Diskusia: Test Huawei P10: Farebný tiger

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
23 príspevkov
Anonymný používateľ
haha
26.12.2017 14:34 | |
+11 -0
dalsi v rade a cena nehrazna.
Adobe
19.3.2017 18:31
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Peter
1.12.2017 11:35 | |
+1 -11
Pri dnesnych platoch je 650€ za telefon raz za dva roky zanedbatelna polozka. To bezny clovek ani nepociti.
Anonymný používateľ
guglovac
26.12.2017 14:35 | |
+4 -0
tak mi ukaz toho "bezneho" cloveka...podla mna je to bezny i.dio.t, co si kupi telefon raz za dva roky v cene 700...
a ani sa tam neda zalozit druha simka, ked pouzijem sd kartu..dakujem, ja taky ani za 300...
Anonymný používateľ
%u2591%u2591
1.12.2017 11:32 | |
+1 -7
Ja som dúfal, že nová 310 bude smartfon s klávesnicou, pureview foťákom s lte a wifi. Takto je to sklamanie.
Anonymný používateľ
Peter
12.10.2017 07:33 | |
+0 -0
Ahojte mám Huawei P10 lite a pri práci s telefónom sa mi vždy objavuje červený kontúr na displeji, vie mi niekto poradiť čo sa s tým dá urobiť, alebo je to chyba v telefóne, ďakujem
petko.bobor
13.5.2017 10:25 | |
+0 -0
Najsmutnejšie na tom je, že ak si kúpite telefón Huawei pri jeho pokazení máte obrovský problém. Túto značku opravuje jediný autorizovaný servis pre SR, ktorý je v Českej republike a to : BRITEX.CZ. Mám s ním neskutočne zlé skúsenosti, nedokázali P9 Lite opraviť ani na tretí raz. Až po pátraní na webe (https://najisto.centrum.cz/3358/britex-cz-sro/ ) som zistil aké zlé hodnotenia má tento servis a môžem potvrdiť z vlastnej skúsenosti, že sú pravdivé. Pri kúpe telefónu si radšej budem vyberať taký, ktorý servisuje iný autorizovaný servis a nie títo darebáci v Britexe.cz.
Anonymný nick
19.3.2017 03:44 | |
+1 -0
Moj Mikročip má Huavey P 10,ako Smartfon....J.Kšiňan....
ZOLLINO69
14.3.2017 08:59 | |
+1 -0
nuda, jak cez kopirak vsetko
Anonymný používateľ
MSi_GS70_6QE
12.3.2017 10:18 | |
+1 -12
jeto sht .. cely hybrid iphone s galaxy.. ! to ***i stym fingerprint a home button fuj ! mam P9 a je najlepsi ..
Anonymný používateľ
Peter
26.12.2017 14:35 | |
+5 -1
naozaj inteligentny prispevok, hned by to mal Huawei zabalit, ked zbada tvoj prispevok. Urobili chybu, ze sa pri vyvoji neporadili s velavazenym "MSi" :)
Anonymný nick
10.3.2017 10:17 | |
+5 -16
V dobe, kedy by sa malo dbať o to aby mal telefon čo najväčší displej pri čo najmenšom tele, Huawei kludne praskne snímač odtlačkov prsta pod displej. A čo sa týka toho kongresu v Barcelone, tak pre mna to bolo tiež sklamanie. Mali by sa všetci výrobcovia učiť od Xiaomi a pred tym ešte Sharpu ako sa robi pokrok. Sony so svojimi predrazenymi a konštrukčne zaostalimi mašinami za chvíľu dopadne ako HTC. Nokia, to sa ešte uvidí čo z toho bude. No a LG g6 žiaľ ako jediny predstavil telefon ktory ide s dobou. A to je fakt smutne. Neriešim vnútornosti predstavenych strojov, to je iná pieseň. Nemá vyznam ju spievať, bo či si kupite vlajkovu loď od sony alebo huawei alebo lg výkonu bude viac než dosť.
Anonymný používateľ
SeppWinkler
10.3.2017 09:11 | |
+28 -2
To porovnávanie podobnosti s iPhone je dosť trápne. Nevidím žiadnu väčšiu podobnosť, ako s ostatnými telefónmi. Obdĺžnikový tvar mali už kalkulačky v 80. rokoch :) Tlačidlo má skôr podobné so Samsungom a s desiatkami ďalších značiek - iPhone má okrúhle. Zadná strana je tiež podľa mňa odlišná v rámci bežných funkčných podobností - má dva objektívy, objektívy a dióda sú v odlišnom tmavom páse. V podstate existujú len dva typy zadnej strany - s objektívom v ľavom hornom rohu a s objektívom v strede. Ešte sa to kombinuje s čítačkou odtlačkov prstov na zadnej strane a v tlačidle. Počet kombinácií je konečný :)
Anonymný používateľ
Dodo
10.3.2017 08:27 | |
+6 -13
Parada uz sa zacina kvalitou priblizovat o polovicu lacnejsiemu One Plus 3, teda az na fotak, tam je Huawei P10 lepsi.

BTW ten design presne z One Plus okopirovali vratane home tlacitka... cize ziaden iPhone. Jaaaj vlastne som zabudol na ten Apple super patent, ze vsetko co ma placaty tvar, vpredu display v spodnej casti tlacitko je kopia iPhone 😀