Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Diskusia

Operátori: Prídu vylepšenia mobilnej TV. Stanice aj lepšia kvalita

15 príspevkov
Anonymný nick:
Odpíšte znaky z obrázku:

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
aaaa
10.3.2017 16:40 | |
+1 -0
Reagovať
@Andy nechces TV2GO, chces Antik TV (nie Antik TV GO). Stiahni z google storu na androidovy setobox. zatial v testovacej prevadzke uz 3 mesiace a for free 60+ kanalov.
Timo
6.3.2017 14:26 | |
+1 -0
Reagovať
Najlepšie Z spomínaných je nespomenúť skylink mobilnú TV... Najhoršia na svete je úplne. Mali by ju zrušiť
magduska
3.3.2017 18:35 | |
+8 -4
Reagovať
cudujem sa kazdemu, kto plati za TV.
wolf143
6.3.2017 11:48 | |
+1 -0
Platíš koncesionárske poplatky? Čudujem sa aj tebe :-P
complicator
8.3.2017 09:11 | |
+1 -1
Vieš ako neplatiť koncesionarske poplatky? Daj návod, preatanem.
Jozz
3.3.2017 10:16 | |
+1 -1
Reagovať
App pre smart tv, nic viac netreba
Fidzi
3.3.2017 07:13 | |
+11 -3
Reagovať
Mobilná TV ? A to už na čo ? Veď ja pomaly nesledujem ani tu klasickú :)
Lajko
3.3.2017 23:48 | |
+3 -1
Pri ponuke MB co ponukaju nasi operatori cest vynimke je mobilna telka pre koho? Co si doma pustim wifi a budem pozerat na 5 palc.display alebo si pojdem do kaviarne pozriet Hornu Dolnu.. Mozno je to dobra sluzba mat TV v mobile ale nie na SK kedze stale mame iba par GB za vysoku cenu a co budem sledovat Markizacke reklami kedze ziadne pozeratelne stanice nie su ponukane.
Andy
4.3.2017 12:59 | |
+0 -2
Lajko: si predstav ze ja planujem mat doma iba mobilnu televiziu, tv2go kupim si k tomu box alebo ked budem mat smart tv tak si stiahnem appku a mozem sledovat doma v pohodicke... mozno casom ludia pochopia ze z mobilnej televizie sa stane plnohodnotna televizia a ta mobilita bude len fajn doplnok
complicator
8.3.2017 09:15 | |
+1 -0
No len ja si nedokážem pozrieť ani archiv tv bez 5 reklám a 10 min načítavania. V UHD tv smart to ani nerozbehám a musím pustiť cez pc a to v sd kvalite max.
Peter
2.3.2017 21:20 | |
+4 -2
Reagovať
mam OrangeTV uz dlhe roky, skusal som aj ine, ale mam rad 30 dnovy archiv. Za cely cas sa tam vobec nic nezmenilo, aspon som si nic nevsimol. Nic pozitivne.
Andy
2.3.2017 21:13 | |
+5 -3
Reagovať
Satro chvalim ze aj napriek zakazu sirenia kanalov TV Nova a Primu siria nadalej, len neviem dokedy :)
qqqq
3.3.2017 13:21 | |
+4 -1
Hlavne to vypisuj takto verejne, urcite to pomoze.
Admistrator
2.3.2017 19:49 | |
+5 -1
Reagovať
Ešte by mohli operátori pridať nejaké stanice vlastnej výroby a bez reklám, kde by sa dalo aj niečo pozerať. Inak to zlepšovanie nemá nejaký význam.
maco333
2.3.2017 17:51 | |
+5 -5
Reagovať
Antik chvalim za appku na Apple TV ktora ide aj ked Antik telku nemam :-)
  • «
  • 1
  • »

PRIHLÁSENIE

Diskusia a pridávanie do fóra sú možné už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii a vo fóre

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.