Diskusia: O2: Pribudlo 4G na cestách. LTE dostalo aj 9 miest a obce

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
26 príspevkov
Anonymný používateľ
Kokotakus
8.9.2017 07:25 | |
+4 -4
Strasne socky sa tu schadzaju..aj ked budem musiet stat na streche, aby som chytil signal tak nevadi, hlavne, ze platim 4centy a internet ani netreba..pocuvate sa ludia? Ste schopni menit cislo alebo prechadzat od jedneho sockarskeho operatora k druhemu kazdy mesiac len aby ste dostali daco zadarmo..kvalita vas vsak netrapi, hlavne ze je lacno..hanbim sa normalne
Anonymný používateľ
Ferko
13.10.2016 15:33 | |
+4 -0
Ako teraz si mal na mysli O2 kvalitu hej?
Anonymný používateľ
Kokotakus
13.10.2016 15:52 | |
+1 -3
No ja praveze s O2 kvalitou nemam najlepsie skusenosti, ale mozno preto, ze nezijem vo velkom meste, cize niekto moze mat iny nazor..kazdopadne 4ka, Swan a ostatni pseudooperatori su na tom isto horsie..u mna prva trojka kvality signalu a siete Orange(mam), Telekom(mal som), O2(mal som ako 2. sim) a potom daleko nic..
Anonymný používateľ
RBC 320
13.10.2016 10:46 | |
+0 -0
Od 12.10.spustené LTE aj v Novom Meste nad Váhom a Starej Turej
Anonymný používateľ
Ferko
12.10.2016 23:11 | |
+10 -1
Kyslíku to ide ako sankovačka vlete. Teraz neviem či majú málo V3S alebo BTS. Za skoro 10 rokov nič neurobili zo sieťou.
Anonymný používateľ
zltasek
12.10.2016 21:56 | |
+5 -0
Lol.. Senkvice upgradli na LTE a o zastavku dalej, v Bahoni, sa neda ani telefonovat v 2G.. Siet derava ako reseto..
Anonymný používateľ
Juraj
12.10.2016 17:15 | |
+6 -1
Pre sven01 odkaz :O2 má,len o niečo lepšiu sieť,ako 4-ka,ale cena je porovnateľná s Orangeom a Telekomom,ale kvalita siete,už sa nedá porovnať s Orangeom a,už vôbec nie s Telekomom!!! Pri O2 stále ten národný roaming od Telekomu na niektorých miestach,kde O2 nemá vlastnú sieť.Národny roaming by nebol zlý...No žiaľbohu národný roaming od Telekomu sa vzťahuje,len na 2G sieť,kde internet Ti pôjde cez GPRS v lepšom prípade EDGE.Takže žiadná sláva!!!👎 👎 👎 Toto,akurát postačuje na telefonovanie,SMS a MMS.
Anonymný používateľ
niekto
12.10.2016 10:22 | |
+8 -1
O2 len dodržuje licenciu. Blbý štát dal blbé podmienky. Krásna ukážka ako dodržať podmienky a pritom neprísť o frekvencie.
Anonymný používateľ
idaho
12.10.2016 02:21 | |
+14 -2
No dobre, takze pribudlo dalsich 9 miest a obci pre zakaznikov O2. Tam, kde Telekom, aj Orange uz boli aspon rok tomu. Mala rada pre O2 - vy uz nezabodujete len s vasim novym pokrytim, tam uz vasa konkurencia je davno tomu, skuste radsej datovu cenovu ofenzivu, nieco ako ma 4ka.
Anonymný používateľ
Solincan
12.10.2016 08:38 | |
+9 -3
Nech vrati vsetke frekvencie lte
Anonymný používateľ
Juraj
11.10.2016 18:09 | |
+12 -2
Objav.Ja nie som zákazník O2,ani 4-ky.Chcel som,len povedať,že za takéto peniaze,ako O2 mám Telekom (vrátil som sa naspäť k Telekomu s číslom),ak by som chcel ušetriť peniaze za každú cenu,tak idem do 4-ky.Pri 4-Ke by som musel rátať s nižšou kvalitou siete podobne,ako u O2...
Anonymný používateľ
Objav.
11.10.2016 18:34 | |
+7 -9
Ja už som stoho pif-paf. Mito tu pripadá, že tu vypysujù sami imobilný vozičkari, keď tu vypysujete ódy okolo imobilného internetu. Zdravý jedinec predca hneď zistí, že ponuky O2 a 4ky nie sú mobilné.
