Diskusia: Sony Xperia XA1 a XA1 Ultra: Tenké rámy displeja, silné fotoaparáty

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
17 príspevkov
Anonymný používateľ
Maťa
15.2.2018 09:18 | |
+0 -0
Zdravím, mám Sony Xperia XA1 Ultra a nedám na ňu dopustiť. Len sa chcem opýtať dá sa niekde v tomto telefóne nastaviť, aby sa mi prichádzajúcom upozornení vždy rozsvietila obrazovka? Nikde v nastaveniach som to nenašla, alebo je možné, že akurát tento typ telefónu to nemá? :) Ďakujem
Anonymný používateľ
Peter
10.9.2017 12:14 | |
+5 -1
Keď sa ti nepáči, tak nekupuj... Sony je ale snáď jediný značkový telefón, ktorý neopakuje po iPhone... Display ma oveľa lepší ako konkurencia (nehovorím o rozlíšení) a ponúka veľmi kvalitné produkty, asi najrýchlejšie aktualizácie a to že ma rámy nikoho normálneho netrápi...
Anonymný používateľ
ako55
10.9.2017 12:13 | |
+6 -1
tá xa1 celkom fájn až na tú slabú bateriu 2200 je o ničom
Anonymný používateľ
nezmar
27.2.2017 18:26 | |
+1 -4
este nevies aku spotrebu bude mat to zariadenie, ale uz vies ze to bude o nicom. to je skvele.
Anonymný používateľ
cviro
10.9.2017 12:12 | |
+9 -1
božemoj,, do telefonov so 6 palcovym full hd displejom daju 2700mah bateriu,, urcite nevymenitelnu,, percenta vam pojdu dole po se***ch, ja mam na mobile hd displej, 3000mah bateriu a zapnutu len 2g siet, a mam co robit aby mi vydrzal 2 dni, keby mam mobilny net, 3g - lte siet tak nabijam kazdy den, a sudruhovia v sony tam daju 2700mah bateriu.. aj 4000mah by bola malo na taky displej s takym rozlisenim,strasny nepomer je v tomto - nadupane dipleje 4k full hd mega turbo obrnajviac a baterie ako pred 10rokmi doba kamenna..
Anonymný používateľ
cviro
28.2.2017 09:02 | |
+0 -0
telefon mam na telefonovanie,sms, fotenie, ma 5,7 palcovy displej,dobre sa nanom pozeraju fotky,na net chodim cez wifi, nie som zmagoreny aby som bol nonstop na fejsbuku a messengeri, a nezobudil som sa teraz,ale ty by si sa uz mal, lebo ak niekto spravy v roku 2017 6palcovy full hd telefon a da tam slabu bateriu, tak si to pochvalu nezasluzi, nech je to hocijaky vyrobca,nielen sony.
Anonymný používateľ
hbbbs
10.9.2017 12:13 | |
+1 -0
ty si sa teraz zobudil? vsetci maju take super baterie. Naco mas ty taky tlf. pre image? Pre foto? Mas zapnute iba 2G lebo ostatne ti zerie baterku. Tak ani nevolas a nepises. Ale ten pocit trva mas smartphone ktory ti je na nic.. Co tak pozriet nejaky tlf., na trhu su aj za 30eur a bateria ti vydrzi aj 2 tyzdne a maju 2MP takze fotky ujdu.
Anonymný používateľ
rado77
10.9.2017 12:12 | |
+4 -4
SONY je mrtve, uz to tu pisem viac krat, vzdy ked nieco vydaju...odhliadnuc od tradicne-SONY velkeho zbytoceho ramu pod displejom. A ceny? Uplne mimo...
Anonymný používateľ
nezmar
10.9.2017 12:12 | |
+4 -0
ak si slepy tam je reprak, a co ti ten ram vadi? praveze to vyzera paradne ;) a ceny maju take iste ako ini vyrobcovia...
Anonymný používateľ
Majo
10.9.2017 12:11 | |
+4 -3
hmm... viem ze Sony ma stale nejakych svojich podporovateľov a beriem to. avsak uprimne... to vam naozaj sedi tento vzhlad s hranatymi rohmi ako z prestigio grace? tam boli aspon vrchna a spodna hrana zaoblene. posobilo to menej rusivo a hlavne ovladacie prvky boli zapracovane v panely pod displayom. aky vyznam ma ta obrovska "lista", panel - ramcek pod displayom? + tie baterie... to vazne? podotykam je to len osobny nazor - ale vazne zle... Ak je to telo tak velke aspon bateria by mala byt vacsia. dufam ze aspon tie fotoaparaty stoja za to.
Anonymný používateľ
nezmar
10.9.2017 12:11 | |
+4 -0
mne tie tlacidla vyhovuju ako su umiestnene v tej vyske, osobne nemam rad ak su tlacidle umiestnene uplne dole.. t.j kapacitne tlacidla. sto ludi sto chuti..
Anonymný používateľ
TheMaroS
28.2.2017 17:02 | |
+0 -0
Kedysi maval Sony k mobilom aj softwer do PC - Sony PC Companion - ktory sa dal okrem ineho nastavit na automaticku (t.j. bez potreby priameho prepojenia PC a mobilu) synchronizaciu kontaktov a kalendara z MS Outlooku v PC s mobilom (cez Google ucet) - je este takato moznost (k novopredstavenym i k aktualne predavanym Sony mobilom), prosim?
Anonymný používateľ
Marek
27.2.2017 12:53 | |
+3 -0
"starší štandard microUSB" vážne? :D

Keď už tam ste osobne, tak predsa viete, že má USB-C.

https://www.sonymobile.com/global-en/products/phones/xperia-xa1/
Anonymný používateľ
Dragereker
27.2.2017 11:31
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
SKARBA
27.2.2017 10:40 | |
+9 -3
Nemyslia vážna ,že baterie robia ešte slabšie ako v minulosti. To fakt asi človek musí siahnuť po tej novej Nokii 3310 ked chce poriadnu výdrž ...
Anonymný používateľ
raketa
27.2.2017 19:31 | |
+4 -0
mas na vyber X alternativ, nech sa paci
Anonymný používateľ
mu8as
27.2.2017 23:12 | |
+1 -0
a uz sa to zacina Nokia3310 verzus... ,chore!!!!
Anonymný používateľ
Samo
27.2.2017 23:28 | |
+2 -0
SKABRA este ze ju oprasili. 3310 spasitelka nasa. Ako sme mohli prezit bez nej.................