Diskusia: Navigácia Waze dostane nový slovenský hlas. Už čoskoro

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
19 príspevkov
Anonymný používateľ
Pjetro de
13.10.2016 10:01 | |
+0 -0
vyzera to jak adela b.
Anonymný používateľ
zinok
14.10.2016 09:32 | |
+0 -0
v odraze je jasne vidiet nos a ten ma v tomto pripade normalnu velkost, tak to nebude ona.
Anonymný používateľ
blazon
11.10.2016 07:02 | |
+1 -1
Bola by sranda keby niekto vedel namiesto pôvodných hlasových stôp pre jednotlivé príkazy nahrať svoje vlastné. Napríklad by si tam nielto dal Meliška, alebo fica ako hovorí "na križovstke doľava".
Anonymný používateľ
miro
11.10.2016 06:37 | |
+0 -0
a nemas nahodou operatora orange?
msxx
10.10.2016 21:19 | |
+1 -1
Chodím s Waze pravidelne. Je to jediná vec, prečo zapínam internet v mobile. Inak internet nepoužívam. Waze naviguje dobre. To, čo je písané v článku, že "držte sa vpravo", to je blbosť. Waze povie aj "odbočte vpravo". Vtedy, keď povie "držte sa vpravo" sa treba skutočne držať vpravo, pretože zvyčajne vtedy sú dva pruhy a treba sa držať v pravom, ktorý potom odbočí. Tiež to zvykne povedať pred kruháčom. V prípade kruháču sa totiž držaním sa vpravo dá dostať na odbočku, ktorou sa dá obísť kruháč. Veľa kruháčov má odbočky pred kruháčom na najbližšiu odbočku. Neviem ako sa volajú tie odbočovacie cesty pred kruháčom.
msxx
10.10.2016 21:20 | |
+1 -1
Jediné, čo by som vytkol Waze je, že ak treba ísť rovno, tak to nepovie a neraz sa stane, že Waze nič nehovorí aj 100 km, pretože treba ísť rovno. Bolo by vhodné, keby povedalo "pokračujte rovno".
Anonymný používateľ
watcher
10.10.2016 17:54 | |
+2 -2
dufam ze tam nebude ta s krivym nosom o ktorej pises. Ta sa dostane fsade aj do konzervy na maso!!! sa clovek boji hoc co otvorit zeby tam nebola...
Anonymný používateľ
Fredy
10.10.2016 17:23 | |
+1 -0
Dufam, ze nie.
Ten hlas co tam je, je celkom fajn :)
Anonymný používateľ
uznie
10.10.2016 15:55 | |
+4 -1
v telefóne len garmin, here alebo MS mapy
Anonymný používateľ
jbuzbzi
10.10.2016 13:30 | |
+9 -1
A tak konecne update pre Windows Phone? Google sa zachoval ako chrapun, ked ostrihol aktualizacie pre tuto platformu. Keby ich takto odstrihne Microsoft napriklad od Office, tak by sa hned isli sudit.
Anonymný používateľ
Totosomja
10.10.2016 11:39 | |
+1 -3
Super, tesim sa update. Waze som si zvykol pouzivat aj v BA na cestu do a z roboty. Odvtedy som poobjavoval vaelijake skratky ale aom velmi apokojny. Ako navigacia tiez funguje dobre, treba si iba zcyknut co jednotlive pokyny znamenajubako napr drzte sa vraco znamena vacsinou odbocte vpravo.
Anonymný používateľ
trapnetoje
10.10.2016 11:22 | |
+2 -6
"...má pár nedostatkov zakotvených priamo v aplikácii. Napríklad, ak má vodič odbočiť vpravo, tak mu hlas v navigácii povie „držte sa vpravo“. A pritom ide o odbočenie a nie o pravý pruh. Samozrejme, nie je tomu tak vždy, len na niekoľkých úsekoch, pričom navyše nemusí ísť o chybu samotnej lokalizácie."

Túto poznámku si mohla autorka odpustiť. Ešte som sa nestretol s navigáciu, ktorá by takýto "obrovský" problém nemala. Ale aspoň ste preukázali, že vaše kvality sú inde.