Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Diskusia

Za tento obal môžete mať sedem nových iPhonov: Novinka od Louis Vuitton

4 príspevky
Anonymný nick:
Odpíšte znaky z obrázku:

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Liam
13.3.2017 19:37 | |
+7 -0
Reagovať
no vyzeraju /tie obaly/ strasne. Ale ked niektory ludia uz nevedia co z peniazmi...... Otazne je ale, ci clovek co ma na tento obal, si kupi obycajny iPhone. Lebo za tu cenu su uz relativne luxusne telefony a nie nejaky v podstate obycany iPhone.
carpediem
13.3.2017 19:26 | |
+0 -0
Reagovať
To nebude ten hlavny dovod pre ktory si toto niekto kupi..
Mizar
13.3.2017 17:49 | |
+5 -1
Reagovať
zhrnul by som to takto s takú cenovku: nááá pi pi pi náá :D
Mlocik97
13.3.2017 17:18 | |
+6 -0
Reagovať
To už nieje lepšie a lacnejšie si kúpiť viac takých mobilov že keď sa jeden roztrepe tak mám druhý? Tá ochrana sa teda "vyplatí".
  • «
  • 1
  • »

PRIHLÁSENIE

Diskusia a pridávanie do fóra sú možné už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii a vo fóre

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.