Diskusia: Chystaný Samsung Galaxy C9 možno príde budúci mesiac

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
20 príspevkov
Anonymný používateľ
telokristovavovo
17.9.2016 19:25 | |
+1 -0
Ked bude v ponuke nasich operatorov, tak ho asi vezmem.
Anonymný používateľ
Lmkhvg
16.9.2016 23:31 | |
+5 -6
Vsetky iOvce su zrazu odbornici na Samsung ktory ich vraj vobec nezaujma :D
Cely svet vie ze iphone zabil uz dve zeny ale oni sa rehocu ako niekde zhorelo vraj auto vraj od note :D U samsungu je na vyber. Ma modely ktore nevybuchuju. Ale rada "iphone" u apple vybuchuje... a oni sa raduju ze inu radu nemaju. Musi byt zvastne byt iovcov... to sa treba asi narodit minimalne baranovi :D
Anonymný používateľ
clkp
17.9.2016 11:15
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Nils
16.9.2016 16:02 | |
+13 -1
Linia C? A kolko je vlastne u Samsungu tych "linii"? Ja chapem ze Samsung chce telefon pre kazdeho, ale uz je tych linii a typov nejak moc.
Anonymný používateľ
Servac
16.9.2016 18:35 | |
+12 -2
Tak napríklad ázia resp. Čína je veľmi špecifický trh, prečo by neurobili líniu pre nich, keď sa im to oplatí.
Anonymný používateľ
Polkhvgdx
16.9.2016 19:03 | |
+5 -6
Neviem komu moze vadit ze ma na vyber... zeby prislusnikovi nejakej sekty??
Anonymný používateľ
Nils
16.9.2016 20:30 | |
+4 -5
Na Slovensku a na vyber?! Aj ja chcem byvat na takom Slovensku kde je na vyber. Napriklad chcem si zajtra rano kupit Ford F-250.
Anonymný používateľ
makaron
16.9.2016 21:19 | |
+4 -2
Myslím že ani samotné vedenie nevie koľko má tych linii..lebo mám taký pocit že keď vedenie dôjde na poradu tak nemajú o čom rozprávať v tom vojde upratovacka povie im čo je v pivnici a vuala máme ďalšiu galaxi liniu
Anonymný používateľ
Lmkhvg
16.9.2016 23:32 | |
+1 -4
Myslis???? Prosim ta a cim????
Anonymný používateľ
Lmkhvg
16.9.2016 23:41 | |
+2 -4
Vedenie apple tvrdi ze iphone je to najlepsie co mozete mat a iovce sa smeju zo samsungu ktoreho suciastky su v iphonoch. Kto je blbsi? Vedenie apple ci iovce?
Anonymný používateľ
Lmkhvg
16.9.2016 23:44 | |
+3 -3
Nils a co ti brani??????
Ak sa taky ford vyraba tak si ho predsa kupit mozes ak mas na to. Naopak ak sa nevyraba tak nie... Aby ma srralo ze niekto vyraba co ja osobne nepotrebujem ale ini tvrdia ze ano tak to uz musi byt na diagnozu... mne nevadi ze sa iphone vyraba a niekto si ho kupi ale smejem sa z toho ze kto... Ak to apple vie predat preco nie? Na hlupakoch sa zaraba najlepsie. To vedel uz Jobs
Anonymný používateľ
Lmkhvg
16.9.2016 23:51 | |
+0 -6
Ja som doviezol toyotu ktora nebola urcena pre europsky trh ale to neznamenalo ze sa na slovensko neda doviezt...asi nechapes rozdiel mat na vyber a nemat na vyber. Ci si na slovensku vobec nie je podstatne! Filozofia apple a iovci je mat jeden typ auta...pardon...po novom dva... a vsetky ostatne su na pi na druhu... vymienate si vobec ponozky alebo cook povedal ze stacia jedny???? Na slipy sa radsej ani nepytam
Anonymný používateľ
nnde
16.9.2016 23:56 | |
+5 -1
Lmkhvg nechces si zalozit blog? Tu nie je nikto zvedavy na tvoje monology
Anonymný používateľ
Nils
17.9.2016 02:56 | |
+2 -1
To bol len priklad. A doviezt to z "druheho konca sveta" este neznamena ze mas rovnaku moznost to kupit aj tu na Slovensku. A to nepocitam rozdielne normy.... Inak nechapem co ma z tym spolocne Apple.
Anonymný používateľ
Jnhgvb
17.9.2016 09:19 | |
+0 -2
Tak neviem na ktore si potom reagoval. Ak vyrobca vyraba viac modelov ci modelovych rad tak mas na vyber ak nevyraba tak nemas... Ci ho niekto predava na slovensku alebo ti ho dovezie specialne pre teba nic sa na tom nemeni ze aj na slovensku mas na vyber....
Anonymný používateľ
Jnhgvb
17.9.2016 09:24 | |
+1 -3
Nnde je hovorca vsetkych skoro ako Jobs ci Cook vie najlepsie ze ludia uz nie su zvedavy na mmsky ci sluchadlovy konektor a kto nema rovnaky nazor uz nie je "ludia" rozumej iovce....
mudzahedin3
17.9.2016 13:15 | |
+2 -4
Hocijaka linia od Samsungu je lepsia ako vybuchujuci IPhone :D
Anonymný používateľ
Nils
17.9.2016 19:26 | |
+2 -0
Dobre, nepochopil si, nevadi. Ja som zase nepochopil co tu miesas Apple.
Anonymný používateľ
Droid
17.9.2016 21:29 | |
+0 -0
Co si nepochopil? Ovce sa stazuju ze ine firmy maju na vyber. Ved je to jasne. Komu moze vadit ze ma na vyber???
Anonymný používateľ
Droid
17.9.2016 21:30 | |
+0 -0
Mudzahedin ma pravdu. Lebo u Samsungu je to len Note ale Iphony vybuchuju cela modelova rada
Anonymný používateľ
Nils
18.9.2016 01:28 | |
+2 -0
Mat na vyber a prilis vela linii, ktore sa odlisuju len minimalne, plus neprehladnost ktora tak vznika su podla mna odlisne veci. Ale tak kazdy mame nato iny nazor.... Inak ani Ferrari nevyraba tolko "linii" ako koncern VW, ale to nikto nekomentuje, zvlastne.