Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Diskusia

O2 sa ospravedlnilo za zrušenie EÚ flatu. Pre nespokojných má riešenie

46 príspevkov
Anonymný nick:
Odpíšte znaky z obrázku:

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Karol
16.12.2016 20:18 | |
+0 -0
Reagovať
Ano , MAX 40 + MAX ROOAMING JE SKVELA PONUKA DO OSK.Dakujeme.
Tommixqo
15.12.2016 18:43 | |
+3 -1
Reagovať
Aký názor majú na to úrady? Na českej MobilManii stále počúvam o ČTÚ a kauzách operátorov a tu nič :(
trol
15.12.2016 09:19 | |
+1 -4
Reagovať
mam platinovy pausal, kdo ma zaujem mozem na neho preniest neobmedzene volania, moraveca@centrum.sk
Tomasson
14.12.2016 08:43 | |
+11 -4
Reagovať
Naša firma (55 SIM) sme s obavami portovali po 11 rokoch z OSK do O2. Po spustení ich LTE siete sme nadmieru spokojní. Nielenže nám klesla fakturácia, ale paradoxne nám dali vyššie dotácie na MT, čiže za menej € sme dopriali pre staff lepšie zariadenia. iPhony sme si samozrejme nechali pre seba:-) O2 je nefér keď zmenili podmienky? Asi áno, nás však zastrešuje o2 Business Services,a.s (www.o2bs.sk) a po vypuknutí škandálu nám spravili individuálne paušály proaktívne. Konkrétne 8 SIM má 5 000MB pre celú EÚ. Staff necestuje do zahraničia, iba na dovolenku, takže 1 000 MB z bežne dostupných paušálov im postačuje. A nám tých 5000 MB pre celú EÚ tiež bohate. Cena? Veľmi dobrá. Sme nadmieru spokojní. V Orange by sa na nás vy***, takže ak ste firma-máte šancu na produkt aký je v zahraničí bežne dostupný. Máme samozrejme Rámcovku, ale i tá je voči Oranžovej o podstatne korektnejšia. Bez automatickej prolongácie a drobných písmen. Som sa rozpísal:-( Ciaooo
clovek
14.12.2016 13:56 | |
+10 -5
PR komentar zufaleho predajcu O2 Business Services... uz len telefonne cislo na konci chyba.
prcko1111
13.12.2016 21:59 | |
+5 -2
Reagovať
zaujmave ze s nemeckym pausalom mam za 45€ az 6GB a neobmedzene volania, v ramci Eau a svajciarska. Nemcom to vychadza a slovakom nie... asi niesu tak nebazraty
pingu
13.12.2016 17:58 | |
+0 -0
Reagovať
ja by som si teda dal tu tortu... teda ak je este v ponuke
qweeee
13.12.2016 15:32 | |
+1 -7
Reagovať
Orange ma Max40 a k tomu za 4.90 Eur MaxRoaming, kde mas 1000MB v EU, a za dalsich 10 Eur si mozes dokupit 1000MB v EU. Cize oproti Platine za 45 Eur nie je o com rozmyslat, za rovnaku cenu dostanes lepsie pokrytie Orange.
marian
13.12.2016 12:50 | |
+1 -12
Reagovať
no Orange ponuka taky isty pausal ale ma tu vyhodu ze ked prekrocis data v EU si znovu aktivujes dalsich 1000mb za 10€ a ides dalej coz u O2 nemas a telekome je to 15€ za 500mb cize momentalny vitaz ORANGE
Rudo
13.12.2016 11:40 | |
+1 -2
Reagovať
Maximálne na teba pošlu exekutora a ten ti zobere aj to čo nemáš ...
Peter
13.12.2016 10:09 | |
+18 -9
Reagovať
Dve veci. Po prvé: Nikto okrem O2 nedáva tak veľa dát v zahraničí v základnom balíku. NIKTO. Aj ten 1 GB je na dnešnú dobu strašne veľa. Preto klobúk dolu pred O2. Čudujem sa tým trápkom, čo napriek ospravedlneniu a kompenzáciám útočia na O2. Po druhé: To som teda zvedavý ako bude od polovičky budúceho roku fungovať roaming. Toto bol len malý test, ktorý ukázal, že to nebude fungovať.
Tibike
13.12.2016 08:57 | |
+8 -11
Reagovať
