Diskusia: Telekom pridá dáta dvom najvyšším paušálom: 2 a 6 GB mesačne

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
34 príspevkov
Anonymný používateľ
nem baj
31.1.2017 10:07
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Mxxl
30.1.2017 21:05
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
nem baj
31.1.2017 10:08
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Peter
30.1.2017 17:26 | |
+4 -3
Niet lepšieho operátora ako je 4ka. Orange, Telekom ani O2 na ňu nemajú a nikdy ani nebudú mať.
Anonymný používateľ
idaho
30.1.2017 10:30 | |
+1 -0
To zasa bude doplnkov ku zmluve, ku tymto vyssim datam.
Anonymný používateľ
DEZO LAKATOS
30.1.2017 07:42 | |
+4 -2
4ka 10GB za 5€, 15GB za 7,50€, neobmedzené dáta za 15€. Ktorý z tria najzlodejov mi dá viac a za menej???
Anonymný používateľ
Peter
30.1.2017 11:39 | |
+2 -3
Orange pokrytie sietou, Telekom pokrytie sietou, O2 pokrytie sietou, 4ka parodia na siet, mimo vonkajsich priestorov miest NIC. Tie ceny su vzhladom na vasu siet stale predrazene.
vevo
30.1.2017 12:48 | |
+5 -1
Peter - Globtel/Orange a Eurotel/Telekom sú tu už 20 rokov a 4ka len niečo cez rok. O 20 rokov bude mať aj 4ka plné pokrytie a myslím že to bude omnoho skôr. Veď si sa chválil, že sa ti pomocou petície podarilo zmariť výstavbu BTS SWAN na vašej bytovke. Mohol si mať dobrý signál a lacné dáta. Tak sa do 4ky prestaň navážať. Ak im hádže polená pod nohy viac takých blbcov, ako si ty a musia to riešiť, tak klobúk dole pred nimi, ako za ten rok v budovaní siete postúpili.
Anonymný používateľ
Lolo
28.1.2017 13:36 | |
+3 -0
Na datovanie som zobral Orange Data max so zvysenym FUP a zdielanim dat na druhu sim Sikovna volba, vyborne riesenie pre rodica, ktory zdiela data s dietatom a nemusi neustale dobijat easy (1 GB za 6 € v ST nie je malo), takto za "neobmedzene" data dietata 0,-€ plus benefit vzajomnych bezplatnych volani.Zatial ziadne vypadky, aj ked este som toho vela nenacestoval, uvidime ako sa net bude spravat na horach a pod. O2 prioritne na hovory pre rodicov a manzelku. Platina za 25,-€ a 2x Modry za 7,- € s nekonecnym volanim do EU (pricom rodicia to skutocne realne vyuziju, mame rodinu roztrusenu po europe), aj na retencnom v ST uznali ze tomu nevedia konkurovat. Takto nejak som to ziadal namixovat (podla preferencie jednotlivych clenov rodiny) a v ST to neslo. Naviac, teraz vsetko bez viazanosti, ak to nebude fungovat, skusim nieco ine.
Anonymný používateľ
Lolo
28.1.2017 13:44 | |
+1 -0
Malo to ist pod prispevok Koumak, pardon, nejak im to blbne. Este pozor na tu garantovanu cenu po uplynuti viazanosti, nie na vsetky akcie to plati. Napr. 2GB balik za 0€, ktory davali k Happy S a M, sa zacina uctovat 1. den po uplynuti dvojrocnej viazanosti somou 5,90 €, upozornili ma na to na retencnom par dni pred koncom viazanosti (fajn pristup, nemuseli mi to vesat na nos).
Anonymný používateľ
alfatraz1
28.1.2017 10:24 | |
+1 -0
u mna podobne, ale kedze v robote uz mame wifi tak za zmestim aj do 2-3GB mesacne
Anonymný používateľ
Juraj
29.1.2017 13:43 | |
+0 -0
Mám v paušály 2GB dát to mi bohaté stačí...Pretože pracujem v mieste trvalého bydliska.Takže som často doma a preto využívam wifi pripojenie.Keby som chodil po Slovensku za prácou,tak 2GB by mi nestačilo zďaleka!!!
Anonymný používateľ
Lolo
28.1.2017 09:52 | |
+6 -0
Ja som po 18 rokoch tento tyzden opustil Slovak Telekom a presiel s 2 cislami do Orange a s 2 cislami do O2. Dovodom bolo,ze ST svojou ponukou Happy pausalov (roky nezmenenou) uz nereflektuje na potreby uzivatelov. Tie ich datove balicky (2Gb) boli pred cca 6 rokmi, v case pausalov Podla seba bezkonkurencne, ale staci to dnes?. Pre zotrvanie u nich mi ponukali 50% zlavu na Happy XL pausal (aj Happy XL volania), ale viac zial na retencnom nedokazali vykuzlit a sami zamestnanci uznali, ze v ponuke dat zaostavaju (udajne v jarnej kampani pripravuju zmenu). Nevedeli mi vyskladat viac dat a menej minut, to ich Happy portfolio ich nepusti a ja nepotrebujem tisicky minut. Nemaju cisto datove baliky,nemaju zdielanie dat na viac sim, nemaju zvysene FUP, maju drahe dokupovanie dat.Inak skoda, za tie roky sa na nich nemozem v nicom stazovat, ziadne problemy so sietou kamkolvek som cestoval a ukazkovy pristup zamestnancov na infolinke, ked som s nimi cokolvek riesil.
