Diskusia: O2 pokrylo 4G sieťou 66 percent populácie

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
5 príspevkov
Anonymný používateľ
beďo2
13.12.2016 18:57 | |
+4 -3
Z podvodníkmi z O2 len pokoj a odstup id nich.
Anonymný používateľ
idaho
13.12.2016 14:44 | |
+7 -3
Cim dalej mam vacsi pocit, ze uz ani vacsie pokrytie od O2 nezmeni moj nazor na tuto firmu. Mam Telekom, kde tiez nechapu, ze data nie su luxus, ale nevyhnutnost v 4G sieti, ale pokial nepokryje 4ka vacsinu uzemia (vratane mojeho okresneho mesta), zostavam kde som, nad O2 je zbytocne co i len uvazovat. Inac, redakcia mobilmania.sk, tym clankom o polovicnych fakturach ste asi nahnevali nejedneho pracovnika zakaznickej podpory v O2, skuste spomenut vase meno pri volani na ich linku....nic nevedia, nic nepoculi, nic take nie je v ponuke. :)
Anonymný používateľ
martan
13.12.2016 15:57 | |
+1 -6
Zaujimave, ja mam opacnu skusenost. Volal som s nimi ze chcem to a ono, ze som cital ze to ma byt za taku a taku cenu a oni ze jasne, vedia mi to ponuknut, nie je problem. Akurat zajtra mam prenesene cislo..
Anonymný používateľ
martan
13.12.2016 14:26 | |
+4 -5
Rozsiria pokrytie, su to smejdi. Nerozsiria, tiez su to smejdi. Niekedy to maju ti opovia tazke medzi ludmi...
Ta uzasna 4ka bola este nedavno na druhom mieste, uz je posledna. Mohli by sa tiez uz zobudit a napriklad pokryt konecne hlavne mesto...
korzar.patrik
13.12.2016 11:59 | |
+16 -3
Šmejdi, všetko sa rozbehlo iba vďaka 4-ke. Ešte keby sa zobudili aj v množstve ponúkaných dát /za rozumnú cenu/ vrátane ostatných opov a mali by sme aspoň trochu lepší výber.