Diskusia: 6 najväčších noviniek v iOS 10, ktoré využijete už teraz

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
26 príspevkov
Anonymný nick
30.9.2016 14:09 | |
+0 -1
Mne to odomknutie stlačením na 5s spôsobuje spúšťanie voice control
Anonymný používateľ
MSi_GS70_6QE
24.9.2016 20:19 | |
+0 -3
Bigsoul ty hlupy tak naco ich mas na ***oiphone ked su skryte ?? su nato aby boli zobrazene a okamzite pouzitelene po odomknuti do home screen..
Anonymný nick
24.9.2016 10:10
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Jobs
23.9.2016 21:49 | |
+3 -4
Urobme s tym cokolvek a nase ovecky budu aj tak spokojne
Anonymný používateľ
Servac
23.9.2016 12:13 | |
+4 -6
Okrem notifikácií/widgetov posunutím vľavo (čo asi tak na to hovoria tvorcovia nokie N9) sa iOS čoraz viac podobá na android. Čo nie je ani zďaleka pozitívne. Jediná vec pre ktorú som mal radšej iOS než android bol fakt, že andorid na mňa pôsobil príšerne infantilne so všetkými tými 3D efektmi, omaľovankami, že každé podmenu vyzeralo inak. A paradoxne sa dnes práve android snaží unifikovať nejaký svoj "design language" (i keď sa uberajú príšernou cestou, z môjho uhla pohľadu), naopak iOS má čoraz viac rozbitý design (Čo bola snáď jediná vec ktorou sa výrazne apple produkty líšili od konkurencie). Dnes už pomaly MIUI má konzistentnejší design ako iOS. A pokiaľ sa snaží apple ťahať za prsty s číňanmi, tak to je vopred prehraný boj, a je len otázkou času kedy bude Huawei alebo Xiaomi druhým apple. Pokiaľ apple stratí svoju originalitu resp. exkuzivitu, tak čínska konkurencia ich ľahko prevalcuje. Smial som sa kedysi na tom ako ľudia pripisovali obrovské zásluhy jobsovi, no dnes mám čoraz viac pocit, že to bol snáď jediný človek v tej spoločnosti, ktorý mal jasno v tom ako má ich značka vyzerať.
Anonymný používateľ
Bigsoul
23.9.2016 13:10 | |
+7 -2
Ja neviem, ale iOS si stále svoju tvár ponecháva a len sa vyvíja a to správnym smerom, veď bez inovácii sa nikam nedostaneš! Ja som rád, že ide dalej!
Anonymný používateľ
Servac
23.9.2016 13:16 | |
+1 -3
Bigsoul - Kedysi android opakoval po iOS, dnes sa karta obracia. Čo nie je pozitívne, pretože napriek tomu že google má mnoho silných stránok, dizajn nie je jednou z nich ani zďaleka.
Anonymný nick
23.9.2016 21:06 | |
+1 -4
aký dizajn ved bielu nasadili až po iOS a tiechatické widkety androidu ansatavenia psycho to tam ostalo akurát dnes v robote sme to porovnávali a vyhladať nastavenie niečo v androide porod na n-tú,chaos AD,akurat sme skusili ako rozpráva meno iPhone pri zvonení, hnde asi 3 kolegovia android to ma dávno a to bolo o 14:00 , no do teraz asi hladajú kde sa to asi zapína ale asi to nemajú :D
Anonymný používateľ
joey
24.9.2016 12:12 | |
+2 -2
s tým androidom máš naozaj pravdu!!!
presne toto hovorili kolegovia po aktualizácii iOS.
Už ani zďaleka nie je taká priepasť medzi iOS a androidom. Môžte si to to mínuskovať a obhajovať ako chcete...ale je to žiaľ tak.
Časy, kedy som sa aj rehotal androiďákom sú preč!!!
Trošku aj zdravého úsudku treba.

PS: @cicolably , s tými nastaveniami asi len toľko, že človek, ktorý má problém napísať jednu-dve súvislé vety, a robí mu problém aj rodný jazyk, nemôže byť zaradený do vzorky uzívateľov, ktorí sú kompetentní na hodnotenie zrozumiteľnosti menu operačného systému.