Anonymný používateľ
koumak
28.1.2017 12:57 | |
+2 -2
Ked zistis, ze Orange aj O2 ma zufale internetove pripojenie, este si zanadavas. Tiez ma vytocil Tcom z ich smiesnou ponukou po tolkych rokoch, tak som nazatial ostal cakat (podla zmluvy mam este chvilu garantovanu cenu, iked uz viazanost skoncila), ale popravde iked mam lepsiu ponuku od konkurencie, prave Internet je to, koli comu este vaham. V tomto smere konkurencia proste naozaj neexistuje (Orange mava problemy s VPN a IPSEC, O2 s rychlostou, SWAN s pokrytim, atd..).
Anonymný nick
28.1.2017 00:43 | |
+3 -3
Tiez som zakaznikom Telekomu na niektorych cislach skoro 15 rokov, mam tam 5 firemnych cisel ale v sucasnosti som vyuzil ponuku firmy Sky Blue, ktora je O2 partnerom a dokaze dat dodatocnu zlavu 30% na vsetky sluzby O2. Postupne prechadzam k nim so vsetkymi pausalmi. Ako priklad uvediem: Momentalne 2x zlaty pausal s bonusom 2x96 eur na mobil po 18eur s DPH(tj. keby som nebral mobil tak sa plati o 4eur menej), teraz tam idem dat jeden platinovy pausal v cene 17eur!!(bez mobilu, 150eur dotacia za prenos a naviac 30% zlava). Automaticky ziskavam moznost k 4cislam zdielat neobmedzene volania. Tj znizim 2 zlate pausaly na strieborne, akurat sa znizia data z 2GB na 500MB, cena klese na cca 13.5e (tj. cisty flat, volania, sms,mms, 500mb dat). V marci tam idem s dalsimi dvoma cislami.
Oproti Telekomu uspora min. 30eur mesacne a este lepsie pausaly.
Anonymný nick
28.1.2017 01:06 | |
+2 -0
A ste ma napadla jedna vec, aj Telekom vie dat niekedy celkom dobru cenu, ale musite im zadat uz presun k inemu operatora, a v tom presunuvom obdovi vam zavola tetuska z Telekomu, ze vam tu cenu da. Vid priklad: Jedno cislo pouzivam len na internet, platilo sa tam len 5eur za 2GB dat a 50minut, vyprsala viazanost a volali mi ze mi ponuknu Happy XS za 10eur ale nie so 100MB ale s 2GB, vravim nechcem, ja chcem internet za 5eur, ze to nemozu, tak som dal prepis do O2. Na druhy den volal niekto iny, ze ak tam ostanem(cislo tam je 12 rokov) tak mi daju Happy XS s 2GB datami za 5eur - ajhľa čo vsetko sa da s nimi vybavit. Btw toto cislo som si nechal ako zalohu, pre pripad kde O2 nebude mat datovu dostupnost.
Anonymný používateľ
DEZO LAKATOS
30.1.2017 07:46 | |
+1 -1
Úprimnú sústrasť. Takto sa žobre o omrvinky alebo o kostičku a ešte ťa možno poškrabkajú za ušami ale okrádať ťa aj tak neprestanú.
Anonymný používateľ
ivann
30.1.2017 12:05 | |
+1 -1
tominko 1, z ostatných si problém nerob. Tiež som v Telekome a vždy sa dohodnem. Vedia, že moj strop je max 20 EUR za všetko neobmedzene. Naposledy som sa dohodol na 12,99 EUR za HAPPY XL. Teraz mi to končí, už je požiadavka na retenčnom. Ja si rád pozbieram omrvinky a ty DEZO LAKATOS kľudne plat. Ja si svoje peniaze vážim
vevo
30.1.2017 12:21 | |
+1 -0
tominko1 - Moja manželka si tiež platí paušál Happy XS v cene 10€ a má len 100 MB dát.Šľak traf aj takého operátora, ktorý robí medzi svojimi zákazníkmi také obrovské rozdiely! Ak podám sťažnosť na telekomunikačný úrad, pôjdeš mi za svedka? Akonáhle manželke skončí viazanosť, hneď jej prenesiem číslo do 4ky.Som zvedavý, či aj jej pri prenose ponúknu to čo tebe!
Anonymný používateľ
ivann
30.1.2017 12:30 | |
+1 -0
vevo, musíš mať jasne vo veciach a pripravene alternatívy. Kopec havkáčov tu povie ako prenesie a neprenesie číslo nakoniec. Ja keď riešim retenčné ponuky, tak už presne viem, čo si vyberiem a za aký peniaz a s následkami, že to nemusí vyjsť v Telekome. A žiadosť o prenos už hlavne beží. Teraz mám v talóne 15 EUR v MAX30 v Orange, som ochotný aj zostať v Telekome, ale nie za podmienku, že mi poskytnú smiešnu zľavu. A hlavne nezostávam verný, nechápem ako tu niekto môže byť zákazníkom jedného operátora 15 rokov. Presne na takéto ovce čakajú.
Anonymný používateľ
Yokomo
27.1.2017 22:37 | |
+8 -2
Už len dva mesiace a zbohom Telekom po 16 rokoch platenia. Už mam nárok na nový paušál a stále mi ponúkajú ten paušál čo mam Happy L za 30 EUR. Idem do 4 ký už len s princípu. Proste nič my nechcú ponúknuť, ako bonus.