Diskusia: Špekulácia týždňa: Stála za výbuchmi Note 7 chyba v návrhu?

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
4 príspevky
Anonymný používateľ
baloo
6.12.2016 07:45 | |
+2 -4
Fuj ake špatné aj z vnútra. Samsung ☠ nevie robiť ani plošaky ani MT tak radšej spáchali sebadeštrukciu .
Anonymný používateľ
Peto
6.12.2016 00:02 | |
+2 -2
baterku mohli kludne zmensit...
aj mensia vydrz by stale lakala ludi na tento fon.

stiahnutie z predaja je ovela horsie a nakladnejsie, ako napr. vziat mobily do servisu, zmenit baterku na mensiu, a prip. dat gratis ex. puzdro s dalsou kapacitou..

alebo si to len ludia myslia, a toto by bolo nakoniec drahsie riesenie, ako stiahnutie? :D neda sa co cudovat, ked fon stoji 800e a vyrobne naklady su 25%, tak vymena baterii v uz predanych kusoch za mensiu, plus externy obal origo urobeny na ten von by asi mozno dokopy stala viac, ako toto.

ale tu zasa treba brat, ze este nepredane kusy by mali uz z vyroby mensiu bateriu. ja by som to "bral", ak by som dostal nieco gratis navyse...

podla mna tu neslo len o velku baterku a malo miesta okolo nej, ale o daco vaznejsie. urcite skusili par kusov s mensimi baterkami, a asi to nepomohlo, ci?
Anonymný používateľ
Dodo
6.12.2016 12:05 | |
+2 -0
Hold, po vojne je kazdy generel, vsak 😉
Anonymný používateľ
MACO 666
5.12.2016 23:32 | |
+4 -4
Videli ste nejaky "vybuch" Note7 alebo zas varite nadpis z vody? Vybuchuju ajfony aj zabijaju a nikto nic neriesi...
Anonymný používateľ
Uzouzo
5.12.2016 19:21
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
TuKabeI
5.12.2016 20:19 | |
+7 -0
Užovka,😄 redaktori žive.sk ťa tu majú iba za pubertálneho pacienta.🐒 A tvoje správanie voči ním berú, ako prejav duševnej zaostalosti, zaostávajúcej ešte aj za základným vzdelaním.😀😁