Diskusia: Experti o štátnej dopravnej aplikácii: Niektoré časti robil veľmi neskúsený človek

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
40 príspevkov
Anonymný používateľ
SeppWinkler
7.3.2017 07:36 | |
+20 -7
Pre autora článku: Ja neviem, žurnali***a sa asi už dnes študuje len zo zábavy a nie pre následný profesionálny prístup v práci :) Ako sa vám môže stať takéto niečo: "vďaka čomu by sa zabezpečil lepšia optimalizácia" a "Nechápali funkciám ani ikonám". To sa nestane ani školákom na ZŠ v slohovej práci. Prvá veta asi vysvetľovanie nepotrebuje. V druhej vete nechápali koho, čo, teda NECHÁPALI FUNKCIE A IKONY. Alebo nerozumeli komu čomu, teda v tomto prípade NEROZUMELI FUNKCIÁM A IKONÁM. Aj IT články by mohli mať určitú jazykovú úroveň :)
Anonymný používateľ
SeppWinkler
7.3.2017 07:29 | |
+6 -7
Tá aplikácia vôbec nie je taká zlá. Kritizovať všetko od štátu je samozrejme na Slovensku IN :) Ja apku aj veb chápem, ako krok správnym smerom a zároveň ako alternatívu pre tých, čo si z nejakého dôvodu nechcú inštalovať apky zahraničných a komerčných firiem. Navyše, nie je úplne najlepším riešením sa viazať na Google a ani na akúkoľvek inú zahraničnú spoločnosť, ktorej nakladanie s osobnými údajmi je spochybňované samotnými orgánmi EU.
Anonymný používateľ
sri lanka
7.3.2017 07:26 | |
+8 -5
Ty vole, tito ľudia nemajú sajn co je Xamarin. Nejdem obhajovať statnu appku ale použitie Xamarin je namieste. Xamarin umožňuje písať nativne aplikacie. UI sa popisuje pre každú platformu zvlášť a teda tvrdiť, že Xamarin neumozni využiť silne stranky tej ktorej platformy je somarina (jedine, že by pouzili Xamarin Forms, ktoré maju ozaj okresane moznosti ale to sa v clanku nepise). Xamarin ma mimoriadny potenciál a navyše vývoj v C# je komfortnejší a rychlejsi - mimo to, že aplikačnú logiku (nie UI) staci napísať raz. Odbornici z Inloop ...
Anonymný používateľ
jp89
7.3.2017 08:29 | |
+8 -5
tam budu asi pracovat nejaki rychlokvaseni z Paneuropskej vysokej skoly.
Anonymný používateľ
Uzouzo
7.3.2017 07:12 | |
+8 -1
Štát redakcii Živé.sk prezradil, že ...

To je kto trn stat? Rad by som sa s nim stretol. Lebo nas okrada

Prosim o kontakt na stat
CTRL-ALT-DEL1
7.3.2017 09:30 | |
+0 -0
Nech sa páči, tu je adresa Slovenskej oligarchisticko-kleptokratickej republiky: Radvanská 1, 811 01 Bratislava
Anonymný používateľ
Kornel
7.3.2017 00:20 | |
+1 -5
Je to úplne na p r d. Chceli konkurovať googlu? Je to na smiech.
Anonymný nick
6.3.2017 21:48 | |
+6 -8
Pisat nativne varianty jednej aplikacie vyzaduje riesit individuality platofiriem - je to narocnejsie. Preto xamarin. Zatial sme v stave, kedy odbornici doteraz nepochopili, ze to co poskytol stat NIE JE NAVIGACIA, ale data. Este stale to tu nepochopil ziadny super odbornik. Na slovensku je neuveritelne mnozstvo frflosov a "odbornikov".
Anonymný nick
6.3.2017 19:29 | |
+10 -3
Zbytočne vyhodené peniaze pre nejakú smerácku tlačenku.
Anonymný používateľ
Fukušima
6.3.2017 19:12 | |
+16 -1
"Nechápali funkciám ani ikonám"

A ja nechápem, ako môže novinár takto ovládať slovenský jazyk.

Debilizácia spôsobená nadužívaním techniky?
Anonymný používateľ
niekto
6.3.2017 18:07 | |
+9 -0
Nainštaloval som, napísala mi: Neodhrnuté cesty v Levickom okrese. To je asi tak ako keď stát hovorí, že kde má dopravné hliadky: 9 v Mitrianskom kraji, 8 v Banskobystrickom, atď. Po pravde, Zelená vlna na RTVS dá presnejšie informácie. Odinštaloval som, žiaľ. Je to škoda peňazí. Ešte aj Waze dá presnejšie informácie a preto ho naďalej používam.
Anonymný používateľ
Kornel
7.3.2017 00:23 | |
+1 -0
Áno aj waze . Pretoze ludia si pomahaju sami a vladári len sebe.
Anonymný používateľ
trololo
6.3.2017 17:38 | |
+20 -2
iba dalsi z nekonecneho mnozstva Smerackych tunelov...