Diskusia: Telekom zverejnil ceny nových iPhonov. Najdrahší bude stáť viac než 1 100 eur

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
19 príspevkov
Anonymný používateľ
noaco
23.9.2016 13:17 | |
+1 -0
nara, nevrav mi, co mam robit so svojmi peniazemi, ok?
vevo
22.9.2016 15:15 | |
+8 -4
Viac ako 1000€ za telefón a ešte k tomu brandovaný? Nemá to slot na micro SD kartu ani 3,5 mm jack a sluchadlá, ani dual sim, mizernú výdrž batérie, preboha čo je na tom tak drahé?
hrinko.miro
22.9.2016 16:51 | |
+3 -3
sa budes moct chvalit ze mas telefon za 1000 ecka, to je na nom take drahe
Anonymný používateľ
Tvarcoltd
22.9.2016 08:25 | |
+9 -16
O tri mesiace nerozbaleny na Bazoši cca za polovicu 😂
Anonymný používateľ
Matej
22.9.2016 08:55 | |
+18 -7
iPhone drží cenu celý rok narozdiel od Android zariadení
Anonymný používateľ
XDAdev
25.9.2016 10:08 | |
+1 -1
hhah, dobrý vtip Matej xD
Anonymný používateľ
zertwe
25.9.2016 16:29 | |
+0 -0
tak si pozri heureku
Anonymný používateľ
joey
22.9.2016 08:24 | |
+36 -7
Kto chce, tak to kúpi...kto nechce, tak to nekúpi!
1000€ dnes nie je až taký peniaz.

A fanúšikov Apple poprosím, zdržte sa výsmešných komentárov typu, že na to niekto nemá peniaze, alebo, že si to nemôžu dovoliť. Dovoliť si to môže totiž veľmi veľa ľudí, a dokonca kúpa takéhoto zariadenia ich rozpočet nabúra oveľa menej ako ten váš. To, že investícia do tejto platformy im nepríde ako dobrý nápad a doteraz im pre ich potreby (volania, sms, internet) postačuje smartfón do 250€, neznamená, že sú technologickými analfabetmi, prípadne, že sú zo sociálne slabšej spoločnosti/rodiny/skupiny.

Ak sa niekto vysmieva druhému, že na to nemá peniaze, je skutočne veľmi úbohé a smutné.


PS: Ani ja sa napríklad nevysmievam ľuďom/známym s nalepkou "jabuka" na aute, že mám samochod o niekoľko desiatok tisíc drahší.
Každý nech si svoje peniažky investuje tam, kde chce.

iPhone je veľmi kvalitný telefón..o tom niet žiadnej debaty. Koľko stojí, je vecou výrobcu.
Anonymný používateľ
lobogo
22.9.2016 08:52 | |
+8 -10
Rozumny prispevok, iba by som ta doplnil, ze dnes uz konecne ten smartfon za 250e nie je len na (volania, sms, internet), ale clovek ktory sa s nim vie pohrat (rootnut, flashnut custom rom atd.) ma z neho ovela viac ako z 1000e iPhonu. To ale neznamena, ze som hejter Apple a ze nevyskusam pre zmenu novu 7...
Anonymný používateľ
joey
22.9.2016 15:02 | |
+2 -3
Mňa by len zaujímalo kto a za čo mi mohol dať mínusky.
S čím konkrétne nesúhlasíte?
Anonymný používateľ
XDAdev
22.9.2016 16:03
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
XDAdev
25.9.2016 10:09
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
ahasver
22.9.2016 07:57 | |
+2 -7
Aj málo, smiešna suma na tunajšieho, "robotného" Sľováka s imidžovou plackou na svojej papuli. Generálny dovozca, daňováci a colný úrad by mali viac pritvrdiť v tejto našej "málovýkonnej ekonomike".
ahasver.chamachir
22.9.2016 07:31
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
ahasver.chamachir
22.9.2016 07:28
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Miskomuska
22.9.2016 06:39 | |
+8 -1
Také ceny si mohli dávať keď im konkurencia nestačila , teraz to isté robí aj Samsung no pribúdajú výrobcovia z Číny ktorý idú cestou cena vs kvalita prudko hore . Ja si stále vyberám telefón okolo 100 Eura naposledy to bola lumia 640 xl a to stačí viac by som neinvestoval do mobilu ale kto si môže dovoliť nech platí ide o prijority človeka ;-) Inak Apple má výnimočne produkty veď pišem tabletu Apple 1 generácia ale za tie roky sa situácia zmenila .
Anonymný používateľ
Matej
22.9.2016 07:33 | |
+9 -0
Lumie sú dobré. Ale zas problém je, že oni chcú sa týmto iba presadiť, lebo žiadna spoločnosť nebude robiť za maržu 5% ako to niekedy na začiatku robilo Xiaomi
Anonymný používateľ
Ludicrous
22.9.2016 06:14
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Matej
22.9.2016 07:25 | |
+7 -2
Viem, appky sú na iOS predražené as f***. Ja mám za 2 roky iPhone 5s cez 2000 appiek zdarma. Apple má fond pre vývojárov, ktorý dá aplikáciu zadarmo a Apple potom platí sumu za počet stiahnutí. Počas narodenín AppStore dáva Apple vývojárom a aj samotní vývojári desiatky (až prehnane) platených (a populárnych) aplikácií free. Naviac sa to dá sledovať cez AppShopper, ktorý poskytuje výpis zliav/free z AppStore. Napr. Cinemagraph Pro s ročným predplatným ($199.99 ročne).
Anonymný používateľ
Nara
22.9.2016 05:37 | |
+22 -16
Ludia-neblaznite! Nemozete predsa dat 1100€ za telefon! Len preto, ze mu spravili dobru reklamu a vytvorili okolo neho fluidum vynimocnosti. Je to LEN telefon, nic viac. Aj ked si vase deti "nasetria" od babiek a budu ho chciet - ved za tie peniaze sa da kupit auto, ktore moze sluzit celej rodine, bcykel pre kazdeho...Naviac kupou to len zacina, lebo kazda aplikacia je platena. Je to len super marketing okolo velmi pekne zabaleneho h***a...Naviac peniaze za ten telefon, dane zo zisku jablka skoncia tak ci tak v rozpocte krajiny, ktora rozduchava zlo po celom svete a ma moznonuz teraz krvavejsie paprce, ako nacisticke Nemecko - jednoducho NIE, nedam vam za par gramov hlinika a plastu trojmesacny plat bezneho cloveka, nastrkajte si ho do z***u a to pekne na kant!
Anonymný používateľ
len tak naokraj
22.9.2016 07:08 | |
+9 -8
a preco bu nemohli dat?
Ja osobne by som svoju rodinu a deti do auta za tisicku neposadil.
Kazda aplikacia platena?Na akej planete zijes?Netrvrdim,ze nemam zakupenu ziadnu aplikaciu,kedze telefon my sluzi na viac ako len telefonovanie,ale urcite si bezny clovek vystaci s bezne dostupnymi free apkami.
Som,zvedavy,ci vies kde plati dane vyrobca tvojho telefonu )))
Anonymný používateľ
Matej
22.9.2016 07:27 | |
+10 -2
Takže ak mám peniaze a chcem si ho kúpiť, tak ťa mám počúvnuť a dať na tvoju radu? Aha
Anonymný používateľ
marek
22.9.2016 08:00 | |
+5 -1
Cielovka nie su len tinedzeri