Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Diskusia

Test Huawei P10: Farebný tiger

23 príspevkov
Anonymný nick:
Odpíšte znaky z obrázku:

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
petko.bobor
13.5.2017 10:25 | |
+0 -0
Reagovať
Najsmutnejšie na tom je, že ak si kúpite telefón Huawei pri jeho pokazení máte obrovský problém. Túto značku opravuje jediný autorizovaný servis pre SR, ktorý je v Českej republike a to : BRITEX.CZ. Mám s ním neskutočne zlé skúsenosti, nedokázali P9 Lite opraviť ani na tretí raz. Až po pátraní na webe (https://najisto.centrum.cz/3358/britex-cz-sro/ ) som zistil aké zlé hodnotenia má tento servis a môžem potvrdiť z vlastnej skúsenosti, že sú pravdivé. Pri kúpe telefónu si radšej budem vyberať taký, ktorý servisuje iný autorizovaný servis a nie títo darebáci v Britexe.cz.
jozefksinan8672
19.3.2017 03:44 | |
+1 -0
Reagovať
Moj Mikročip má Huavey P 10,ako Smartfon....J.Kšiňan....
ZOLLINO69
14.3.2017 08:59 | |
+1 -0
Reagovať
nuda, jak cez kopirak vsetko
MSi_GS70_6QE
12.3.2017 10:18 | |
+1 -12
Reagovať
jeto sht .. cely hybrid iphone s galaxy.. ! to ***i stym fingerprint a home button fuj ! mam P9 a je najlepsi ..
Peter
13.3.2017 08:17 | |
+4 -1
naozaj inteligentny prispevok, hned by to mal Huawei zabalit, ked zbada tvoj prispevok. Urobili chybu, ze sa pri vyvoji neporadili s velavazenym "MSi" :)
haha
11.3.2017 06:50 | |
+10 -0
Reagovať
dalsi v rade a cena nehrazna.
Peter
13.3.2017 08:18 | |
+1 -9
Pri dnesnych platoch je 650€ za telefon raz za dva roky zanedbatelna polozka. To bezny clovek ani nepociti.
guglovac
16.3.2017 15:50 | |
+3 -0
tak mi ukaz toho "bezneho" cloveka...podla mna je to bezny i.dio.t, co si kupi telefon raz za dva roky v cene 700... a ani sa tam neda zalozit druha simka, ked pouzijem sd kartu..dakujem, ja taky ani za 300...
Adobe
19.3.2017 18:31 | |
+1 -0
ale nájdu sa obmedzenci ktorý nedokončili školu máju mizerne platenú robotu ale chcú naj telefón a dostanú ho na splátky na drahý paušál. Paradoxne telekom stal operátor budúcich klientov úradov osobného bankrotu
150MARZ
10.3.2017 10:17 | |
+5 -16
Reagovať
V dobe, kedy by sa malo dbať o to aby mal telefon čo najväčší displej pri čo najmenšom tele, Huawei kludne praskne snímač odtlačkov prsta pod displej. A čo sa týka toho kongresu v Barcelone, tak pre mna to bolo tiež sklamanie. Mali by sa všetci výrobcovia učiť od Xiaomi a pred tym ešte Sharpu ako sa robi pokrok. Sony so svojimi predrazenymi a konštrukčne zaostalimi mašinami za chvíľu dopadne ako HTC. Nokia, to sa ešte uvidí čo z toho bude. No a LG g6 žiaľ ako jediny predstavil telefon ktory ide s dobou. A to je fakt smutne. Neriešim vnútornosti predstavenych strojov, to je iná pieseň. Nemá vyznam ju spievať, bo či si kupite vlajkovu loď od sony alebo huawei alebo lg výkonu bude viac než dosť.
SeppWinkler
10.3.2017 09:11 | |
+28 -2
Reagovať
To porovnávanie podobnosti s iPhone je dosť trápne. Nevidím žiadnu väčšiu podobnosť, ako s ostatnými telefónmi. Obdĺžnikový tvar mali už kalkulačky v 80. rokoch :) Tlačidlo má skôr podobné so Samsungom a s desiatkami ďalších značiek - iPhone má okrúhle. Zadná strana je tiež podľa mňa odlišná v rámci bežných funkčných podobností - má dva objektívy, objektívy a dióda sú v odlišnom tmavom páse. V podstate existujú len dva typy zadnej strany - s objektívom v ľavom hornom rohu a s objektívom v strede. Ešte sa to kombinuje s čítačkou odtlačkov prstov na zadnej strane a v tlačidle. Počet kombinácií je konečný :)
Dodo
10.3.2017 08:27 | |
+6 -13
Reagovať
Parada uz sa zacina kvalitou priblizovat o polovicu lacnejsiemu One Plus 3, teda az na fotak, tam je Huawei P10 lepsi. BTW ten design presne z One Plus okopirovali vratane home tlacitka... cize ziaden iPhone. Jaaaj vlastne som zabudol na ten Apple super patent, ze vsetko co ma placaty tvar, vpredu display v spodnej casti tlacitko je kopia iPhone 😀