Anonymný nick
11.10.2016 20:48 | |
+8 -2
s jurajom suhlasim... keby som chcel velmi setrit tak idem do 4ky, ale s vedomim ze by som bol viac v telecom sieti.... keby som nepotreboval data tak preco nie... u nas siet 4ky nieje, konkretne ivanka pri dunaji..problem je ten ze keby som siel do O2 tak ta siet je o trosku lepsia, ale cenovo uplne nezmyselna, pretoze to mozem ist rovno do Orange alebo telekom a drahsie by to nebolo ale v ovela kvalitnejsej sieti...
Anonymný používateľ
niekto
12.10.2016 10:25 | |
+2 -6
Mne by ani ten národný roaming nevadil, ale 4 centy za MB alebo 5 eur mesačne im určite nedám. Platím si denný internet, takže dokopy platím 2 eurá mesačne za internet. So 4kou by som určite platil viac.
Anonymný používateľ
Mirko
12.10.2016 20:56 | |
+3 -1
niekto: a ked si to zaplatis len raz tak usetris este viac :)
Anonymný používateľ
Jozo
11.10.2016 17:30 | |
+8 -2
Tommi: Ze ty si znalec v obore? Slovensko nekonci v obci v zapadnej casti.
Vytahovat tu nejaky EDGE alebo GPRS, ked pokrytie LTE800 dvoch operatorov sa hyba na urovni 80% populacie, jeden z nich spustil agregaciu LTE800 a LTE2600 vo vacsich mestach, druhy prave bude spustat a pokrytie je naozaj celoslovenske a doplna sa aj do skutocne odlahlych kutov, ktore tebe z dediny na zapadnom Slovensku nemozu nic hovorit, je proste smiesne.
Takze ak mas nejaku vecnu pripomienku alebo otazku k pokrytia, kludne ju napis. Upozornujem, ze vytahovat velkost balickov je smiesne, pretoze je to mobilny internet (mail, komunikacia, navigacia, nejake www stranky na mobile). Ak chces stahovat filmy a pod volnocasove aktivity, pouzi fixny.
Anonymný používateľ
komandos
11.10.2016 17:54 | |
+8 -6
Dakujeme marketingovemu odd. Telekomy za prinosny prispevok. Mam sice orange ale 80% populacie neznamena ze lte mas vkazdej pr.deli. A nikto sa nebude prioritne zameriavat na hladove doliny a viesmy v slovensko ukrajinskom pphranici. Takze jediny kto tu riadne zavalil si ty. Stvorke da omobilite budu snivat mokre snicky este hodne hodne dlho. S pasmom ktore ma k dispozicii to bude len jedna polucia za druhou.
Anonymný používateľ
Jozo
11.10.2016 17:58 | |
+3 -2
komandos: Pracujem v obore, ale nie pre operatorov. V com presne som zavalil? Predstav si, ze je pokryte resp. v priebehu par tyzdnov bude pokryte aj pohranicie SR/HU/UA.
Anonymný používateľ
Objav.
11.10.2016 16:48 | |
+8 -5
O2 tiež 4G je imobilné.
Anonymný používateľ
Tommi
11.10.2016 17:05 | |
+5 -12
Netaraj. Som tu cez 4g LTE O2 SK. Aktualne som v obci na zapadnom Slocensku v NR kraji, lte tu mame bez problemov. Ak hladas 100% ppkrytie lte tak ti gratulujem. Take nenajdes u ziadneho opka. O2 vsak narozdiel od toho postoveho experimentu ma aj 3g siet na slusnej urovni v pasme 900 mhz rovnako ako Orange. Postove labute maju velmi malo lte, este menej magentovej edge a potom hyperluxusne magentove gprs. Doba datoca u nich znamena gprs a este za take nekrestanske peniaze.
vilik_xp
11.10.2016 18:34 | |
+13 -0
noo,, v zilinskom kraji v O2 pribuda lte,,co vsak nepribuda su dalsie zakladnove stanice, za tych 10 rokov co mame o2 vo firme som v tych istych lokalitach nezbadal zlepsenie pokrytia, uplne totozny signal a totozne prepinanie do telekomu v ramci narodneho roamingu. samozrejme plosne pokrytie 4g je horsie ako 3g, clovek cakal,ze pri rozsirovani lte zlepsia aj dostupnost. co sa nezmenilo su aj kazdorocne dristy to obrovskych investiciach do mobilnej siete...
Anonymný používateľ
Objav.
11.10.2016 18:37 | |
+6 -1
Tomi berem to že náhodov si sa trafil di bodu kde je signál, ak by si spravil krok už by si bol bez signálu.