Diskusia: Apple chce ochrániť používateľa pred vznietením batérie. Má nový patent

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
20 príspevkov
Anonymný používateľ
slobodny vysielač
15.10.2016 15:54 | |
+0 -2
A ti zmrzaceni, ktorym uz bateria explodovala? Videl som pribeh dievcatka bez ucha ktore sedi na invalidnom voziku jej dvaja rodicia lezia na cintorine ona im kazdy den na cintorin nosi kvetiny, este ma aspon babku ktora sa o nu s laskou stara. a to len proto ze si illuminati zmyleli ze pomocou smartphonov idu znizovaat populaciu, preto nechali skrachovat Nokiu, zabili jobsa ktory s tym tiez nesuhlasil potrebuju to tu vycistit aby mali kam nastahovat imigrantov. Preto obama putin ani merkelova nepouzivaju iPhone vieme co maju zalubom.
Anonymný používateľ
dgfdf
16.10.2016 14:07 | |
+0 -0
:D:D:D daj aj mne co uzivas nebud lakomy
Anonymný používateľ
kiskove somare
14.10.2016 02:15
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
hj%u017Etj%u
13.10.2016 22:38 | |
+0 -2
Bearpupuš zbiera minuska. Kto ten koment zmazal? Bearpupušov pupuš v redakcii?
Anonymný používateľ
hj%u017Etj%u
13.10.2016 21:38
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
hj%u017Etj%u
13.10.2016 21:37 | |
+1 -9
Tym ludo co ich iphone uz zabilo to ako vrati zivot?
Anonymný používateľ
Matej
13.10.2016 22:06 | |
+5 -0
Zase tvoje hoax príbehy mint?
Anonymný používateľ
hj%u017Etj%u
13.10.2016 22:45 | |
+0 -4
Apple reagovalo na hoax ze tych ludi zabilo neoriginalne prislusenstvo? tomu sa hovori hoax ala apple?
Anonymný používateľ
M-76
13.10.2016 19:25 | |
+0 -0
Ináč mne sa tiež zdá príspevok 1 A 2 skôr pravdepodobný. Aby potom ozaj neboli telefóny namiesto bomby.
bearpu
13.10.2016 12:17 | |
+9 -25
Je len skvele ze Apple s niecim takymto prisiel, hoci vobec netrpi problemami ako napr posledna varka Tamtungove "vlajkovej" lode ktora sa stala Titanicom.
Puzdro (pre tajtrlikov) ma 2 hlavne ulohy - zabranit prepichnutiu baterie zvonka (pri pade, nechcenemu uderu do mobilu atd), a druhu - drzat bateriu stlacenu a zabranit jej opuchnut. opuchnute lion su totiz velmi nachylne na vzplanutie uz pri ovela mensom poskodeni (napr pri odierani sa o nejaku suciastku v mobile).
Anonymný používateľ
janka
13.10.2016 12:22 | |
+18 -6
preco mas maniu vsetko vysvetlovat? v clanku je uvedene naco puzdro sluzi. naco to duplikujes? si ucitel? lebo oni maju profesionalnu deformaciu, vysvetlovat uplne samozrejmosti stylom, ako keby na to prave oni momentalne prisli.
bearpu
13.10.2016 12:23 | |
+5 -18
Lebo Janka, na rozdiel od teba citam diskusiu :D
HCMIKI
13.10.2016 12:56 | |
+17 -4
bearpu: Musim sa Janky zastat. Ty to ozaj vysvetlujes ako pre blbeckov, pricom v clanku to je jasne napisane. Len opisujes svojimi slovami, co je technicky zdatnejsiemu jedincovy jasne. A samozrejme si neodpustis kopnut do Samsungu. Mimochodom aj Apple mal problem s bateriami, ale to si radsej zamlcal ze ? Len tam sa to takpovediac upratalo pod koberec. Mimochodom som bol svedkom nafuknutej li-pol baterie aj v macbooku. Kolega ju vsak stihol vymenit predtym, ako sa znicila. Moc by som sa teda dokonalostou Apple vyrobkov neohanal.
bearpu
13.10.2016 13:01 | |
+4 -18
Si na smiech, dole su rovno 2 otazky alebo skor diskusne prispevky ludi ktori nepochopili o com to cele je :D Preto som to opisal slovami aby to pochopili. To ze ty alebo Janka necita diskusiu len preto aby si mohli pichnut je druhorade :D

