Diskusia: Ako by mal Orange vyzerať v roku 2025? Pozrite si odpovede vo videorozhovore

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
37 príspevkov
Anonymný používateľ
tom123123
16.11.2016 18:58 | |
+0 -0
Ja len dúfam, že do roku 2025 už nebude existovať!!!
Anonymný používateľ
SVKroderik
13.11.2016 19:15 | |
+2 -0
ako doteraz draho a s internetom v mobile a službami 10 rokov dozadu oproti ostatným najme z iných štátov...
Anonymný používateľ
baby
13.11.2016 02:11 | |
+5 -0
Orange ma optiku, ktora funguje ako optika, proste to stabilne slape. Donedavna som mal UPC a to som mal pocit akoby som bol na DSL. Neviem ako je na tom momentalne Telekom, kedysi to bola bieda. Ten zbytok podomovych internetov netreba ani komentovat, to je tak na citanie receptov.
Mat spolahlivu kvalitnu optiku za 20 eur mesacne +/- podla balika je dobra ponuka, podla mna az prehnane lacna.

Konecne mozem Battlefieldovat bez problemov s pingom ;)
akla
13.11.2016 00:51 | |
+2 -2
Nech Orange pokračuje do 2025 ako pokračuje teraz, mi slováci máme aj slovenského oprátora za slovenské ceny k slovenským platom.
Anonymný používateľ
lololol
13.11.2016 10:58 | |
+1 -3
Dalsi typicky ukaz 4koveho trolla zamestnanca, ktory ani pisat nevie a len strieda nicky, vsak galaxi. Na akej urovni pises a vyjadrujes sa, presne na takej su aj tie vase sluzby. Teba keby odstrihli od internetu, asi spachas samovrazdu.
Anonymný používateľ
Ferari
12.11.2016 19:03 | |
+8 -0
Ten francuzsky typek si doslova vymysla hluposti, co vsetko Orange bude robit, aby bol zaujimavy a tie jeho prizmurene oci, ktovie na com si fici. Nech sa na takeho vysoko postaveneho sefka aj nauci hovorit svetovym jazykom, lebo sa iba strapnuje.
.
Poprosim damy a panov zo slovenskeho Orangeu, nech sa laskavo sustredia na to, co ich teraz zivi a to nech robia poriadne, lebo aktualne na to zabudli! Je hanba aky maju cennik, otrasny neprehladny web a ake peniaze pytaju za biedny objem dat - 100 MB za 1 EURo (10 EUR za 1000 MB), zvlast ked konkurencia dava 10 nasobok. Ako zakaznik Orangeu vam uz odpocitavam dni do konca mojej viazanosti.
Anonymný používateľ
helekso
12.11.2016 19:35
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
lllll
12.11.2016 12:22 | |
+4 -2
Ako zamestnanec orangu si to napisal fajn,tvoj oranzovy zamestnavatel ti dal dobre skolenie :-)
Anonymný používateľ
lololol
12.11.2016 14:03 | |
+2 -1
Ak by to bol zamestnanec, tak je aspon vidno, ze ich zamestnanci sa vedia vyjadrovat. Ked sa pozrieme na tunajsich brigadnikov zo 4ky, tak to je samy nedovzdelany analfabet, urazlive decka a skrachovanci, ktorym nevyslo "podnikanie" v OVB a podonych instituciach.
Anonymný používateľ
lololol
12.11.2016 14:03 | |
+1 -1
A Neboj sa, Robko vam odklepne dalsie eurofondy a budete mat aj vy na kvalitnejsie skolenie :) Tieto terajsie ocividne nestoja za nic.
Anonymný nick
12.11.2016 18:29
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
MijkVanDijk
12.11.2016 07:32 | |
+3 -3
Treba si uvedomit, ze vdaka Orange tu mame dnes optiku. Ludia im mozu byt vdacni. Zacali ju kopat ako prvy velky operator do viacerych miest na Slovensku. Neskor, ked ju spustili do komercneho uzivania sa pridali aj ostatni, aby mohli konkurovat.
Optiku maju dobru, ine sluzby od nich som nemal. Ale v tento produkt je spolahlivy. A nieje az tak drahy. Keby nebol Orange pripajali by sme sa cez DSL mozno este s rychlostami okolo 10mbps. Kazda konkurencia je zdrava. Ja som rad, ze do toho sli.
Anonymný používateľ
idaho
12.11.2016 13:59 | |
+4 -0
Dal som ti palec hore, aj ked s tym, ze za historiu ano, tam bol Orange naozaj priekopnikom v mnohych smeroch. Ved priniest aj moznost mat za 1 Euro Sony-Ericsson v polovici 90tych rokoch, bolo teda nieco nevidane dovtedy. Dnes je z Orange len mamut, ktory ma vybornu siet, ale top manazment ju nevie predat sirokej verejnosti, ktora ide radsej do O2, ci 4ka, kde je ovela horsia siet. Skoda zatial pri 4ka len, ze ta siet je stale roky za Orange v kvalite porytia a Telekom zvolil akusi divnu hru, kde zakaznikom Easy Pecka ponukol mesiac tomu 2 nove datove balicky 100Mb za 1.99. 500Mb za 4.99 a 2 roky stary balicek 1Gb za 5.99 zostal.
