Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Diskusia

Samsung Galaxy S8 má dostať aj funkciu rozpoznávania tvárí

8 príspevkov
Anonymný nick:
Odpíšte znaky z obrázku:

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Liam
10.3.2017 18:30 | |
+3 -0
Reagovať
no a kde a komu to bude posielat? Lebo neverim, ze sa im skor ci neskor nedostane niekto cudzi do systemu. Teda pokial ta funkcia uz od zaciatku nebude to posielat "niekde"......
Rotenhead
11.3.2017 01:59 | |
+0 -1
mas zalepenu selfie kameru? ak nie tak co riesis??? ak ano tak co riesis???? ved je jedno ci ma rozpoznavanie ak odosle foto ktore si uz vzdialene s tebou sparuju...
Liam
11.3.2017 04:14 | |
+2 -2
Preto mam staru tlacitkovu Motorolu....
robo126
10.3.2017 13:46 | |
+4 -4
Reagovať
Rok aj niečo stará technológia na rozpoznávanie na tvári. Prvý kto to použil je Microsoft vo svojich Lumiach 950 a 950XL. Takže. Samsung len pouziva napady iných nic nove nevymyslaju a potom pruseri z Note7 som zvedavý co bude mať tati tehla za prekvapenie ako bonus.
Sasos
10.3.2017 15:34 | |
+6 -2
Cize to uz podla teba nik nesmie pouzivat? Nikde sa nepise, ze to vymysleli oni, ani ze su prvi!
robo126
10.3.2017 17:33 | |
+2 -0
Veď však samozrejme môžu to používať to ja im to nezakzujem ken urobia okolo toho veľké bum.Samozrejme som zvady ci bude skuticne tak rýchlo odomykať mobil.A samozrejme dúfam že to bude💣😀
Divnokrat
10.3.2017 20:01 | |
+0 -1
Ešteže im to ty nezakazuješ. Určite si vydýchli a spadol im kameň zo srdca.
Rotenhead
11.3.2017 02:00 | |
+1 -0
prvy to nepouzil microsoft...mali to v centrale nsa na kazdych dverach uz davno
  • «
  • 1
  • »

PRIHLÁSENIE

Diskusia a pridávanie do fóra sú možné už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii a vo fóre

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.