Dalsia vec je to ze citas nieco a hned sa osopis, lebo to necitas poriadne, napisal som citujem: "vobec netrpi problemami ako napr posledna varka Tamtungove "vlajkovej" lode" - tento ich posledny ulet s bateriami je obrovskeho razu, a ano dovolim si tvrdit ze taketo problemy Apple nemal. To ze tu pises pribehy JPP, je tretorade a bohuzial to nikoho nezaujima. Nemas to totiz ako podlozit.
Anonymný používateľ
Servac
13.10.2016 13:19 | |
+17 -4
bearpu - v každej jednej diskusii tu chŕliš tieto svoje výkriky do tmy. Sa spamätaj. Apple je značka elektroniky, nič viac. Nie je to náboženstvo tak sa nechovaj ako nejaký náboženský fanatik :)
bearpu
13.10.2016 13:34 | |
+3 -15
Evidentene mas problem s tym ze na nieco prisiel Apple, pricom mal byt Tamtung ten co mal zareagovat prvy. Najst riesenie, ale kdeze, pre tajtrlikov bude Apple zle, hoci mysli na bezpecnost. Holt, blbemu nevyhovies.
HCMIKI
13.10.2016 13:48 | |
+9 -2
bearpu: Ci sa ti to paci, alebo nie tak z tvojich prispevkov maju ludia pocit, ze si na apple mierne zavisli a nic ine neuznavas. Osobne mam Galaxy S7 aj macbook pro, tak nemam dovod nadavat ani na jednu znacku. Ale priznajme si, kazda znacka ma obcas nejaky ten problem. Apple nie je svaty. A ciastocne suhlasim, ze ti dvaja dole to puzdro moc nepochopili. Ale ked uz niekomu pises a chces mu nieco vysvetlit, nabuduce to napis pod jeho prezivku a nie vseobecne do diskusie. Potom sa necuduj, ze to vyzera inak.
Anonymný používateľ
Servac
13.10.2016 14:20 | |
+6 -1
bearpu - ja mám iPod a som nadmieru spokojný, možno si kúpim iPhone. Od samsungu nič nemám a ani nechcem. Apple urobilo nejaký nový patent a možno je to dobré, samsung to s note pokašľal. Ale ty sa chováš ako náboženský fanatik, úplne odtrhnutý z reťaze. Už ti len chýba vykrikovať ako všetci čo kupujú ostatné značky zhoria v pekle. Sa trošku uvedom. Apple je len značka elektroniky. A na svete sú oveľa kvalitnejšie značky elektroniky ako apple alebo samsung. To chodíš aj na fóra o práčkach alebo nábytku všetkým vykrikovať ako je tvoja práčka, nábytok, bicykel to najlepšie na svete a všetko ostatné zhorí v pekle?
Anonymný používateľ
hj%u017Etj%u
13.10.2016 22:39 | |
+3 -1
Bearpupuš ty si ceply podla profilovky a ebly podla prispevkov
Anonymný nick
13.10.2016 12:02 | |
+5 -4
Bravó jabĺčkoo,ale žvýšim sledovanosť.
Anonymný používateľ
fdkjkfdjkf
13.10.2016 11:57 | |
+14 -8
vyborne.. takze namiesto toho aby telefon len vyhorel a vysycal, tak toto puzdro zabezpeci ze energia sa uvolni jednym velkym vybuchom pri roztrhnuti obalu...

ale poziar teoreticky nevznikne... tlakova vlna odfukne vzduch od odletujucej hlavy pouzivatela
Anonymný nick
13.10.2016 11:44 | |
+9 -5
No tak je tam expanzivita alebo nie ? Pretoze ak je schranka expanzivna tak sa po zvacseni baterie predsa prejavi expanzia aj na obale nie ?