Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Diskusia

iPhone 8: Bezdrôtové nabíjanie aj vysoká cena

40 príspevkov
Anonymný nick:
Odpíšte znaky z obrázku:

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
pFF..
13.2.2017 06:38 | |
+3 -6
Reagovať
telefon, trebars aj za 400eur.. zavolam si, poslem sms, na sup.amoled display vidim vsetky farby, internet tam ide, wifi tam ide, fotky robi super. Vie nieco extra ten predrazeny plosak co by som vyuzil v beznom zivote? Nie. Skutocna cena tlf.jablko je cca 200eur ale znacka jablka si pripisuje 500eur a dalsie eurace su za marketing,vyrobu,reklamu a mame konecnu sumu 1200 eur. nekupto a telefon za 4stovky vie to iste.
pFF..
13.2.2017 06:45 | |
+5 -5
cital som tu ze si tie predrazene plosaky kupuju aj ludia so 700eur vyplatou. Kupuju ale cez operatorov a potom 2 roky splacaju. Po pol roku uz maju pavuciny na display,osuchani kryt ale este rok a pol splacania pred sebou. Po roku uz 60percent sa obzera po nahrade a kupuju dalsie lacne tlf.do 200eur a su spokojny aj s nim. rok este splacaju co uz nepouzivaju a ked pride den D tak idu k operatorom si vybrat dalsie jablko a historia sa opakuje. Image je svxna.
Nils
14.2.2017 01:34 | |
+4 -2
no vie. napriklad maju lepsi displej, funkcie navyse, alebo lepsi fotoaparat. Teraz samozrejme nepocitam cinske znacky, ktore maju bezne "dotovane" ceny a v podstate su to bezne len nakupene suciastky na trhu a poskladane do nejakeho, samozrejme okopirovaneho, dizajnu-vzhladu. samozreme netvrdim ze iPhone od Apple ma ok cenu. Ale tvrdit ze telefon za 400euro=telefon za 800euro je.....Inak minuly rok sa este dalo kupit v obchode iPhone5S za asi 360euro. Takze ani starsie iPhony niesu tak drahe, ked uz niekto chce novy telefon od Apple, a nema peniaze na najnovsi model.
vpm333
12.2.2017 22:52 | |
+1 -0
Reagovať
Nikoho nikto nenuti aby kupil iphone, kto citi potrebu aby mal mobil na 3 roky za 1200 nech si kupi, mal som sonyericcson c905 ked sa mi displej nerozbije tak este ho mam stale ale uz taky dobry mobil nekupim
Pohodicek
12.2.2017 14:07 | |
+5 -8
Reagovať
Nikdy viac iphone a môže byť aj za euro, lebo za tie peniaze ten hw nestojí 3 dní som nemal screen protector a sklo doškriabané ako *** a to som si dával pozor aby som k nemu do vreca nič iné nevložil. Sklamanie na plnej čiare. Po mesiaci som ho predal a kúpil som oneplus 3T. Do teraz na ňom nemám žiadnu ochranu a žiadny škrabanec. Iphone je *** hrubého zrna a okrádanie ľudí. Nikdy nikdy viac.
daff
12.2.2017 19:30 | |
+4 -3
fakt? a ktoze si kupil sklo doskriabane ako *** ? :-)
shadow891
11.2.2017 19:06 | |
+5 -2
Reagovať
Môžu tam dať aj intergalaktické nabíjanie, kým tam bude Lithium-ion-ová batéria stále to bude šit. Je to 26 ročná technológia!
miso
18.2.2017 08:19 | |
+0 -0
a co by si tam chcel? vodikovy clanok alebo plutoniovu bateriu? inych technologii az tak vela na vyber nie je.
jan.ci
11.2.2017 14:01 | |
+14 -6
Reagovať
1119 EURI, no nekúp to! Obyčajný mobil a za 1119 EURI ?! Však to by som už aj osobné auto kúpil za tie peniaze a ešte by som mal na benzín!
Peter
11.2.2017 14:29 | |
+5 -21
Aky je problem pri dnesnych platoch si kupit tento mobil a este aj osobne auto? Zas len vyplakavanie kvoli nicomu. 1119€ je uplne normalny plat a mnohi zarabaju niekolkonasobne viac.
cynik
11.2.2017 16:03 | |
+22 -3
Ak das 12tinu rocneho prijmu za mobil, mas dost slusny psychicky problem.
XDAdev
11.2.2017 18:27 | |
+16 -3
Peter??, ako fakt? ste až na tolko re*ardovany s prepacenim!?!?!? normalny plat!?!?!? normalny plat na slovensku je 500-600€ a nie 1100 -_- -_-
joey
11.2.2017 20:05 | |
+10 -6
