Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Diskusia

Dokáže 1 500 gumičiek ohnúť iPhone?

8 príspevkov
Anonymný nick:
Odpíšte znaky z obrázku:

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
wolf143
23.3.2017 07:28 | |
+0 -0
Reagovať
Dobrý nápad ako ochranný kryt na mobil. Síce s mobilom robiť nič nemôžeš, ale pádov aj z 2 metrovej výšky sa určite báť netreba. Skôr by som sa bál, že by sa mi odrazil a trafil ma do hlavy :-D
LazyLemur
22.3.2017 14:20 | |
+0 -0
Reagovať
Chlapec bol určite prudko pozorný na hodinách fyziky :D
Lubos67
21.3.2017 06:39 | |
+4 -6
Reagovať
Sranda, ale ajfónisti sú na svojho bôžika tak naviazaní, že to nedokážu zobrať s nadhľadom, ale stali sa z nich suchopárni tragédi. Trápne.
Maco333
21.3.2017 06:46 | |
+3 -7
Zato tebe tvoje komplexy zatemnuju usudok a nevies rozlisit co je vtipne a co je trapne.
George
20.3.2017 21:20 | |
+14 -2
Reagovať
Pekne farebne gumicky ma chalan, ale inak podla mna niektori ludia nie su uplne v poradecku...
Blbecek
21.3.2017 00:15 | |
+2 -0
Hlavne že ten YouTuber bude mať sledovanosť :D originalita sa nezaprie urob aj ty podobnú sprostosť a uvidis
BlasterXXL
21.3.2017 00:41 | |
+6 -0
a zive o tom musi zarucene prisniest boombastic clanok....blee
Bajaja
21.3.2017 06:27 | |
+4 -0
Blaster XXL - presne tak. Ak niekto zacne testovat, z akej vysky vysrane *** rozbije iPhone, ZIVE bude prve, co vysledky a priebeh testu bombasticky zverejni. Fuj, suteren.
  • «
  • 1
  • »

PRIHLÁSENIE

Diskusia a pridávanie do fóra sú možné už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii a vo fóre

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.