%u2591%u2591
10.3.2017 08:17 | |
+1 -6
Reagovať
Ja som dúfal, že nová 310 bude smartfon s klávesnicou, pureview foťákom s lte a wifi. Takto je to sklamanie.
stn70
10.3.2017 02:48 | |
+12 -15
Reagovať
inak barcelona bolo jedno velke megasklamanie, aj ta 3310 sa im totalne nepodarila, to bolo sliapnutie do velkeho ho.vna s povodnou 3310 to nema abolutne nic spolocne, vyzera to doslova ako hrackarsky mobil z cinskeho blsaku pre mesacne deti na hranie navyse z lacnych plastov.. ako sorry u mna ziadna nostalgia... podobne LG aj sony nepredstavilo totalne nic nove.. same modely so starymi procakmi, same minulorocne modely prezentovane ako novinky, grc cela barcelona.. samsung aj xiaomi to totalne odignorovali, kazdy chce predstavit svoju vlajkovu lod osobitne, podla mna nas este najvacsie trhaky cakaju, nebude nim ani samsung S8 ale ocakavane su najma xiaomi Mi6 ci vlajkova nokia 8, na tu som hrozne zvedavy.. potom aj oneplus 4(ci OP5)
Jojo
10.3.2017 07:47 | |
+10 -1
Ja s tebou teda nesuhlasim. Za mna sony predstavilo top smart a pokial viem s procakom SD835, tak neviem kde vidis stary procak. LG myslim tiez vybirny, ale s osekanou verziou pre europu to totalne pokaslali... A s tych trhakov co ocakavas ty... S8 uz je vela udajov znamych a nic prevratne sa zatial nejavy. Xiaomi a Oneplus bola doteraz vzdy nic extra a od Nokie by som aspon zatial moc neocakaval.
wolf143
10.3.2017 09:43 | |
+4 -0
Síce ani ja nemám z tej ich retro Nokie bohvie aký pocit ale jedno sa im uprieť nedá. Podarilo sa im dosiahnúť to, že o nich všetci hovoria (či už pozitívne alebo negatívne je jedno) a to v barcelone podarilo len málo komu.
mirkosllav
11.3.2017 13:27 | |
+3 -1
Jojo sa na mňa nehnevaj ,ale mal som Samsung S4,S6,caja mala všetky iphone teraz smasungS7 a musím uznať ,že smasung sú veľmi dobre mobili,akurát sa mi nepáčila tvoja poznámka ohľadom číňanov,xiaomi a oneplus mam namysli...Kúpil som si oneplus3 a v porovnaní so smasungom musím povedať,že je to šupa mobil a nevymenil by som ho....Je mi ľúto ,že tu hrajú odborníkov chlapci na základe svojich emócií ,čo majú radi alebo nie....Ja si kupujem mobil skoro každý rok a pol a vyskúšal som tých mobilov hodne a keď som si čítal komenty ,tak ma zarazilo len ten tvoj...oneplus3 má najrýchlejšie nabíjanie so všetkých mobilova brutálny výkon a jedine v čom troška zaostáva za Samsung S7 je foťák,ale za to to získava na nabíjaní aj keď Samsung dáva tiež bomby a svojou rýchlosťou...Tu rýchlosť síce nepostrehnes ,len keby si veľmi ,veľmi chcel...Dik za popis tvojich emócií odborník JOJO
stn70
10.3.2017 02:41 | |
+8 -4
Reagovať
pocas 2-3 mesiacov pojde cena aj o 150-200e dole, toto su nehorazne a nerealne nasadene ceny za huawei, aj drahsie plusko pojde v priebehu 3 mesiacov na 500-550e z terajsich 800
zakec
9.3.2017 19:57 | |
+1 -0
Reagovať
Dobrý deň. Prosím vás, môžete vyskúšať, či podporuje OTG alebo aspoň mass storage? Ďakujem
nobody
9.3.2017 22:16 | |
+3 -0
uz P8 podporovala OTG, toto by malo fungovat bez problemov
alone_92
9.3.2017 18:30 | |
+6 -0
Reagovať
Ofic. stránka a mnohé iné udávajú parameter zadnej kamery P10 Plus f1.8 a nie f1.9, to platí pre prednú kameru.
lubomir.vnuk
9.3.2017 18:50 | |
+6 -0
Dobrý deň, máte pravdu, ďakujeme za upozornenie. Opravujeme.
drobisk112
17.3.2017 00:32 | |
+0 -0
aj tak je to bezpredmetné, akú hodnotu tam udajú, v skutočnosti sa jedná o 35mmEQ cca f/13, no to už tak lichotivo v reklamštine nepôsobí...
  • «
  • 1
  • »

PRIHLÁSENIE

Diskusia a pridávanie do fóra sú možné už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii a vo fóre

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.