Diskusia: Najpredávanejšie telefóny minulý mesiac: Na čele sú 4G smartfóny

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
5 príspevkov
majec25
26.8.2017 10:29 | |
+5 -0
Prečo nenapíšete že sú to najpredávanejšie telefóny mobilných operátorov... A čo obchody s o spotrebnou elektronikou? Toto sú jednoducho najlacnejšie modely telefónov ktoré operátori ponúkajú svojim verným paušálistom ktorí stále totiž žijú v omyle že jaký super mobil dostali za éčko zaviazaní super paušálom na 2 roky...Títo ludia si neuvedomujú že tento srandafón splatia za 4mesiace a zbytok zmluvneho obdobia operátor už len zarába. Mnoho ludí si stále toiž myslia že mobil sa ani nedá inde kúpiť ako u operátora....a keby vobec tušili o brandovaní a podobných veciach...
Anonymný používateľ
Zoro
30.1.2017 17:00 | |
+0 -0
Telefóny pomer cena - kvalita. Ale h operátora by som ich nekúpil.
Anonymný používateľ
caruso
26.1.2017 09:22 | |
+0 -0
Ja som dostal Huawei P9 Lite ako sluzobny telefon (s firmwarom od T-comu),
Ale ten softver je uplne otrasny , nielen ze sleduje uplne vsetku vasu aktivitu ale je tak ale tak neskutocne otravny ze hroza. Furt nieco blika , cinka, zobrazuje notifikacie , neustale ziada pristup ku gps .

Mal som nastaveny odtlacok prsta na odomykanie a po cca 3 tyzdnoch mi prestal rozpoznavat prst (asi stlustol pocas vianoc :D ) , takze som musel urobit factory reset , aby som ho mohol opat pouzivat .
Anonymný používateľ
chnochno
23.1.2017 11:37 | |
+4 -10
Vsetko smejdy na jedno kopyto s polrocnou podporou, po ktorej zacnu mrznut, sekat a padat. Hlavne, ze su lacne, ze Slovaci? :)
Anonymný používateľ
bruchter
23.1.2017 11:48 | |
+6 -4
vela Slovakov nema ponatia o telefonoch a kupuje podla toho ci sa im paci alebo nie a samozrejme podla ceny. Je to vidiet aj na predajoch operatorov alebo stati***e predanych telefonov na roznych webshopoch, kde vyhravaju dumbphony alebo lacne samsungy/huawei. Ludia co si kupia fakt kvalitnejsi telefon a ani nemusi byt o tolko drahsi, je pomenej