tiež si nemyslím, že by to bola prehnaná cena. dávno to už nie je zariadenie len na volanie a písanie správ. to akoby som sa pohoršoval nad tým, že Audi A8 je drahšie ako Škoda Superb. Kúpim si to, na čo mám...pripadne čo od toho očakávam. Odvezie ma aj jedno aj druhé. Ja si ten telefón dovoliť nemôžem...robiť na to pol mesiaca...to je pre mňa nemysliteľné...už mám iné hodnoty. Smutnejšie je to, že si to kupujú aj ľudia čo zarábajú 700€ mesačne. Potom im už neostáva nič iné, len ospevovať jeho parametre a obhajovať každú nedokonalosť..lebo veď, keď dal dve výplaty sa telefón, tak asi nemôže byť zlý :D
Salso
11.2.2017 12:24 | |
+6 -7
Reagovať
Tak ako pred uvedením každého nového modelu iPhone: - Nič nového neprinesie. - Jobs by sa v hrobe obracal. - Neskutočná cena, platí sa len za značku. - Iné múdrosti. A ja tak si všetci z neho cvkrnú a bude medi najpredávanejšími na svete ak nie najpredávanejší. Mal som všetky od 3G a zodpovedne môžem povedať že každý jeden bol posun vpred. Ale to ten, kto si kúpi mobil za 150€ nikdy nepochopí.
fero
11.2.2017 18:00 | |
+12 -0
Posun vpred oproti predchadzajucemu modelu ano. Ale lepsi ako porovnatelne draha alebo lacnejsia konkurencia? To uz je nieco ine.
Marcelqqq
11.2.2017 10:34 | |
+14 -5
Reagovať
Beriem. Mám iPhone 6 a nevidím rozdiel medzi ním a inými čínskymi značkami. Všetko je na jedno kopyto.
Znalec
12.2.2017 18:10 | |
+5 -3
Nesuhlasim. Mam firemny iphonme (sam by som si ho nekupil) a nie je rovnaky ako cinania Hlavne rozdiely: Iphone vyborne foti Iphone nevie zvonitz mp3 Iphone nespolupracuje s domacim cloudom Iphone nekomunikuje s PC bez itunes. Ako telwfon je to cisty pruser vzhladom k cene, jedine pozitivum je fajn fotak
Vbhhhbhgh
13.2.2017 02:55 | |
+2 -3
Ja by som si iPhone NIKDY nekupil. Mam rad ked sa s telefonom mozem detailne hrajkat cele dni hodiny mesiace aj napriek tomu ze to stale nebude ono. Preto jedine Android
Nils
10.2.2017 19:02 | |
+17 -0
Reagovať
tak ludii skor bude zaujimat zakladna cena zakladneho modelu, a nie maximalna mozna cena. ved dnes aj skodovku v maximalnej vybave kupite za cenu mercedesu. to ale neznamena ze skodovka normalne stoji rovnako ako mercedes....
wolf143
11.2.2017 13:34 | |
+7 -1
Základná cena základného modelu bude na Slovensku rovnaká ako maximálna možná cena v USA.
Nils
11.2.2017 19:04 | |
+2 -3
nie, nikdy to tak nebolo. a ceny v USA su bezne pisane bez DPH, ktoru ma kazdy stat USA rozdielnu.
fujsk
11.2.2017 20:43 | |
+3 -5
USA nema dph, to maju len zaostale europske krajiny. V US je state tax, ktora je okolo 5% a je uz zahrnuta v cene, ktoru vidis.
Nils
12.2.2017 00:53 | |
+6 -0
tak nevola sa to doslovne ze DPH, ale dan maju a to v kazdom state inu. Plus ceny na internete bezne pisu bez tej dane.
Nils
12.2.2017 01:05 | |
+4 -0
este aj na stranke Apple mas, ze vyska dane sa plati podla adresy dorucenia. Takze ceny v internetovom Apple store su bez dane, ktoru si kazdy stat/mesto urcuje vlastnu.
1234
10.2.2017 16:03 | |
+21 -6
Reagovať
kde sa da predobjednat tento iphone 8 za tu ludovu cenu musim kupit pre celu family aspon 5ks
kotol
10.2.2017 15:19 | |
+30 -15
Reagovať
Samsung to dorovná... cenovo samozrejme, kvalitou nie :)
fujsk
11.2.2017 20:45 | |
+4 -6
Kvalita bude samozrejme u samsungu vyssia ako je to vzdy. Iphone sa moze kvalitou porovnavat s cinskymi napodobeninami za 100 eur.
Fedor
10.2.2017 14:59 | |
+8 -44
Reagovať
Musime si uvedomit, ze za najnovsie technologicke vynalezy a spickovu techniku sa dnes plati. Cena by sa zdala celkom priazniva na mnozstvo noviniek, ktore zariadenie ako celosvetovo prve prinesie. Aj po rokoch si zariadenia zachova svoju cenu, ma zarucene aktualizacie na dlhe desatrocia ako nakoniec vsetky produkty od firmy a celkovo je prospesne na pouzitie aj vo vyssom veku ako aj pozarucny dlhodoby servis. Aj ostatne zariadenia sa budu uberat tymto smerom a cena sa dorovna postupne.
