Diskusia: Orange predĺžil bonus za prenos. Získať ho môže aj existujúci klient

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
29 príspevkov
Anonymný používateľ
Mariana
2.2.2017 18:54 | |
+1 -0
Orange ponuka zakaznikom pri prenose cisla neobmedzeny pausal za 15e,volali mi z externej firmy customer centrum a preniesla som si cislo k tomu aj 60e zlava na mobil,som uplne spokojna odporucam volat toto centrum.
Anonymný používateľ
Jar je za rohom
1.2.2017 08:15 | |
+3 -0
prečo vevo? lebo je za každým rohom? na každej počte? má najviac predajných miest?
Anonymný používateľ
Jar je za rohom
1.2.2017 08:17 | |
+2 -0
toto co je za sistem mobilmania? toto mala byt reakcia na vevoa, ale skoncilo to akosi mimo vevoa :-(
vevo
1.2.2017 10:56 | |
+0 -0
No veď práve, je za každým rohom, má 3 siete so slušným pokrytím a predsa bojuje o zákazníka lákaním na peňažné bonusy. Zlepšení podmienok, hlavne pri dátach, by určite zabezpečilo viac ḱlientov, ako peňažné bonusy. Aj ja som odišiel od Orange po 15-tich rokoch práve pre ich zlú dátovú ponuku.
vevo
1.2.2017 00:09 | |
+5 -4
4ka nemusí rozdávať žiadne 150€ bonusy a predsa si tam klienti prenášajú svoje telefónne čísla. Pán Lančarič porozmýšľajte prečo asi?
Anonymný používateľ
cynik
1.2.2017 09:34 | |
+2 -0
Uverime, ked budu zverejnene realne cisla :)
Anonymný používateľ
Peter
1.2.2017 09:40 | |
+2 -0
Preto sa museli v 4ke zosmiesnit polovicnou cenou za baliky a podmienky, AK si k nim clovek prenesie cislo. Pretoze oni to robit nepotrebuju a predsa nerobia rozdiely medzi zakaznikmi v 4ke, ci ano? A ani po polovicnom zlacneni nema o tu vasu parodiu skoro nikto zaujem. Preco asi? To uz neviete nic ine, ako len sprosto klamat? To je skvely marketing.
vevo
1.2.2017 10:42 | |
+4 -0
Peter - Tie polovičné ceny pre zákazníkov SWAN sa ani mne nepáčia, ale akcií podobného typu má aj Orange, Telekom aj O2. A to nechcem spomínať retenčné. Ja mám v telefóne 2 SIM. Telekom Easy a 4ku. Na volanie používam 4ku, na dáta to striedam podľa pokrytia, ale už na väčšine miest kde chodím je 4G SWAN. V podstate Telekom využívam na dáta už len na chalupe. By si neveril ako sa to postupne s pokrytím 4ky zlepšuje. Má stále čo doháňať, ale je tu len niečo cez rok. By si neveril, koľko som za ten rok, čo volám cez 4ku ušetril na cene za hovory.Nie som socka, ale ani zbytočne nevyhadzujem peniaze za služby, ktoré sú inde lacnejšie.
Neviem prečo ti 4ka tak leží v žalúdku, veď ju nemusíš využívať, ak nechceš.
Anonymný používateľ
haha
31.1.2017 23:50 | |
+5 -0
Orange predĺžil bonus - O2 predlzilo platnost kreditu na 12 mesiacov
Anonymný používateľ
samko
31.1.2017 23:05 | |
+13 -1
Zrejme viac odchadza ako prichadza zakaznikov, preto takato pseuduakcia
Anonymný používateľ
Peter
1.2.2017 09:42 | |
+2 -1
Ano, preto 4ka musela dat balicky na polovicne ceny, aby sa prenieslo aspon o 10 ludi viac. Ktori sa aj tak vratia naspat. A o par rokov po tej vasej 4ke nestekne uz ani pes. Zrejme vam neprislo vela oveciek a aj tie co su, pomaly odchadzaju. Preto taka pseudoakcia v 4ke.
Anonymný používateľ
DEDOMARZ
31.1.2017 21:30 | |
+2 -6
Mne skoncila vyhoda Sova + 700MB NET a cislo som preniesol do FunFon-u.
Orange ako taky je mrte drahy a neprehladny, Telekom ho dobieha. Main pausal je Telekom Happy M za 16€ a k tomu mam WiFi modem prenosny Huaei E5577, kde dam SIMku podla libosti 4ka/FunFon..
Anonymný používateľ
kamasko
1.2.2017 12:55 | |
+0 -0
ano, ano, dual sim a volny vyber co je sikovne a nie moc drahe je cesta :-) neviazat sa ani bohovi ...
