Diskusia: FunFón: Bonusový kredit po dobití bola technická chyba

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
13 príspevkov
Anonymný používateľ
Januska
17.7.2019 23:23 | |
+0 -0
Chcem sa spýtať fun fon centovka nedá sa nejak skontrolovať koľko mám zatiaľ precerpane?lebo do uplynulého nabitia zevraj stále precerpam a potom frcim na bežnom kredite
Anonymný používateľ
Dick Laurent
20.10.2016 14:09 | |
+3 -1
ked som mal FF, tak po minuti 500MB zadara som v pohode surfoval nadalej plnou rychlostou v podstate po cely den. Po neustalom skusani rychlosti priemerne 10 mbps som im takto minul mozno aj raz tolko ako 500 MB :)
Anonymný používateľ
teky
21.10.2016 22:43 | |
+2 -0
Tiez som to mal,paradox bol hlavne ten,ze mi aj prisla smska,ze som precerpal 5OO Mb a ze mi pojde ich net tou pomalsou rychlostou a stale to slapalo plnou a mozno by to slapalo aj doteraz,ale jednoducho ludia sa museli v komentoch pochvalit,ze oni surfuju aj po prekroceni plnou rychlostou a tak sa toho mobilmania chytila,spravila z toho jeden clanok s vyjadreniami funfonu a po tyzdni bolo skutocne po neobmedzenom netu,za par eciek.
Anonymný používateľ
PeterBB
20.10.2016 14:02 | |
+4 -8
Juro je najférovejší..nie je o čom.
Anonymný používateľ
diklo
20.10.2016 10:22 | |
+3 -5
pokladam to skor za ZAKERNOST a "novu" metodu podvodneho ziskavania zakaznikov
Anonymný používateľ
Muheheee
20.10.2016 08:23 | |
+6 -3
Funfon je technicka chyba...staci ju vedet vyuzit.
Anonymný používateľ
jojo
20.10.2016 04:31 | |
+12 -0
TM a OR skvele pokritie ale data 0 bodov. To je ako mat ferrari a nemat moznost ho poriadne prevetrat a mat maximalne ,, liter dva v nadrzi " =D
Anonymný používateľ
klm987654321
20.10.2016 11:59 | |
+0 -3
A byť lakomý tam dotankovať si zabudol napísať (nie je problém si zaplatiť ďalšie dáta). Ale ináč máš pravdu, u nás sú dáta brané ako to ferrari - luksus.
Anonymný používateľ
jojo
20.10.2016 04:19 | |
+4 -1
No co dodat ... trapas =D Ja som inak tiez mal cca tyzden dozadu s funfonom. Po case som ho dobil min sumou 3€ len aby mi neprepadlo pekne cislo ze ho neskor teda prenesiem tak som si dobil a pripojil som sa na net ten denny internet 200 MB a zrzu sms ze mam kredit 0€ tak som tam volal co to znamena, OP na linke videl ze mi malo odratat len 0,39€ a nie cely kredit cca okolo 40 MB ratalo 7 cent za MB. Tak ma nehali cakat ved maju cas a z denneho netu za ktory mi vratili po tyzdni 2,60€ som si uzil co ma maximalne pustilo 40-45MB =D Nuz miniem kredit nakolko FF nic aktualne dobre nema, centovka je premna nezaujimava , volat vela nevolam skorej data a ten smiesny dat balik s 500 MB mylim si mozu nehat =D Alebo im to prislo trapne po kritike tie 3€ tak to radcsej ohlasili ako tech chybu =D 4ka keby mala pokrytie LTE na urovni OR alebo TM by bola parada tako mimo mesto je to 0 bodov a hlavne slabe pokryytie aj tam kde je uvadzane ako plne pokrytie. Ale to uz idem mimo temu. FF trapas , djte nieco poriadne aj OR. Chceme riadne dat baliky aj keby s rychlostnim maximom napr 3-6 Mbit by stacilo =D a nie toto =)
Anonymný používateľ
byvaly klient orangu
20.10.2016 03:19 | |
+5 -1
CELY FUNFON JE TECHNICKA CHYBA. Dva krat po dobiti kreditu mi neboli schopny zrusit shaping na internet, kedze som dobil za 5 eur a zase za 5 eur pocas jedneho tyzdna tak mi mal ist internet full speed. Ale islo to len 128kb jak slimak. a potom to dobrodruzstvo, ta sranda. najprv telefonaty na infolinku, jasne do 3 dnoch opravia. po 5 dnoch uz na infolinke nevedeli, takco poslali ma na predajnu. Tam vyskusali simku v inom mobile aj v tablete a zistili ze ozaj internet nejde, iba sa vlecie 128kb a kreditu je dost. Dali novu simku nepomohlo. Volali hodinu s technikmi z centraly v bratislave. Na druhy den ziadna zmena zase osobna navsteva predajne, zase hodina strata casu. Na treti den to iste stale 128kb aj ked zmenili sim aj dobili kredit, v inom zariadani. Technici na centrale neschopni vysvetlit a najst pricinu. Poslal som ich teda do Pi.. Kedzepo dva tyzdne mi zaplateni net nesiel. Na ich 15 eur kreditu som sa vysral, kartu zahodil. A presiel som do t-comu, kde to vychadzalo vtedy dokonca vyhodnejsie 1000 MB za 5 eur, ale teraz to zas t-com dosrali tym, ze po mesiaci to prepada. Ale aspon ten mesiac tych 1000 MB slape full speed v t-come. Zeby ozaj v orangu odisli ludia technici co mali aspon aky taky know how ked za 2 tyzdne nedokazali vyriesit preco funfon do nemoty shapuje internet...
Anonymný používateľ
jojo
20.10.2016 04:23 | |
+3 -1
na FF islo ( ci este ide neviem, nemam odskusne ) cez TCP,UDP pripadne ICMP tunnel obist fup aj to za istych podmienok. Na telekome by to malo ist tiez dokonca na karte kde prepadol kredit :) Troska sikovny a znaly v sietovinach spojme sa =D
Anonymný používateľ
idaho
20.10.2016 02:25 | |
+9 -0
Chyba dat svojim zakaznikom par centov extra?
Anonymný používateľ
Mato
19.10.2016 23:57
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.