.2016 17:25 | |
+0 -0
Dobrý deň,

v článku som doplnil aj plnú cenu smartfónov, nájdete ju v hranatých zátvorkách. Bližšie ceny k príslušenstvu od Garminu nájdete v prehľade cien, ktorý si môžete pozrieť cez odkaz na spodku článku. :)