Ja by som povedal ze tym co tu dristaku o opcianskych zalobach treba tak maximalne nasrat do ruk a nepustit k vode. Nech sa sudia.
Valo
13.12.2016 08:38 | |
+12 -27
Reagovať
Ahojte všetci, to že si O2 priznalo chybu mi velmi hraje do karát. A urcite to použijem v občianskej zalobe proti ním. Ako to co urobili určite nevyliecia tým, že odpustia nejaké zmluvné pokuty a podobne. Osobne som podal podnet na telekomunikačný úrad, na SOI a na zaklade akým štýlom mi zamietli reklamáciu v o2 podavam žalobu na občiansko právny súd. Takýto o2 podvod nemá v eú obdobu. Každá firma si musí niesť následky za svoj prípadne zlý marketing. A nie vytvárať len neskutočne zisky a keď už to nieje podľa predstáv oligarchov, tak jednoducho si zmeníme podmienky. Veď obyčajný človek to znesie, otrase sa a pôjde ďalej. Slováci nebudme rohozky. Bojujme za svoje práva a nenechajme zo seba robiť hlupákov. Pisme na telekomunikačný úrad na SOI. Nikoho to stáť nič nebude a nech aspoň nejak o2 nefér pyká.
Tibike
13.12.2016 09:10 | |
+20 -11
A za co ich chces akoze zalovat ty trupka? Za to ze ti v zmysle legislativy mesiac vopre oznamili ze sa menia podmienky, pricom ti ferovo ponukli odstupenie od zmluvy bez nasledkov ? Ppjedol si hribiky alebo inu maskrtku? Tvpje pravne pocedomie rovna sa nula cela nic. Nevyucil si sa pravo nahodou u Manobba?
Valo
13.12.2016 08:24 | |
+7 -1
Reagovať
Ahoj prosim ta, vedel by si mi poskytnúť bližšie info ohľadne toho francúzskeho operatora, ktorý toto poskytuje? Nakoľko sa dosť často zdrziavam vo fr. Ďakujem
Zuzana
13.12.2016 08:01 | |
+8 -7
Reagovať
Fajn osalili ste sa ale prečo by mal nato doplatiť len oklamaný človek? Spravili ste chybu. A za chyby sa pika.my trváme na tom čo sme podpísali!!! A novým zákazníkom si už dajte kludne nové podmienky podpisu ich ak budú s nimi súhlasiť.pre vás jasne lacnejšie je vyplatiť zmluvné pokuty a Ale keď ste si spravili chybu tak si za ňu pikajte
UjoRufus
13.12.2016 09:28 | |
+12 -3
Podpísal si ich 80 ku 20, lepšie si pozri zmluvu.... a ak maš ten drahší program, tam ti to oznámili mesiac vpred, ako im to prikazuje zakon. Naco sa hrat na chuja? Odid, ked sa ti nepaci, su aj iny opovia
pika%u010Du
13.12.2016 10:10 | |
+9 -0
pika akurát tak pikaču
Zuzana
13.12.2016 07:33 | |
+7 -7
Reagovať
A samozrejme vám protitrestne porušenie ma prejsť len tak? Zato že sa ospravedlniťe? Obyčajný človek by za podvod uz davno sedel !!!!
Peter
13.12.2016 10:02 | |
+3 -2
Ty si riadny troll. Ak si zoberieš na splátky vec, na ktorú nemáš a prestaneš splácať, tak ti často ešte aj tú pokutu odpustia. Kto šiel sedieť za to, že niečo nesplácal? Nikto! A predsa porušil zmluvu.
pikaču
13.12.2016 10:13 | |
+5 -1
ospravedlniťe? gratuľujem, galaxi
Miroslav
12.12.2016 23:30 | |
+25 -8
Reagovať
Cítim sa tiež podvedený a oklamaný, kvôli tomuto som si preniesol číslo do O2. Informácie poskytnuté operátorom boli zavádzajúce a nepresné. Navrhujem hromadnú žalobu. Toto by sa nemalo stávať. Dokedy si operátori na SK budú robiť čo sa im zachce?
Timotej
12.12.2016 21:59 | |
+15 -10
Reagovať
Keď je raz niekto podvodník, zostane podvodníkom stále.
roob
12.12.2016 21:08 | |
+34 -7
Reagovať
