Diskusia: Test Lenovo Moto M: S lákavou cenovkou

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
7 príspevkov
Anonymný používateľ
SeppWinkler
9.1.2018 17:37 | |
+4 -2
V tak obsiahlej recenzii ste mohli spomenúť aj senzory. Ja viem, existuje GSMArena, ale to viete aj vy :)
Anonymný používateľ
raketa
18.2.2017 15:07 | |
+5 -0
presne tak, vzdy si musim dohladavat na gsmarena obsiahnute senzory
darrio
9.3.2017 08:08 | |
+1 -1
Dajte si pozor na LENOVO. Mam K6 Power od decembra. Ked som ho kupil tak bolo vsetko OK. Hned prisiel aj Update na novsiu verziu softu. A v tom update dokaslali mikrofot a to tak ze ked s niekym volate tak druha strana vas velmi zle pocuje. Celosvetovo ma s tym problem kopec ludi. Tyka sa to vsetkych verzii K6. Lenovo na to kasle a nevie/nechce to opravit. Vcera prisiel novy update kde to podla Lenova malo byt opravene ale nie je to opravene, co potvrdili ludia na Lenovo Fore. Takze u mna Lenovo tymto konci ked nie su schopny opravit vec za 3 mesiace a stazuje sa na to kopec ludi. Radsej inu znacku.
tomicek
20.2.2017 14:02 | |
+4 -0
tak toto presne vystihuje frazu"cena-vykon"...za rozumnu cenu solidna kvalita a vybava... nic podradne, nic top... ma nabeh na best seler medzi dotovanymi
Anonymný používateľ
Nils
16.2.2017 18:44 | |
+5 -2
Zaujimavy mobil. A cenu si viem predstavit aj o par desiatok eur nizsiu.(tak do 250euro). Len ta farba......no....(ja viem, su aj ine na vyber, len pisem o tejto farbe tu).
slavonicwarrior
16.2.2017 20:07 | |
+12 -1
No keď si zoberiem taký štýlový Elephone S7 4G(4GB RAM + 64GB) s Helio X20 za cca 200€,tak toto Lenovo je strašne predražené
Anonymný používateľ
Nils
16.2.2017 23:53 | |
+7 -11
Radsej toto, ako nejaku "no name" cinsku dotovanu znacku, ktora len nakupuje suciastky na trhu a z toho sklada telefon....