Anonymný nick
12.11.2016 18:26
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
baby
13.11.2016 02:12 | |
+0 -0
V optike sa na Orange mozno dotahuje len Telekom ale inak nema konkurenciu. Jediny net, s ktorym som nikdy nemal ziaden problem a fici stabilne s rovnakou odozvou bez straty paketov.
Anonymný nick
11.11.2016 20:48 | |
+9 -0
nech najskôr prestanú okrádať svojich vlastných zákazníkov!!!
Anonymný používateľ
Tetka5ka
12.11.2016 11:06 | |
+2 -5
Tak odid do statom dotovanej sukromnej 4ky. Co ti brani?
Anonymný používateľ
thom
12.11.2016 19:37 | |
+1 -3
janviem co mu brani - 4ka je sice statom a vselijakymi pokutnymi metodami dotovana a napriek tomi nema siet ani po 3 rokoch odkedy ziskala licenciu.
Anonymný používateľ
trulo
11.11.2016 16:14 | |
+19 -0
Orange ak by fungoval v trhovej konkurenčnej ekonomike tak už dávno skrachuje , tato firma prosperuje len vďaka kartelovej dohode operátorov a vďaka tomu že okrádajú dennodenne občanov SR
Anonymný používateľ
mint14
11.11.2016 16:59 | |
+3 -14
povedal zamestnanec firmy ktora by skrachovala keby neziskavala statne zakazky jak na beziacom pase
Anonymný používateľ
Tetka5ka
12.11.2016 11:09 | |
+0 -2
No neviem neviem...4ka a slovenska posta...swan a statne zakazky... skor je to naopak...niekto si robi z trhovej ekonomiky sukromny biznis regulovany statom...regulovany rozumej vypalnicky...soza slovgram to je o tom istom...
Anonymný používateľ
Utorok
12.11.2016 14:06 | |
+4 -0
Je mi to suma fuk ohladne kto financuje 4ku. Ale ak je to tak ako pises tak konecne stat zacal cosi robit pre obcanov. Ak sa ti to nepaci tak ostan tam kde si. Orange a Telekom si zaviedli cenove minimum a dodrzuju to dodnes. O2 len nasadlo na rozbehnuty vlak. 4ka si zvolila vlastnu cestu. Je tu rok a je samozrejmost ze nemozu mat pokryte vsetko. Ak si v tom ze "hop na kravu a je tu tela" tak niet co dodat. O2 je tu kolko..dopl si sam o pokryti. To ta nezerie? Len 4ku kritizovat vies?
Anonymný používateľ
Wtf???
12.11.2016 16:03 | |
+0 -2
Pre obcanov? Myslis Bastrnak a spol? Jasneeee obcianske zdruzenie zacne vyberat poplatky z kancelarskeho papiera akoze test tolerantnosti (citaj "kam az vieme zajist) a potom dostane od statu aj upravy zakona... podla teba aj Soza a Slovgram su tu preto aby bol lacnejsi toaletny papier (zatial) bez poplatkov... Uz si videl aby konkurencia musela nieco poskytovat konkurentovi lebo stat to tak nadiktuje? Vo Ficokalistane je to celom bezne a ak si ficoid mizes pisat ze to robia aj kvoli tebe... keby o pokryti takto klamal iny operator uz by lietali vyhrazky odobratim licencii a mastne pokuty... uvedom si ze si naletel opat na populizmus ked sa pakuje ficoid a ovce bekaju ze presne toto chceli...
Anonymný nick
12.11.2016 18:33
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
thom
12.11.2016 19:38 | |
+1 -2
pre obcanov? Skus zistit kto je ten tajomny financny investor za 4kou.
Anonymný používateľ
Utorok
12.11.2016 22:30 | |
+3 -0
Mne nezaujma pozadie, zaujma ma kolko vytahujem z penazenky. Je rozdiel vytiahnut 10e ako som doteraz vytahoval 80!! Ci tam bude ficko, ferko alebo majka z gurunu kazdy kto je pri koryte si ukrajuje z kolaca. Takze tie tvoje politicke taranice mi dvaja nezmenime. Konkurencia. Tak co sa tyka tohto pri drazbe sa zaviazali, cital si niekde ze odmietali tuto skutocnost poskytovat siet pre novacika?
Vsetko je to iba o peniazoch a hadam si nemyslis ze budem platit dalej 80 len preto lebo ficko,bastrnak a majka z gurunu nieco?!?!? Ty kludne protestuj, daj si pirulku na srdiecko a daj este niaku politiku to tu chybalo v tejto diskusii.
Anonymný používateľ
Utorok
12.11.2016 22:34 | |
+2 -0
Thom ale mne je to u ritky kto to financuje. Ja ciastocne 10ecok mesacne. Minulý mesiac so sponzoroval Orange 80.
Anonymný používateľ
Frmol
11.11.2016 15:42 | |
+18 -0
Orange za 6 rokov tu už možno nebude lebo nebude mať zákazníkov pre nenažranosť.
Anonymný používateľ
Mint14
11.11.2016 20:22 | |
+5 -1
Ale bude, ovce podpíšu predlženie zmluvy, lebo im dajú šmejd 50 € mobil za 1 €. Tak podpíšu.
Anonymný používateľ
Tetka5ka
12.11.2016 11:10 | |
+0 -5
Ovce pisu ze su davno vo 4ke a stale maju plnu hubu kecov o orange ktory by ich uz vobec nemal tankovat...ale tankuje...preco asi?