Anonymný používateľ
Morca della
31.1.2017 20:01 | |
+26 -14
Po 15 rokoch v orange mame uz 4 mesiace stvorku so zenou. Namiesto 50 eur mesacne platime dokopy 15 eur za 2x TO.15. Za 4 mesiace uspora 140 eur!!! Predtym sme mali spolu 1,2 GB dat mesacne, teraz kazdy 15GB. Uz nemusim po prichode do roboty/domov/k rodicom/k svokre prepinat telefon na wifi a modlit sa aby som neminul data a neskoncil do konca mesiaca s netom s rychlostou z 90tych rokov. Takto minieme po 4-5 GB mesacne a ziadny stres. Co sa tyka pokrytia byvame v krajskom meste, pokrytie uplne bez problemov.
Anonymný používateľ
Morca della
31.1.2017 20:20 | |
+16 -12
Zaujimalo by ma ktory xxx mi dal minusko a za co? Vyjadril som slusne svoj nazor, nikoho som neurazil, nezhodil a nikomu nic nevnucujem. Ci taketo nazory su nezelane???
Anonymný používateľ
woodmaker2
31.1.2017 21:34 | |
+9 -8
Preto máš minuská lebo je to čistá utopia čo píšeš. Možno tak v sieti 4ky o 4 roky...
Anonymný používateľ
Miso
31.1.2017 21:36 | |
+10 -0
Ked je pokrytie, tak nie je o com, tiez mam stvorku, ale dnes napr. som bol niekolko hodin nedostupny, lebo sa mi telefon po strate signalu 4ky neprehlasil do narodneho roamingu, ale zostal bez registracie. A tento problem je na kazdodennom poriadku, niekedy sa telefon po case pripoji sam, niekedy nie. To iste aj na druhom telefone, takze zariadenim to nie je. Pritom, ked som mal O2 a este v nasej oblasti nebolo pokrytie, tak narodny roaming fungoval bez problemov. Skoda, ze ostatni operatori neponukaju pausal pre ludi, ktori malo volaju, ale potrebuju data. Pritom pred rokom tu Orange taketo pausaly mal, dnes je to katastrofa.
vevo
1.2.2017 00:26 | |
+2 -1
woodmaker2 - Aj ja mám v byty a meste kde žijem dobrý signál 4G sietí všetkých operátorov, včetne SWAN. Doma mám fixný optický internet, ale ak potrebujem mobilné dáta mimo domova, tak používam 4ku. Ak sa Orange a Telekom nespamätajú, tak o 4 koky, ako píšeš, už budú všetci ich zákazníci vo 4ke. Každý si vie spočítať rozdiel 1€, alebo 6€ za rovnakú službu t.j. 1GB dát.
Anonymný používateľ
Morca della
1.2.2017 11:27 | |
+2 -0
woodmaker2 napis mi svoj mail, ozvem sa ti a osobne ti predvediem ako mi to funguje :) kedy mate v orange obednajsiu prestavku?
Anonymný používateľ
Manobb
31.1.2017 19:33 | |
+9 -10
Ja si počkám na skutočne výhodné paušály aj bez potreby "plátania bonusom". Dovtedy si vystačím so 4kou a EASY.
Anonymný používateľ
haha
31.1.2017 23:55 | |
+5 -1
to sa načakáš, kamoš, aj Ti kredit prepadne :-)
Anonymný používateľ
jet78
31.1.2017 19:09 | |
+13 -0
Zrejme slabá "úroda" na tak chabú ponuku.Predražené paušály s mizernými dátami v dnešnej dobe nemôžu nalákať bežného človeka,ktorý si vie porovnať ponuku aj u konkurencie.Resp.ked clovek kukne ponuku Orange v Polsku,tak u nas je to na zaplakanie.
Anonymný používateľ
idaho
31.1.2017 19:22 | |
+7 -0
Dobre napisane a hlavne to, s tym Polskom. Tam su vsetky nase pausaly na jedno velke zaplakanie.
Anonymný používateľ
Peter
31.1.2017 21:25 | |
+4 -0
Aka mentalita naroda, take sluzby.
vevo
1.2.2017 00:35 | |
+1 -1
Peter -Tento raz ti dávam za pravdu. Orange aj Telecom majú v zahraničných sieťach omnoho lepšie ceny, ako na SK. Že máme jedny z najmenších platov v EU a pritom najvyššie ceny, nielen telekomunikačných služieb, ale aj potravín je na zaplakanie.
Anonymný používateľ
idaho
31.1.2017 19:08 | |
+9 -1
No, to je dobra sprava. Dast som bol nervozny z toho, ci si mam preniest cislo, ci nie...takto mi Orange dava pocit, ze mu na mne zalezi a mozem pokojne spavat dalej. Pekna rozpravka pre platiace ovecky. Urobte poriadne pausaly, za ceny ako v okolitych statocha nie taketo blbe bonusy.