Diskusia: 4ka: Prihlasovanie do zóny vylepšíme. Spomalenie po minutí dát neplánujeme

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
9 príspevkov
Anonymný používateľ
Peto
21.9.2016 09:13 | |
+3 -0
Stvorka ma zatial jeden jediny problem: siet. Co najskor by som sa preto sustredil na budovanie siete. Ceny za hlas aj data su bezkonkurencne. Len 4G siet zatial nie je to prave orechove, treba sa co najskor dostat aspon na 80 % populacie...
Anonymný nick
21.9.2016 10:46
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Peto
21.9.2016 11:05 | |
+0 -3
roob: pokrytie porovnavat s populaciou je aj podla mna trochu zavadzajuce ale robia to tak vsetci. Ale stale lepsie mat pokrytych 80 % poplulacie ako 80 % celkoveho uzemia.
Anonymný používateľ
jojo
23.9.2016 23:22 | |
+1 -0
Peto: A nieeee je naaaahodou lepsie mat 80% uzemia ako obyvatelou ?? =)
Anonymný používateľ
Pocahontas
20.9.2016 23:57 | |
+8 -3
Do konca roka? To si robia srandu? Veď aj skupina študentov by to spravila za týždeň. Štvorka má výhody, sú fajn, ale toto je bulšit.
Anonymný používateľ
hotentoten
21.9.2016 19:08 | |
+2 -0
zjavne one man show. to pridu za makacom a povedia: Feri, teraz stop vyvoja zakaznickej zony, musime najprv vybavit SMS parkovanie. takze tu mas razitko a 5 € na bagetu a kavu a chod na urad A.
Anonymný používateľ
:-))))) lololol
20.9.2016 20:08 | |
+10 -2
4ku mám a nemienim ju riešiť. Keď sa naskytne u konkurencie podobný alebo výhodnejši program jednoducho prenesiem čislo už len kvoli lepšiej sieti dátovej lebo 4G od 4KY zatiaľ no nič moc na pohyb v mobile, a staticky to by ušlo. TO.10 hm... bude to otázne a sám som zvedavý koľkým bude vyhovovať. Sieť sieť sieť to je základ na dátovú revolúciu.
luk120111
20.9.2016 20:24 | |
+6 -1
Ako ich vyjadrenia o tom ze mapu pokrytia nepotrebuju a lepsie je u nich zistiť adresne je dosť nasmiech lebo mobil nemam na to ze ho použivam na jednom mieste ako pevnu linku. O pokryti v rámci budov sa už toho popísalo tieždosť na ulici plne pokrytie a vojde človek do budovy a ledva ma signál. A ich vyjadrenie že ten problem maju aj iny operátori je dosť klamlive. Na slovensku je to tak že pokiaľ človek potrebuje net na cestách tak sa musi spoliehat na Telekom a Orange. O2 zachraňuje ich 3G ale aj to majú deravé ako ementál
Anonymný používateľ
:-))))) lololol
20.9.2016 21:06 | |
+7 -1
Však hej, SWANe/4ka si musia konečne uvedomiť, že prezentujú mobilný internet a nie káblové dsl. Zisťovať podľa adresy pokrytie pokaždé keď budem cestovať je blbosť, nato by mali mať plnohodnotnú mapu pokrytia na webe.
Anonymný nick
20.9.2016 22:05
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.