Diskusia: Jolla prinesie svoj systém na zariadenia Xperia od Sony. Oficiálne

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
11 príspevkov
Anonymný používateľ
George
8.10.2017 20:45 | |
+12 -1
Parada! Ked to budu davat aj do compat verzii porad zahodim iphone (teda pokial to bude aspon tak dobre ako na jolla C) :D
Anonymný používateľ
bunker
8.10.2017 20:45 | |
+16 -0
Ak mám opustiť W10M (čo nechcem), tak jedine za toto.... Aj Sony je v pohode...
Anonymný používateľ
centurion
8.10.2017 20:45 | |
+13 -0
Najlepšie by bolo keby sme si mohli kupiť čistý telefón a si tam stiahneme čo chceme.
Anonymný používateľ
bunker
28.2.2017 19:11 | |
+14 -2
To áno, ak to nejaký výrobca tak spraví, bude lámať čísla...
Anonymný používateľ
cynik
1.3.2017 09:38 | |
+1 -2
Nebude. Bezne uzivateliatko chce kupit telefon, co rovno funguje. Geeci, co si instaluju sami veci su len zlomok percenta.

Tiez by sa mi pacil nasledovnik Nokie N900 s Linuxom, ale po sklamanu ubuntu Phone uz na to prestavam verit.
Anonymný používateľ
stratus
1.3.2017 12:48 | |
+2 -0
Však môže byť aj nainštalovaný, ale ty si vyberieš MT a jeho HW a v ponuke bude v obchode vedľa seba lagdroid, jolla, w10
Anonymný používateľ
vl.vl
8.10.2017 20:45 | |
+2 -0
Wau ... X fingers, tak toto ak vyjdem tak mne osobne by sa to velmi pacilo ... Mam Jollu so SailfishOS uz niekolko rokov (uz uvazujem o vymene) a takto ma vyzerat mobilny OS (snad neprezeniem ak napisem ze je to skor Linux distro (ssh, terminal, root prava bez potreby pokutnych veci, ...)) a naviac nezavisly. Bez SK lokalizacie nie pre kazdeho, s lokalizaciou vysoko by som odporucal kazdemu :).
Pred nou som bol spokojnym uzivatelom Ericssonov, neskor Sony (naposledy Vivaz Pro - kupa tesne predtym ako oznamili koniec so Symbianom - blby timing, no posluzil pomerne dlho, kvoli HW klavesnici som sa ho tazko vzdaval), no Android pre mna nie je volba (security + pravidelne updaty, google behind), iPhone tiez mimo zaber (naozaj je hodny tolko, kolko za neho pytaju?) takze zostaval Windows 10 Mobile, ktory je zaujimavy (no este stale vo faze ze ma len potencial, no nie a nie ho vyuzit ... a co ak ho nevyuzije?).
Takze OS je OK, ak bude OK HW aj cena tak Xperia so SailfishOS by bola moja jasna volba :)
Anonymný používateľ
lobogo
8.10.2017 20:43 | |
+1 -5
a naco je komu nejaka Jolla?
Anonymný používateľ
Mizo
1.3.2017 12:13 | |
+0 -0
Vsak tu aj bola ale vdaka plesatemu indovi ide pomalicky do zabudnutia :P
Anonymný používateľ
stratus
1.3.2017 12:49 | |
+1 -0
Nato aby som nemal ten hnus lagdroid 👍
Anonymný používateľ
lolo
8.10.2017 20:44 | |
+6 -1
asi na to aby už konečne vznikla poriadna konkurencia (za rozumnú cenu) tomu nepodarku menom Android.