baloo
10.2.2017 15:07 | |
+38 -10
Aké najnovšie ? Bezdrôtové nabíjanie má moje Lumia 950 nejaký ten piatok...
5eter
10.2.2017 15:53 | |
+31 -8
Bezdrotove nabijanie mala uz Lumia 920 v roku 2012 :D
Marek
10.2.2017 16:42 | |
+10 -18
Bezdrôtové nabíjanie? Ty myslíš to, že Lumia mala bezdrôtové nabíjanie položením mobilu na podložku a stratami až 30% oproti káblu. Tak to radšej pripojím na kábel, lebo aj tak to musím položiť niekde a nabije mi bol rýchlejšie. Tu Apple nehovorí o položenie na podložku :) Tie "bezdrôtové" paródie sa dali kúpiť už 2 roky pred Lumiou s otrasnými stratami 50% oproti káblu.
Nils
10.2.2017 19:05 | |
+8 -3
Fedor-Ano, ale Apple si prilis vela berie z ceny za znacku. Neverim ze by Apple nedokazal predavat lacnejsie, a nemat aj tak dobry zisk.
baloo
10.2.2017 19:44 | |
+9 -2
Marek, dobre trepeš, nevadí.
sdfsdf3
10.2.2017 22:37 | |
+13 -3
Ty vole, bezdrôtové nabíjanie, bezokrajovy display aj dotykové tlačidlá tu boli už dávno. 3d fotak a dokonca aj 3d display (bez okuliarov) mal už aj HTC Evo 3d a virtuálna realita aj rozpoznávanie tvárí už funguje nejaký ten piatok. Jediné čím Apple určite ohuri je ako vždy marketing. Oni by predali aj bananovu supku aspoň za tri stovky.
Lucker
11.2.2017 13:18 | |
+10 -1
Potvrdzujem. Marek trepes. Bezdrotove nabijanie mala uz Lumia 920, predstavena v sept 2012. Odvtedy to mali aj dalsie lumie a presiel na to aj samsung resp. ini azijski vyrobcovia. Apple opat objavuje vodu. Sam som bezdrotovo nabijal lumiu 720, 920 a 930 a fungovalo to uplne okej. Samozrejme straty boli a v porovnani s klasickou nabijackou to bolo pomalsie ale stale uplne v pohode. Kedze sa pise rok 2017 a od lumie 920 uplynulo 5-slovom PÄŤ rokov, tak verim aj QI technologia posunula s straty su dnes este nizsie. Dnes to maju bezne aj aktualne modely aut. Akurat apple zas na nieco cakal, ano na iphone 8, aby mohol obhajit jeho opat vyssiu cenu. Apple je uz prekuknuty ako aj jeho cenova politika a pomale zavadzanie overenych technologii. A zaverom, lumie docasne nepouzivam, hlavne koli tomu, ze sa MS rozhodol cakat a neponuka momentalne ziadnu novinku. Android je mi uplne nesympaticky tak som presedlal na iphone 6s plus a ver ze mi bezdrotove nabijane mi chyba takisto ako xy lepsie riesenych veci, ktore ponuka W10 mobile.
fero
11.2.2017 18:03 | |
+6 -0
"zarucene aktualizacie na dlhe desatrocia" ROFL Preco nie rovno na tisic rokov?
fujsk
11.2.2017 20:48 | |
+3 -1
Asi tak, po 2 rokoch nebude mozne ten telefon updatovat. Mal som ipad a po par rokoch z toho bol zbytocny a nepouzitelny kus nabytku.
Nils
12.2.2017 17:51 | |
+2 -1
tak iPAD, uplne prvy iPAD, bol rychlo vyradeny z podpory. Ale inak iOS zariadenia maju asi tak 3 rocnu podporu. Pri Androide je podpora bud ziadna, alebo bezne taka ze jedna aktualizacia a koniec.
miso
18.2.2017 08:31 | |
+0 -0
bezdrotove nabijanie som mal aj na nexus 4 (november 2012) a fungovalo to bez problemov. teraz nabijam na tej istej qi nabijacke samsung galaxy s7. ako poznam apple tak ten bude mat to iste ale v zelenom, ale vlastne specifikacie, nekompatibilne so zvyskom sveta a nabijacky predrazene o 300%
jamesy
10.2.2017 13:28 | |
+10 -6
Reagovať
lumentum a 3d je ako hovorit ze volkswagen je najvacsi prepravca ludi na svete.
  • «
  • 1
  • »

PRIHLÁSENIE

Diskusia a pridávanie do fóra sú možné už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii a vo fóre

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.