Diskusia: Chystaný smartfón Nokia sa objavil v porovnávacom teste

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
9 príspevkov
Anonymný používateľ
Nils
3.10.2016 18:42 | |
+5 -1
Prepacte, ale Nokia nikde nevstupi. Nokia uz ziadne telefony vyrabat nebude. Toto bude vyrabat Taiwansky Foxconn. A za celym projektom bude stat FIH Mobile, co je spolocni projekt Foxconnu a HMD Global.
Anonymný používateľ
Prae
3.10.2016 14:48 | |
+8 -0
Len aby s tým Androidom nedopadli rovnako, ako už dopadlo BlackBerry.
Anonymný používateľ
Nils
3.10.2016 18:44 | |
+3 -0
BB existuje, aj ked telefony im robia iny. Ale Nokia uz ziadne telefony nevyroby, nazov predala, a toto bude vyrabat Foxconn.
Anonymný nick
3.10.2016 14:24 | |
+10 -13
vzdy som mal nokiu za spolocnost ktora ma na to aby predstavila daco nove, ako keby nestacilo ze sla dolu vodou ako sa distancovala od windowsu ktory sa pomali priblizoval k tak vynikajucej optimalizacii systemu ako ma iOS ale narvat tam chaby android to uz je fakt sila ako keby nestacilo tych milion roznych zariadeni v ponuke s tak tupym a skaredym systemom ...nastastie dakujem za iphone 7 ktory mi ukazal ze ina cesta nieje ani teraz ani v buducnosti
Anonymný používateľ
Trt..
3.10.2016 16:16 | |
+2 -6
Ty sa v tom vyznas ako hus pivu. Ty skaredy system. Ios je blbcom co vedi vyuzit tri funkcie mobilu a nic si nevedia v nom nastavit. A take ovce nemaju pravo kritizovat ieco comu nerozumeju. Jack mas kde? Kvalita sluchadiel? A co prehrievanie a sycanie? Cim ohuri? Nevidim zmysel aby niekto memil 6 ci 5s ta 7cku.nova 7cka je krok mimo, len nech tak dalej pokracuju..
Anonymný používateľ
Peter
3.10.2016 20:29 | |
+6 -0
Trt: Keď sa v tom nevyznáš, tak nekritizuj. iOS ohúri cenou, a to je hlavné. On na ten svoj iPhone naplno zbalí viac chlapov, ako ty pobozkáš.
Anonymný používateľ
LoloPhone
3.10.2016 13:41 | |
+6 -3
Neviem načo sa chvália lowendovym procesorom?!
Anonymný používateľ
Nicollass
3.10.2016 13:29 | |
+6 -1
Cakal som high end.
Anonymný používateľ
Trt..
3.10.2016 16:21 | |
+3 -2
Asi sa zamerju n strednu triedu, no ta je preplnena. Museli by zaujat cenou, nik si uz nepriplati za nokiu len kvoli ich logu.