mhmm... takze ked buduci mesiac pride faktura, nevyplatim ju, lebo prax ukázala, že nie je možné, aby som taký objem financii ekonomicky utiahol. A aj dalsiu aj dalsiu a dalsiu.. lebo zmluva je len zdrap papiera a snad si nikto nemyslel, ze ju ked aj pocas viazanosti budem respektovat.
romik1972zh
12.12.2016 21:24 | |
+23 -1
Presne toto napadlo aj mňa! :-D
Tati
13.12.2016 09:53 | |
+5 -2
Nelogickejsie prirovnanie som asi nevidela... ked mas pracu, kde mas viac nakladov ako je prijem, tak ju zrusis (lebo ti to zmluva umoznuje), alebo budes pokracovat v praci so stratou? Ako hejtit operatorov je fajn, tiez si rada kopnem ale toto je kravina :)
Peter
13.12.2016 10:05 | |
+1 -0
Jasne, kravina to je. Keď nebudeš mať na to, aby si to platil, tak prestaneš platiť a zmluva zanikne. Maximálne ti zoberú telefón.
Sader
13.12.2016 11:42 | |
+3 -0
Je potrebne pochopit, kto taha za kratsi koniec. Sluzba ti dodana bola, upravili ju (aj ked si myslim, ze to mali robit uplne inak a nie plosne) a ty nezaplatis. To je ako u elektriny - upravia cenu, lebo tak to chcu, ty odoberies elektrinu a nezaplatis... Odpoja ta a budu sa s tebou sudit. Vsetci sa nahanate na najlepsie ceny - co je uplne logicke a ked sa zmenia podmienky, tak... ste z toho nasraty. Kolko z Vas, nas, vyuzije te 1 gb dat v EU v roamingu za mesiac? To je otazka, ktora by nas mala zaujimat. Spekulanti su nasraty, ale v pripade platiny je 80:20 presne 1 gb. Co sa tyka diamantoveho, to by ma uz hnevalo, ale ja mam platinu, tak to koresponduje s ponukou. Aj ked trocha "boli" neseriozna zmena podmienok po 3 mesiacoch. Radsej by som bol, keby viac makali na sieti a urobili nieco aj pre starych zakaznikov, nielen pre novych, ktorych vzali konkurencii.
roob
13.12.2016 15:57 | |
+3 -3
tati: ked ti ja slubim, ze ti poskladam I7ku, 16GB ram a 1080 nvidiu za 500€ a ty somnou podpises zmluvu, ja si potom vymyslim, ze jaj to sa neda, za 500 bude len 4GB ram a pentium s integrovanou grafikou.. tak si ten pocitac spokojne zoberies a este mi podakujes ako super som ta vybavil. Ci?
roob
13.12.2016 16:01 | |
+3 -1
tati bude asi zena, tak sorry, inak.. jahodova torta s karamelom a cokoladovymi gulickami 3kg, a namiesto toho ti dodam listkove cesto posypane cukrom bez jahod a cokolady 1kg, budes rada?
pepe
12.12.2016 20:54 | |
+13 -1
Reagovať
O2 to rozbehlo dobrym smerom a moznostou vyskladat viac pausalov za sympaticke ceny. Mnohym to urcite vyhovovalo. Potom to zaklincovali touto nezmyselnostou. No uznali, ze to bola chyba aj ked dosledky ich neminu. ORANGE vsak stale zije s pocitom, ze "ON" najlepsie vie, co ludia potrebuju. ... aby mal kto zhasnut svetlo ...
Laci
12.12.2016 20:53 | |
+17 -1
Reagovať
Vo francúzsku sa dá zohnať paušál neobmedzené volania, sms a 25GB dát v celej EÚ a nikoho nezaujíma či je človek dlhodobo mimo domovskú krajinu. Naši operátori sú uplne smiešni. O2 ekonomicky neutiahne 5GB v roamingu...
Laci
12.12.2016 20:54 | |
+4 -4
Zabudol som dodať. Cena je 50€
Manobb
12.12.2016 22:14 | |
+11 -2
Už len, aby si aj Slovák mohol po 1.7.2017 ten paušál vo Francúzsku kúpiť a modráci to môžu rovno zabaliť. Babráci.

PRIHLÁSENIE

Diskusia a pridávanie do fóra sú možné už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii a vo fóre

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.