Radšej zeber lopatu, a hybaj hádzať do miešačky, lebo Ťa majster utuče s vodováhu.
Anonymný používateľ
MSi_GS70_6QE
23.9.2016 10:22 | |
+6 -4
Toto setko us bolo davno na androide :)
Anonymný používateľ
Matej
23.9.2016 13:23 | |
+8 -6
Zalagované, nefunkčné alebo nevyužívané :D Teraz to aspoň funguje :D
Anonymný používateľ
joey
24.9.2016 12:51 | |
+3 -5
...napísal človek, ktorý vlastnil ťamťung ACE za 150€ a potom investoval celý mesačný zárobok do iPhoniku. Zrazu obrat o modelkovských 365° :D
android je smrť...iOS je systém od bohov z inej galaxie :D

to ako keď známy prešiel z Octavie 2010 na nový MB E, povedal, že už nikdy škodovku :D :D :D
Anonymný používateľ
Matej
24.9.2016 13:26 | |
+3 -2
Mal som Nexus 5 pre tvoju informáciu. Po mesiaci sekanie atď. Reklamácia bola vybavená iba premazaním do Factory. 4x reklamácia + výmena za nové zariadenie. Problémy sa opakovali. Vrátili mi peniaze. Ale ostatní si nechali skákať po hlave.
Anonymný používateľ
joey
24.9.2016 13:57 | |
+1 -6
Tieto žvásty nemôžeš myslieť vážne.
Sekanie telefónu...to je čo akože? Keby som nemal každý model iPhone od 3G, tak Ti na tie hlúpe reči ohľadne nesekania iOS aj naletím.
To, že si si kúpil telefón ktorý si reálne nemôžeš dovoliť, tak neznamená, že môžeš šíriť demagógiu.
Anonymný používateľ
joey
25.9.2016 11:38 | |
+1 -0
..ja som tu asi jediný, ktorý raz za čas musí reštartovať iPhone :D
ostatným to evidentne ide bez najmenšieho zaváhania :D
a sa potom čudujete, že androiďáci si z nás robia srandu :D ...nedáte na tú značku dopustit ako keby bola vaša :D
veď je to len obyčajná elektronika...to aj vysávač si krvpotne obhajujete? :D
Anonymný používateľ
Pocahontas
22.9.2016 19:18 | |
+11 -1
Ako som bez týchto funkcií doteraz mohol žiť? :-O
Anonymný používateľ
jurajko
22.9.2016 18:59 | |
+7 -2
Teraz, ked pridali widgety, tak sa to napadne zacina podobat na Android. Uz je to na nerozoznanie napriklad od EMUI alebo MIUI. Widgety boli azda najvacsi rozdiel z hladiska UI oproti Androidu. Stale vsak ostava uzavrety system, co mne osobne viac vadi ako vyhovuje. Momentalne preferujem mierne android, ale az tak zasadny rozdiel to nie je. Vo firme mam iphone 6 a doma mam Xiaomi mi4. Obidva sluzia dobre...
Anonymný používateľ
Matej
22.9.2016 20:53 | |
+4 -2
Widgety tam sú od iOS 8.
Anonymný používateľ
MSi_GS70_6QE
23.9.2016 10:24 | |
+3 -3
To vobec nie su realne widgets.. STALE niesu na home screen ..
Anonymný používateľ
Bigsoul
23.9.2016 13:11 | |
+4 -3
A prečo by maly byť na homescreen? Lebo to ma pošahaný android?
Anonymný používateľ
Matej
23.9.2016 13:24 | |
+2 -2
Na Androide sa pri prechode na home obrazovku widgety resetujú a u iOS nie.
Anonymný používateľ
fdsa
24.9.2016 15:18 | |
+3 -2
Na androide ti vyzieraju widgety baterku aj ked ich nepouzivas u iOS nie.
Anonymný používateľ
Stano
22.9.2016 17:46 | |
+2 -0
Algoritmus hladania ludi funguje dobre ale nie na deti, dceru 3r mam za cca dva roky na 8kusov :)
Anonymný používateľ
marek
22.9.2016 18:28 | |
+2 -0
Z pouzivatelskeho hladiska komfortne, len neviem ktora neuronovka by to zvladla. Neviem ci sa to da naucit.
Anonymný používateľ
Matej
22.9.2016 16:31 | |
+3 -0
Autor článku, prosím spomente, že iPhone 5 a 5c nepodporuje funkciu Spomienky, vyhľadávanie objektov na fotkách (vyhľadáva iba, kde bola fotka fotená a kedy a nie objekty, zvieratá alebo ľudí) a ani Ľudia v aplikácií Fotky. Tieto funkcie podporuje iba iPhone so 64 bit procesorom.