Diskusia: Xiaomi Redmi Pro 2 vraj klope na dvere, toto má ponúknuť

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
9 príspevkov
Anonymný používateľ
jjajaja
14.3.2017 11:57 | |
+0 -0
ajajaj zeby som moje Redmi PRO vymenil za Redmi PRO 2? :)
lakave som zvedavy na cenu aku budu mat na: http://aliexpress.goldway.online
Anonymný používateľ
JozefK
13.3.2017 17:58 | |
+4 -0
Nesuhlasim s tym. Mam redmi note 4,kvalitne ho vytazujem s 2 sim, sluzobne aj sukromne a ani raz nezamrzol od novembra. Kvalitny telefon.
Anonymný používateľ
loly
13.3.2017 17:45 | |
+1 -2
Bude aj plná podpora europskych LTE sietí ?? Ak nie - môžu si ho nechať !!!
wolf143
14.3.2017 08:34 | |
+0 -0
loly vyťahuješ tu problém, ktorý bol s modelmi pred vyše 2 rokmi. Nové Xiaomi už dávno podporujú naše frekvencie.
Anonymný používateľ
sk999
13.3.2017 16:12 | |
+0 -3
BlasterXXL
Mam aj ja xiaomi redmi 4 pro a vobec som sa nepokakal ani z telefonu ani z MiUI. Telefon lubi sem tam riadne zamrznut, takze ziadna slava sa nekona.
Anonymný používateľ
BlasterXXL
13.3.2017 17:17 | |
+1 -0
ako nic v zlom ale Redmi 4 stoji 130e ;) a mas tam android 6 a miui kolko? 5? ;) kedy si dal naposledy update? ak ti mrzne holt smolka. to teraz neznamena ze kazdy xiaomi je na ..ja som ho naposledy rebootoval tak pred 3mi tyzdnami ked som daval nougat. stabilita ukazkova
dancyber
13.3.2017 11:00 | |
+0 -11
Xiaomi mobily su technicky dobre kusy, ale zabija to software. Ak pominiem male, no otravne bugy, no tak tvrdohlavy system, ako je vo fonoch tejto znacky, len tak nenajdete. Ani sa necudujem, ze Xiaomi hovoria cinsky Apple. Vsetko musi byt po jeho. Zmenit dialer, ci defaultnu SMS apku je prakticky nemozne. Zakazdym sa nastavi ako predvolena, ta systemova aplikacia. V celom systeme zakopavate o firemne nastavenia, ktore nejde zmenit, pritom v inych androidovych telefonoch to nieje problem. Je to velka skoda, pretoze hardwarovo su to telefony naozaj na dobrej urovni. Mam Xiaomi Redmi 3S Pro.
Anonymný používateľ
BlasterXXL
13.3.2017 12:03 | |
+5 -3
to vobec nie je pravda, co ti hovori miuios.cz a weekly custom roms? prave ze MIUI je najlepsi UI aky som mal v rukach a MIUI 8 v kombinacii s Nougatom je zatial to najlepsie co IMHO na svete existuje. po niekolkych samsungoch, apple, asus, motorole som mal Redmi Note 2 Pro, teraz mam Mi Max Pro, a dalsi model bude zas xiaomi (slintam po Mi MIX2.)
Anonymný používateľ
Werner
13.3.2017 10:50 | |
+2 -1
Posadnutosť "či". veľký displej s 2,5D zakriveným sklom, batériu s kapacitou 4 500 mAh či 4 alebo 6 GB RAM.